Treść opublikowana przez Maxito
-
Spoty Katowice i okolice
:witch: hehe ok jak nie będą sprawdzali dokładnie to cię wpiszę ok ja zmykam narka do zobaczenia :> Max ty pedziu :polew: :bicz3: :bicz3:[br]Dopisany: 09 Luty 2010, 18:42_________________________________________________dobra i ja znikam bo kędziora musze zlać :laghing2: :laghing2: :laghing2:
-
Spoty Katowice i okolice
:buziak: :buziak:
-
Spoty Katowice i okolice
a reeboków nie ma ??? co ani za gumiaki sprowadzają zapisz sie do związków i zrób z tym porządek [br]Dopisany: 09 Luty 2010, 18:30_________________________________________________ a co masz już furacza ??? moim skromnym zdaniem może być tam wyślizgane na maxa :gwizdanie: niemam ale chętnie zobaczę jak się bawicie noi upalimy Pucka ma być ???
-
Spoty Katowice i okolice
a co masz już furacza ??? moim skromnym zdaniem może być tam wyślizgane na maxa :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
a ja ciągle szukam obuwia dla siebie i f*ck znaleść nie mogę a jak są to nie taki rozmiar a ch... by to strzelił kędzior weź 42 gumowce dla mnie w takich na zlota polece :polew: :polew:[br]Dopisany: 09 Luty 2010, 18:24_________________________________________________ co przywitanie ci się nie podobało przecież pieszczotliwie sie przywitałem ..no ja tam nie protestuję broń Boże, nie pomyślałem tutaj o Tobie
-
Spoty Katowice i okolice
co przywitanie ci się nie podobało przecież pieszczotliwie sie przywitałem
-
Spoty Katowice i okolice
stanley chba będę miał do ciebie biznes
-
Spoty Katowice i okolice
siema cipeczki
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
nie chce mi się wierzyć żeby tak skoczyło Ci spalanie. Może zacząłeś go "próbować" przez co bardziej deptasz... Ja tankuje z STP dość często i spalanie się nie zmienia powiem ci może i masz racje z tym butem dziś diman ma vaga zabroć na spota to może coś sprawdzimy cdn.
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
i jestem wpołowie spalonego paliwa z baku 32l 420 km troche mały wynik zawszee na połowie zbiornika robiłem pod 500... czyżby mi tak przebmuchało te pompki że teraz leją jak szalone fakt wydaje mi się że jakiś bystrzejszty ten samochów i pytanie czy na vagu da się sprawdzic szczelność wtrysków?
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
dobra mięczak idzie spać narta
-
Spoty Katowice i okolice
hehe załatw nam wejściówki Przywieziesz skrzynkę wódki i wchodzisz hehe ja raczej myślałem o wyniesieniu skrzynki wódki a nie o wnoszeniu :gwizdanie: chłop ci niedogadza czy coś :gwizdanie: powiem ci stapasz po bardzo ciekim lodzie a teraz pytanie nie wiecie może czy w internecie da sie oglądać tv np gale boksu i gdzie patrz a wiśniak miszka nawet sie nie porzegnał raptem tydzień tam mieszka a już przesiąkł
-
Spoty Katowice i okolice
kędzior ale ja do walki bez jedzenia to nie wytrzymam w pierwszej rundzie polegne :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
sie ekipa rozkręciła
-
Spoty Katowice i okolice
wiem dla chcącego nic trudnego kiedyś na poczatku jak spam nieszedł kogoś z gliwic podpuszczałem i spamowaliśmy na katowicach ale teraz widzę ekipa sie sama już jakoś kręci
-
Spoty Katowice i okolice
:wallbash: kędzior nie wiem co za prochy łykasz bierz połowe albo zmień dostwcę :polew: 800 nie ma szans Max nie podkręcaj Kędziora mówisz tak łatwo go podpuścić
-
Spoty Katowice i okolice
:wallbash: kędzior nie wiem co za prochy łykasz bierz połowe albo zmień dostwcę :polew: 800 nie ma szans
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: :polew: a jednak po powrocie jednak wp***dol był " gdzie sztućce ??? to ja cie na wódke puszczam a ty nawet złamanego widelca nie możesz przynieść " :polew: do kurtki wsadzałem 7 kompletów...wyciągnąłem 3 więc 4 zostały w kieszeni :polew: :polew: i wybrnołeś z sytuacji
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: :polew: a jednak po powrocie jednak wp***dol był " gdzie sztućce ??? to ja cie na wódke puszczam a ty nawet złamanego widelca nie możesz przynieść " :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
zrobisz raz jeszcze numer ze sztućcami... :polew: :polew: :>
-
Spoty Katowice i okolice
i ten termin do końca mi nie pasuje lecz polak potrafi i coś wykombinuję [br]Dopisany: 07 Luty 2010, 01:24_________________________________________________ mylisz się kolego to że mi wódke stawiałeś nie oznacza że zostaliśmy kolegami chola chola :polew: to następnym razem Ty postawisz ale coś kiedyś wspominałeś że z nami sie juz nie napijesz czy jakoś tak... z Wami nie ale z Toba tak ale pod jednym warunkiem się napijemy...
-
Spoty Katowice i okolice
mylisz się kolego to że mi wódke stawiałeś nie oznacza że zostaliśmy kolegami chola chola :polew: to następnym razem Ty postawisz ale coś kiedyś wspominałeś że z nami sie juz nie napijesz czy jakoś tak...
-
Spoty Katowice i okolice
mylisz się kolego to że mi wódke stawiałeś nie oznacza że zostaliśmy kolegami chola chola :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
dogadaliście się ??? miszka ty już odstaw te bronki