Treść opublikowana przez Maxito
-
Spoty Katowice i okolice
krolu przecież wiesz żę zartujemy jak ktoś śledzi wątek to powinien już zakumać
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
wydaje mi się że lepiej już takie pytanie zdać na pw szybciej chyba odp dostaniesz P W jakby na każde pytanie do niego kierowane w wątku odpowieadł pewnie by mu czasu brakło na rezania naszych fur
-
Spoty Katowice i okolice
aba4 nie zaczaj tylko sie przywitaj i na spota wpadaj (nie zapomnij o wódzie )
-
Spoty Katowice i okolice
Max nienamawiaj Krola bo znowu cię objedzie po 1. grupowe chipowanie nie obejmuje rezanych fur po 2. ja jeszcze mam kilak modów do zrobienia i szkoda mi ponownie płacić za korkety.. po 3. chce sie czipować w compsorcie rozumiem ok szanuje twą decyzję więc choć raz mi się uda cię objechać, teraz muszę kapuste pozbierać
-
Spoty Katowice i okolice
są są ale chyba nie tylko po ramki zawitasz? pamiętaj o jednej za***iście ważnej rzeczy, u nas wkupne wynosi 0,5 l na głowe wyłączająć kędzirka i mnie gdzie na głowe 2L liczymy, więc jakieś 15L wódy kup i wpadaj zapraszamy :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
nom ja do 23 siedzę i zawijam w wyrko a kogo ja sie mogłem spodziewać pewnie że tylko kędziorka on tu stoi na straży żeby tylko nam statystyka nie spadła "tyś solą tego forum "
-
Spoty Katowice i okolice
krolu nie chcesz se fury chipnąc u rogala 900 pln 25 autek już jest termin masz do dogrania
-
Spoty Katowice i okolice
jak kto tu jeszcze spamuje
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
Brak kontaktu na razie z Rogalem. Jak coś bede wiedział to napisze.[br]Dopisany: 15 Luty 2010, 18:46_________________________________________________A wiec tak.... Otrzymałem odpowiedz od Rogala. :> Terminy każdy ustala indywidualnie z Rogalem. "Nietypowe disle będą troszeczkę drożej" Kwestia ugadania sie z Panem W. Osoby z tzw nietypowymi dislami proszone są o zrobienie wcześniej logów, aby nie okazało się że na marne przyjechały, i są proszone o wcześniejszy kontakt z Panem W. a jakie to nietypowe, to poczekam na odpowiedz, aby wszystko było jasne. Kwestia Benzyniaków. Tak jak napisał Pan W. jest to cięższy temat, do zrobienia. Cena na pewno będzie inna niż wynegocjowana "900zł". Osoby chętne na program benzyniaków proszę o kontakt z Panem W. odnośnie egzemplarzy do zrobienia, i oczywiście uzgodnienia ceny. :notworthy: za***iście ziomek że w końcu coś wiadomo czyli jak z tym umawianiem się ??? każdy mu pisze pw czy jak telefonicznie jeszcze jedna kwestia czy hamownia jest w cene??? Kontakt telefoniczny trochę utrudniony, ale najbardziej chyba rozsądna, Pw dla potwierdzenia można wysłąć, wszystko WEDLE GUSTU.[br]Dopisany: 15 Luty 2010, 21:44_________________________________________________
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
kileeer co z tą hamownią ???
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
Brak kontaktu na razie z Rogalem. Jak coś bede wiedział to napisze.[br]Dopisany: 15 Luty 2010, 18:46_________________________________________________A wiec tak.... Otrzymałem odpowiedz od Rogala. :> Terminy każdy ustala indywidualnie z Rogalem. "Nietypowe disle będą troszeczkę drożej" Kwestia ugadania sie z Panem W. Osoby z tzw nietypowymi dislami proszone są o zrobienie wcześniej logów, aby nie okazało się że na marne przyjechały, i są proszone o wcześniejszy kontakt z Panem W. a jakie to nietypowe, to poczekam na odpowiedz, aby wszystko było jasne. Kwestia Benzyniaków. Tak jak napisał Pan W. jest to cięższy temat, do zrobienia. Cena na pewno będzie inna niż wynegocjowana "900zł". Osoby chętne na program benzyniaków proszę o kontakt z Panem W. odnośnie egzemplarzy do zrobienia, i oczywiście uzgodnienia ceny. :notworthy: za***iście ziomek że w końcu coś wiadomo czyli jak z tym umawianiem się ??? każdy mu pisze pw czy jak telefonicznie jeszcze jedna kwestia czy hamownia jest w cene???
-
Spoty Katowice i okolice
a czego słuchasz fasolek ???
-
[B5 ATJ] Napinacz paska wieloklinowego zrzuca pasek
wymień napinacz albo ten zarklamuj
-
Spoty Katowice i okolice
ni mom ;( :embarrassed: zapomniałes kupić czy masz jakąś karę? jakoś nie mam ochoty na bronki chyba dopadła mnie jakaś choroba i najgorsze że nie z Filipin [br]Dopisany: 14 Luty 2010, 00:05_________________________________________________ jak BoB Budowniczy DAMY RADE :good:
-
Spoty Katowice i okolice
ja mam jeszcze 2 coś sie guzdram przy tym drugim piwku hehe ni mom ;( :embarrassed: wiem co to za ból bo ja wczoraj niemiałem a byłem pewny ze mam jakoś przeżyje do rana
-
Spoty Katowice i okolice
ni mom ;( :embarrassed:
-
Spoty Katowice i okolice
max, ty to masz wymagania no coś ty
-
Spoty Katowice i okolice
gdzie na jajkach się mamy ogolić ? :polew: a jajami mi buziaczki przesyłasz ??? chyba nie
-
Spoty Katowice i okolice
coś mnie wkrecacie :mysli: dwa razy dobra zgaduje co tam pany dobrego adaś ma srebro spoko zasłużył gość [br]Dopisany: 13 Luty 2010, 23:50_________________________________________________stanley kędziorek ogolić sie bo drapieciec :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
ale jakoś tak oschle
-
Spoty Katowice i okolice
halo panowie jestem czemu mnie nikt nie wita :shocked: ;(
-
Spoty Katowice i okolice
wkońcu przebrnołem przez stony tego spamu standard chlanie d*py chlanie d*py audi d*py d*py chlanie a ja panowie niestety nie posmarowałem dziś musiałem za kierowcę robić ale to nic jakoś ostatnio nie czyję pożadania do alkoholu siły zbieram na Bukowine
-
[B7 BKE] Dziwne wskazania spalania na fisie
już jest ok
-
Spoty Katowice i okolice
b9iydcfpcdbxoldiycgqihbc8qoegpcfdxboedwucvg,csjHC80
-
Spoty Katowice i okolice
ja jutro jade w góry nie dam rady poczekaj aż ze spota wrócą ja też dzis zalałem do pełna aż mi sie przelało ale 200 l mam puste więc jest w co lać s stanley ja się z tobą jakoś zdadam co do tankowania [br]Dopisany: 12 Luty 2010, 23:28_________________________________________________ coś z sieci