Treść opublikowana przez Maxito
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ludzie mówią że katowicznie potrafią :gwizdanie: ... latać ...
-
Spoty Katowice i okolice
akjam nie słuchaj kędziora coś mu się pozajączkowało nikt tu nie pije a basen był zamknięty wezmiesz to swoje radio czy je opierdoliłeś
-
Spoty Katowice i okolice
dzis cały czas pada wieć nowy śnieg bedzie to może się da też audi???
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: i mnie na basen nie wpuścili/..... :thumbdown: :thumbdown:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja bym też podjechał ale z troski o swoje auto i wyczyny katowiczan posiedze w domu wy macie swoja strefe a my ślizgawke
-
Spoty Katowice i okolice
a wy psy spodobało wam się musimy jakiś większy plac znaleść a za oknem pada i pada i pada i dobrze niech ten śnieg napierdala :kox: :kox: :evil: :evil:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 13:25_________________________________________________dobra ziomale spadam na basen wiloryb musi popływać :polew: :polew: :polew:
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
wszystko będzie wiadome w połowie kwietnia ty miron ale wyjazd jest w marcu brałeś coś ??? :polew:
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
ello ziomki pytanie mam mianowicie kiedy będzie coś wiadomo na temat czy kulig dojdzie do skutku, a i czy skutry śnieżne z quadami bedą???
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no właśnie somes przecież miałeś fele pucować w takim tępie to do wiosny ich nie zrobisz :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra niech ci Dorota zwolnienie napisze i podrzuć to rozpatrzymy, czy możesz tak wpadać wtedy jak hali nie ma
-
Spoty Katowice i okolice
i good luckkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk i do zoba...[br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 12:54_________________________________________________ zapraszamy na dzisiejsze destruction derby "Uwaga - podczas pisania wysłano 8 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? " :hi: stanley co tam będziesz rozumiem[br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 12:54_________________________________________________coś w temacie wiadomo rokminiłeś temat z szefem[br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 12:55_________________________________________________ello rafał fukc byście jakoś wszyscy razem na to forum wchodzili bo nie już ręka boli od podnoszenia kapulusz :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: już nikogo nie witam :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mirek wybierasz się na Katowice dziś? bardzo chętnie ale jak co wtorek .............HALA a byś se odpuścił raz w msc chyba że się obawiasz że somes będzie chciał ci bryke podojeżdzać a miałyby coooooooooooooo :polew: [br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 12:51_________________________________________________czester ty będziesz czy maż jakieś ważniejsze zajecia niż odwiedziny ziomali za miedzy????
-
Spoty Katowice i okolice
no coż generalnie lubie dres stego co widziałem to kędziorowi sie dupić na grubie nie chce ciekawe gdzie ta menda jest :kox: :polew: a właśnie co ze stanlejem on będzie czy mu juz rozebrali furacza
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Prezes wpadniesz dziś do nas
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pod warunkiem że mi Kędzior da znów Q poupalać może ci pucek da sie karnąć oo albo i Puckowóz pomęczę ale v6 brzmi lepiej nieważne pucek ma turbo może się lepiej kręcić
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pod warunkiem że mi Kędzior da znów Q poupalać może ci pucek da sie karnąć
-
Spoty Katowice i okolice
:polew:Max będzie delegacja z gliwickich a jakieś szczegóły bo jak mirom przyjedzie to może gangol założe jak tylko pucek to dres
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ello ziomki wpadniecie dziś do nas na slizganko Dimanowi się spodobało :evil:
-
Spoty Katowice i okolice
ello ziomki pada śnieg jak miło keżor weź dzis aparat to może jakąś fajną fotke pstyrykniesz na dolinie coś byśmy zmienili w tym naszym opisie gliwice ładne zdjęcie mają bie bądzmy gorsi... co ty na to a tak w ogóle kto dziś się melduje ????
-
Spoty Katowice i okolice
sanley ON pierwsza klasa można brać na wynos ja bym nawet i 200 l mógł zatankować jakby źródełko wyschło jak jutro chłopaki z gliwic wpadna zabierzemy ich na ślizgawkę możemy obgadać jutro temet ewentualnych odwiedzin gliwic w piątek ja jade myśle że ktoś sie jeszcze ze mna wybierze
-
Spoty Katowice i okolice
Jak to Cie jutro nie będzie... wszyscy mają być obowiązkowo :tongue4: to jak jutro Królu płacisz w KFC to nawet ja będę siema pucek w katowicach do maca chodzimy tak dla odmiany no Witaj Max alkohol jest bleee ale trzeba go pić MC też może być, nawet Mu dam książeczkę zniżkową żeby miał taniej :polew: :polew: a co to w piatek jest jakaś biba w gliwicach bo krolu zaprasza że niby do was [br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 20:08_________________________________________________dobra chopoki idę na film potem wróce to pospamujemy jak będzie z kim i na jutro zapowiada się że będziemy mieli świeży puch na dolinie wybornie :kox: :kox:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ello gliwice
-
Spoty Katowice i okolice
ello ziomale doszedłem do siebie troche mi to zajeło ale żyje alkohol to najgorsza rzecz na świecie alkohol to twój wróg, więc w morde go lejjjjjjjjjjjjjjjjjjj :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 19:59_________________________________________________ Jak to Cie jutro nie będzie... wszyscy mają być obowiązkowo :tongue4: to jak jutro Królu płacisz w KFC to nawet ja będę siema pucek w katowicach do maca chodzimy tak dla odmiany
-
Spoty Katowice i okolice
:zemdlal: :no: niezbyt dobrze się dziś czuje
-
Spoty Katowice i okolice
a kto ci takich głupot naopowiadał że pije ja tylko do kieliszka zaglądam jak jest pusty krolu ma urodziny to jak nie pijesz, to może sie napij a co do Krola to tak , ma dziś 25urodziny staruch jeden ja spadam spać to rozumiem że krolu jakiegoś torta upiecze i może po reddsie postawi albo choć maca :polew: :polew: sto lat Krolu [br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 00:19_________________________________________________STANDARD