Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maxito

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maxito

  1. to było niezłe :polew: :polew:
  2. spokojnie trochę się jeszcze poopieram a co niech wie że tak łatwo sie nie oddam :polew: :polew: ale potem dzielimy się zyskami... tzn dajesz mi flaszke a nim zajmiesz się Ty Max, zaprosze Cie do mnie i poogladamy cos na Youtube PS. masz jeszcze wino od teścia ? a co może jeszcze z własnym teściowym winem mam przyjść no chyba nie szczałeś dzisiaj!!! :polew: :polew: :polew: o kur*a spadłem ze stołka hahahaha dobry Max hehehe Stanley biore takse i jadę hehehe kedzior mówie ci odstaw te trunki co ty nam tu jeszcze zapodasz może reksia :polew:
  3. ostatnia strona gdzie zrobiłem dym została usunięta zadymiarz :kox: [br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 01:40_________________________________________________ mi tez, dasz rade jeszcze Max, to jest nasz pierwszy raz tak dlugo juz z Kedziorem siedzialem, ale z Toba nigdy co ty mi tu imputujesz ??? na randke chcesz mnie zaprosić a gdzie kolacja kino :polew: :polew: myslem ze jestes latwiejszy nie bede w ciebie tyle inwestowal :gwizdanie: że niby ja byłem łatwy????????? ;( :polew: :polew: my już mielismy 3 dni picia za sobą wszytsko bylo proste o świntuchy stanley ja nie iedziałem że z ciebie taki buchaj to ja nie wiem czy chce cię zabrać do gliwic jeszcze nie dojade :polew: spoko, nic sie nie boj lubie siedziec od tylu, tzn z tylu za kierowca :shocked: :shocked: :polew: :polew:
  4. spokojnie trochę się jeszcze poopieram a co niech wie że tak łatwo sie nie oddam :polew: :polew: ale potem dzielimy się zyskami... tzn dajesz mi flaszke a nim zajmiesz się Ty Max, zaprosze Cie do mnie i poogladamy cos na Youtube PS. masz jeszcze wino od teścia ? a co może jeszcze z własnym teściowym winem mam przyjść no chyba nie szczałeś dzisiaj!!! :polew: :polew: :polew:
  5. no wiesz ja tam lubie fasolki i pikololokolo el dente coś tam coś tam ale ogustach sie nie dyskutuje :polew: :polew:
  6. ostatnia strona gdzie zrobiłem dym została usunięta zadymiarz :kox: [br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 01:40_________________________________________________ mi tez, dasz rade jeszcze Max, to jest nasz pierwszy raz tak dlugo juz z Kedziorem siedzialem, ale z Toba nigdy co ty mi tu imputujesz ??? na randke chcesz mnie zaprosić a gdzie kolacja kino :polew: :polew: myslem ze jestes latwiejszy nie bede w ciebie tyle inwestowal :gwizdanie: że niby ja byłem łatwy????????? ;( :polew: :polew: my już mielismy 3 dni picia za sobą wszytsko bylo proste o świntuchy stanley ja nie iedziałem że z ciebie taki buchaj to ja nie wiem czy chce cię zabrać do gliwic jeszcze nie dojade :polew:
  7. spokojnie trochę się jeszcze poopieram a co niech wie że tak łatwo sie nie oddam :polew: :polew:
  8. kędzior ty odstaw już alkohol na dziś
  9. :kox: :kox: ostatnia strona gdzie zrobiłem dym została usunięta zadymiarz :kox: [br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 01:40_________________________________________________ mi tez, dasz rade jeszcze Max, to jest nasz pierwszy raz tak dlugo juz z Kedziorem siedzialem, ale z Toba nigdy co ty mi tu imputujesz ??? na randke chcesz mnie zaprosić a gdzie kolacja kino :polew: :polew:
  10. chyba będę powoli sie zrywał bo mi się spać zaczyna chcieć
  11. stanley pewnie teraz film ogląda :polew: dobrze że nie trzeba czytać :tongue4:
  12. ja też tak umiem jak chcesz mogę dla ciebie zatańczyć :polew: [br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 01:35_________________________________________________ dobre :good:
  13. stanley a to dlatego tak długo nie pisałeś trzabyło powiedzieć ktośby ci przeczytał
  14. o stanlej chyba po angielsku wyszedł albo już litrki skada :polew: "gdzie jest qwa ta literka " :polew:
  15. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: ja pir.... skąd to wytrzasnołeś wyjebana rozmówka
  16. to weź je wy...dol bo zbankrutujesz na żarcie jeż jednym tasiemcem sie powozisz
  17. i zostało nas trzech na placu bitwy dwóch pijaków i jeden głodomor(kędzior)
  18. kędzior co ty jesteś chodzący przewód pokarmowy dopiero co jedliśmy :polew: :polew:
  19. i co jeszcz qwa wiesz która jest godzina skąd ci teraz węgiel na grila znajde :polew: :polew:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 01:18_________________________________________________może frytki do tego??? :polew:
  20. no słyszałem właśnie że się zawiodła na jakimś Stanley'u i zmieniła orientacje [br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 01:06_________________________________________________ wiedzialem ze mialem brac od razu bo mnie skubniesz natychmiast mi do domu przynas jak Cię przyciśnie to sobie o mnie przypomnisz :polew: że Ci stoję 3zł czy ile to kosztowało 4.5 nie ujmuj sobie tera to juz 5 lecisz wiec sie spiesz bo jutro bedzie 10 o ku***a... ok jutro wezmę providenta przy tym oprocentowaniu co ci diman nalicza to nie wiem czy faktycznie prowident nie bedzie tańszy
  21. kędzior co ty chcesz chłopaków podjarać czy sobie zarzucasz :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :polew:
  22. wiedzialem ze mialem brac od razu bo mnie skubniesz natychmiast mi do domu przynas patrz diman mnie chciał skubnąć na frytki a zrobił ciebie :polew: :polew:
  23. znam ją ja kiedyś znałem ale w zeszłym roku nam się kontakt urwał.. :polew:
  24. stanley sprawdź czy żona mocno śpi bo ci zrobi to samo co miszce zapird... ci kabel od intrnetu :polew:
  25. to co na stępnym spocie 180 lecimy nie będziemy gorsi tylko kto będzie na sankach ??? ja za ciężki jestem i mam za wolne auto... ja chcę somes ty widze chcesz wszystkiego spróbować do odważnych świat należy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.