Treść opublikowana przez Maxito
-
Spoty Katowice i okolice
patrzyłe n a kalendarze co mają nam przysłoć i wydaje mi się że dostaniemy je ale na 2011 w takim tępie co oni to robą
-
Spoty Katowice i okolice
:bla: :bla: :bla: żebym to ja wiedział o co comone
-
Spoty Katowice i okolice
no przecież ci mówie że mi sie do drugiego pokoju nie chce iść i jeszcze jakieś guziczki na pilocie naciskać :polew: :polew: no poważnie co leciało???
-
Spoty Katowice i okolice
co za film leci :mysli: nie chce mi sie tv włączać :tongue4:[br]Dopisany: 07 Luty 2010, 00:48_________________________________________________widze że nie tylko ja cierpie na bezsenność :kox:
-
Spoty Katowice i okolice
z czego polewasz? z ciebie jak cie adrenalina zawstydziła i ta mordka co wkleiłes :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
a to Adamek nie bije sie o 6:00 rano? od 3 chyba zaczynają już walki puszczać nie wiem czy dotrwam nom dobra scena była jak laska pokazywała coś z bananem :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Luty 2010, 00:25_________________________________________________ja mam zamiar oglądać jutro mam wykłady więc mogę spać a to ja to widziałem już, ten koleś podaje się za geja bo leci na tą laseczkę fajny film Maxito, nie panikuj, patrz jak odświeżyliśmy Ci temat o spotach wyjazdowych no weź nie ściemniaj tam też 40 stron :zemdlal:
-
Spoty Katowice i okolice
a jednak opłacało się doczytać do końca ktoś jednak dotrwał d tej godziny
-
Spoty Katowice i okolice
40 stron :wallbash: :wallbash: matko kochana ja pirdole kujrwa mać tyle co dziś przeczytałem to w szkole nawet lektur nie przeczytałem. Kędzir dla twojej wiadomości kontak już nie fika uspokoił sie po ostatnim jakis taki cichy sie zrobił. taaaaaaaaaaaaaa zaraz sie okaże że wszyscy juz spac poszli a kto adamka oglądać ma zamiar
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
zdupiam zara na basen trochę sie zmęszyć szwagier mnie nawiedził więc muszę mu dać troche fory w sobote adamek zaś walczy :bokser: :bokser: pewnie powali czrnucha[br]Dopisany: 05 Luty 2010, 19:34_________________________________________________a kędzior stanley gdzie wybyli pewnie znowu piją tylko bez nas ;( ;( ;( ;( ;(- Spoty Katowice i okolice
miszka a ty co tak popierdalasz po tym forum tu jesteś zachwile gdzie indziej zdecyduj sie wkońcu i tu spamuj do BB niedaleko [br]Dopisany: 05 Luty 2010, 19:29_________________________________________________krolu ma dla nas długopisy odebrać miło z jego strony :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
kupiłem kuucze nasadowe do wymiany filtra oleju w środe gościu podobno wysłał a do dziś towaru ni chuchu patologia jakaś bądź człowieku dobry i przelewaj kase wcześniej- Spoty Katowice i okolice
:hi:ello ziomale :beach: :beach: :beach: i tak do 12 II- Spoty Katowice i okolice
mi się familia zjechał i na spota do gl nie polece coż rodzinka najważniejsza- Spoty Katowice i okolice
:notworthy:- Spoty Katowice i okolice
jeszcze troche i bielsko przegonimy jeszcze jutro arbajt i potem fraj znowu cały tydzień sie byczyć będę- Spoty Katowice i okolice
siema ziomale keżor chyba czas na zmiany krolu odbieżesz mi długopis od mirona???- Spoty Katowice i okolice
narka ziomale :lazy: :lazy: :lazy: :lazy:- Spoty Katowice i okolice
;) :heat:- Spoty Katowice i okolice
[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 23:16_________________________________________________tu masz konkret http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=99888 coto za fela co nie ma rantu takie z esy to miał koleś do sprzedania jak zderzak kupowałem tyle że 16' i na zimówkach za 700zł ale nie podoba mi sie ten wzór i tyle. dogodzić gorzej jak babie :tongue4:[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 23:23_________________________________________________Max, jutro Ci cos wyślę, muszę tylko tego poszukać :mysli:- Spoty Katowice i okolice
Miszka, 6.03. idziemy na piwo bedzie wikesze grono a czemu ja nic nie wiem i nikt mnie nie zaprosił :mysli: pewnie za dużo zjadłem :polew: Max,zaproszenia dopiero bedą rozsyłane, hehehe[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 23:11_________________________________________________ Krolu, wez laptop w przyszly wtorek, ja wezme pendrive i mi zgrasz dobra nie tłumacz się powiedz że niechcesz żebym sie pojawił a nie mi tu z jakimiś zaproszeniami wyjeżdżasz- Spoty Katowice i okolice
kiedyś mi sie takie podobały- Spoty Katowice i okolice
siema z rana krolu podobna do mojej :polew: [br]Dopisany: 03 Luty 2010, 23:08_________________________________________________ Miszka, 6.03. idziemy na piwo bedzie wikesze grono a czemu ja nic nie wiem i nikt mnie nie zaprosił :mysli: pewnie za dużo zjadłem :polew:- Spoty Katowice i okolice
siema ziomale kędzior przehuje - Spoty Katowice i okolice