Treść opublikowana przez Maxito
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
diman a ty się z koa nika śmiałeś patrz co znalazłem rafaello79197919
-
Spoty Katowice i okolice
ja już wróciłem a reszta widzę że nie :mysli:
-
Spoty Katowice i okolice
kędzior dres uprasowałeś bo na gliwice w dresach wpadamy :polew: oczywiście zakładam mój ulubiony jaskrawo zielony co masz zamiar w tym dresiku na A4 stanąć i na maca uzbierać czy na wydech ci braknie :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
kędzior dres uprasowałeś bo na gliwice w dresach wpadamy :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
a gdzie jedziemy na panienki ? :gwizdanie: Ty znasz na pewno dużo takich miejsc chyba że jedziemy sobie kupić jakieś dresy? noo dzisiaj tylko 5 ton przerzuciłem a tak w ogóle to dłuuugi weekend bo w poniedziałek dopiero na noc... [br]Dopisany: 12 Luty 2010, 16:18_________________________________________________to nic, spadam baaajo narat różowy do zobaczenia na spociszu
-
Spoty Katowice i okolice
pw masz full[br]Dopisany: 12 Luty 2010, 16:17_________________________________________________kedziorek, keżorek się odezwał ???
-
Spoty Katowice i okolice
hehe chodź chodź Diman się ucieszy dawac dawac do nas biegusiem ja jakos nie licze kilometrow jak do was jade medy jedne a jestem co tydzien diman awatar :slina: :heat: [br]Dopisany: 12 Luty 2010, 16:10_________________________________________________keżor się odezwał bo krolu jedzie tylko jeszcze nie wiem skąd czy znami z shell czy z budy
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
szcun stary ale cie wzieło z tym rezaniem tylko żebyś nie odleciał tym swoim furaczem powaga ziomek szacun raz jeszcze :th: :th: :th:
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
A mIstrzu milczy :mysli:
-
Spoty Katowice i okolice
wczoraj tankowałem :gwizdanie: Max, Miron twierdzi że się boi, no a ja mam strach upalać tego trupa :polew: no weź nie gadaj że miron nie popierdalał bokiem swoim 260km potworem no nie :doh1: :doh1: :doh1:
-
[B7 BKE] Dziwne wskazania spalania na fisie
ja bym sie chwilowym aż tak bardzo nie przejmował średnie wydaje mi sie jest ważniejsze a u mnie wszystko powoli wraca do normy ze spalaniem jeszcze muszę 1/4 zbiornika wyjeżdzić
-
Spoty Katowice i okolice
upalamy twoją? znasz odpowiedź Max, Pelex, Diman, SoMeS, oni są zawsze chętni do upalania ja też tam trochę pojeździłem :gwizdanie: miron swojej nie upala [br]Dopisany: 12 Luty 2010, 15:41_________________________________________________ darmowe impulsy mi się skończyły możesz napisać w moim imieniu :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
hehe no ja już zjadłem i mam pustą michę ;( no ja ci swojej nie odstąpie raz mnie załatwiłeś w citi rocku i te twoje maślane oczka kotka ze shreka no jak ci miałem odmówić tego kawałeczka pizzy :polew: a kto się u was ślizga na arenie [br]Dopisany: 12 Luty 2010, 15:32_________________________________________________keżor skrzynkę masz przepełnioną ;(
-
Spoty Katowice i okolice
tak masz cb ? ja wyśle jeszcze pw do chłopaków kto jedzie może nas więcej się zbierze niestety nie. mam tel do Ciebie jak co to będe dzwonił. znikam do domu bo za półtorej godz muszę wyjechać do zobaczyska jesteśmy w kontakcie [br]Dopisany: 12 Luty 2010, 15:28_________________________________________________ forum dostałes pw
-
Spoty Katowice i okolice
tak masz cb ? ja wyśle jeszcze pw do chłopaków kto jedzie może nas więcej się zbierze
-
Spoty Katowice i okolice
dokładnie lecisz jak na wrocław i w pewnym momęcie jest na autostradzie ograniczenie do 100 km i zjazd w dół i zakręt i za tym zakrętem nie da się zabłądzić [br]Dopisany: 12 Luty 2010, 15:18_________________________________________________ Max wyrusza zaraz po obiadokolacji a ty co tak zacieszasz ??? pilnuj swojej miski
-
Spoty Katowice i okolice
hehe chodź chodź Diman się ucieszy heh jak będzie diman to jade :polew: o której wyjezdzasz max z katosów 17 45 możemy się umówić na tym shelu nowym a4 kojażysz ???
-
Spoty Katowice i okolice
spoko daj tylko znać jak będziesz wyjeżdżał i git muszę powymyślać jakieś przygryzki na Pucka i będzie git ucek jest różowy jak moj awatar :polew: normalnie żywcem zdarta skóra z pucka :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
masz na roposa więc co się łamiesz będziemy ekonomicznie jechać 200 tak na luzaka byłeś tam kiedyś unich oni do nas wpadają dość często więc i my musimy ich nawiedzić
-
Spoty Katowice i okolice
może zróbmy grupowy wjazd na Gl w dresach oni tego tak nie lubia ja wyciągnę dres niedzielny do kościoła :polew: spoko to spotkamy się na miejscubo ty jakoś wcześniej jedziesz krola zapytam jak on leci, czy z chaty czy prosto z budy oko spoko możemy sie jakoś ugadać i polecimy na więcej autek może keżor też się dołączy
-
Spoty Katowice i okolice
to kto leci na Gliwice ja będę do GL tak o 17 45 wyjeżdżał ale mogę tylko do 9 tam siedzieć ktoś mi wątek zamknął różowy albo fioletowy
-
Spoty Katowice i okolice
nie obrażaj mi tu kędziorka on chciał zagadać :polew: Uwaga - podczas pisania wysłano 2 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? sie zaczyna
-
Spoty Katowice i okolice
keżor jeszcze 40 stron i jesteśmy na drugi miejscu za gliwicami a ścigamy bb
-
Spoty Katowice i okolice
trzeba próbować
-
Spoty Katowice i okolice
bronek mi się skończył kedziorek nie zamówił byś mi na necie z dostawą może być to samo