Treść opublikowana przez Maxito
-
Spoty Katowice i okolice
nie ważne może temat zmienimy [br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 23:24_________________________________________________ powiem ci to już choroba AA nadchodzi robić ci już rezerwacje wpisowe gratis :wink4: widzę że masz tam Max jakieś układy :naughty: hehe pd każdego pozyskanego klienta mam Litra więc widzisz warto :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
stanley i kędzior ciągle browary i driny sączą kędziorowi na jednego zostało to w telegraficznym skrócie dziś do spamerów na katowicach może krolu dołączy jest już po 4 bronkach [br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 23:14_________________________________________________ siemasz yyy to będzie tak alkohol alkoholl później wieloryb dżakuzi i później pare mało istatnych rzeczy zwiazanych z motoryzacją i dalej to już tylko alkohol alkohol kedzior ty mnie rozpierdalasz poprostu aż mi przepona narywa :polew: :polew: bo ja taki trochę żartowniś jestem [br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 23:18_________________________________________________ ja mam ostatnie piwo ;( łączę się z tobą w bólu ;( ;( ;( miałbym jeszcze jedno, ale ten blond szatan mi porwał i wypił :polew: sprawdź może nie dopiła sahara ;( ma spust
-
Spoty Katowice i okolice
powiem ci to już choroba AA nadchodzi robić ci już rezerwacje wpisowe gratis :wink4:
-
Spoty Katowice i okolice
stanley i kędzior ciągle browary i driny sączą kędziorowi na jednego zostało to w telegraficznym skrócie dziś do spamerów na katowicach może krolu dołączy jest już po 4 bronkach [br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 23:14_________________________________________________ siemasz yyy to będzie tak alkohol alkoholl później wieloryb dżakuzi i później pare mało istatnych rzeczy zwiazanych z motoryzacją i dalej to już tylko alkohol alkohol kedzior ty mnie rozpierdalasz poprostu aż mi przepona narywa :polew: :polew: bo ja taki trochę żartowniś jestem [br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 23:18_________________________________________________ ja mam ostatnie piwo ;( łączę się z tobą w bólu ;( ;( ;( miałbym jeszcze jedno, ale ten blond szatan mi porwał i wypił :polew: sprawdź może nie dopiła
-
Spoty Katowice i okolice
stanley i kędzior ciągle browary i driny sączą kędziorowi na jednego zostało to w telegraficznym skrócie dziś do spamerów na katowicach może krolu dołączy jest już po 4 bronkach [br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 23:14_________________________________________________ siemasz yyy to będzie tak alkohol alkoholl później wieloryb dżakuzi i później pare mało istatnych rzeczy zwiazanych z motoryzacją i dalej to już tylko alkohol alkohol kedzior ty mnie rozpierdalasz poprostu aż mi przepona narywa :polew: :polew: bo ja taki trochę żartowniś jestem [br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 23:18_________________________________________________ ja mam ostatnie piwo ;( łączę się z tobą w bólu ;( ;( ;( już się tak nie smaruj wiemy że jesteś zabawny :kox:
-
Spoty Katowice i okolice
sprawdź czy w domu chleb i rum na kościach z draku laku to i kit dobry :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
stanley i kędzior ciągle browary i driny sączą kędziorowi na jednego zostało to w telegraficznym skrócie dziś do spamerów na katowicach może krolu dołączy jest już po 4 bronkach [br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 23:14_________________________________________________ siemasz yyy to będzie tak alkohol alkoholl później wieloryb dżakuzi i później pare mało istatnych rzeczy zwiazanych z motoryzacją i dalej to już tylko alkohol alkohol kedzior ty mnie rozpierdalasz poprostu aż mi przepona narywa :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
siema krolu szkoda że odpadam w piątek a tak się ciekawie zapowiadało ;( ;( ;( ;( ;(
-
Spoty Katowice i okolice
no niewiem stanley czy to dobry pomysł :mysli: no chyba że chcesz się żony pozbyć
-
Spoty Katowice i okolice
ja raczej auto będe mieć na seriwsie, a moj kierowca nie da rady wiec raczej mnie nie bedzie wiedzialem ze ta delegacja jest spalona na samym poczatku moge przyjechać Toyotą no problem [br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 22:37_________________________________________________ kędzior to już drugi dzień jak sobie barmanisz nie żebym ci wyliczał ale czy ty masz jakąs meline skąd ty tyle wódy bierzesz codziennie do żabki po 1L. latasz weź no powiedz bo nie wiem :polew: KędziSAN to koneser, smakosz.... jak ja taaaaaaaaaaa za niedługo klub zmienicie na AA jak tak dalej będziecie smakoszyć :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
kędzior to już drugi dzień jak sobie barmanisz nie żebym ci wyliczał ale czy ty masz jakąs meline skąd ty tyle wódy bierzesz codziennie do żabki po 1L. latasz weź no powiedz bo nie wiem :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
z tym bojlerem to chodziło o mnie, czytaj dokładnie Max :polew: :polew: pijany byłem :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
właśnie a propos dziś na wysokości go sport o 16 50 widziałem czarne b6 rej SK i nie wiem kto to mógł być ale miał nasze klubowe tablice [br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 22:30_________________________________________________ siema Max Ty to chyba dziś 50 km przepłynąłeś chyba ze preferujesz jacuzzi ta 50 ja na brodziku siedze i wiesz po warszawsku daje rade :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
siemka przebrnąłem przez te wypociny troche pojechali z tymi stronami i po mnie :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: ja mam kaloryfer w zabudowie a nie bojler jak go nazwałeś ty jak będziesz wpieprzał te chisburgry w Macu to zawias strzeli Tłumik już poszedł
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
wszyscy na zasiłek czekają :polew: Będzie się działo :gwizdanie: znalazł się kolejny pierwszy raz jadący - MAX masz pomocnika każda pomoc się przyda patrikos po chrust będzie biegał albo po węgiej na stacje :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
ide pływać
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
to mówice takie jazdy mają być aż się doczekać nie mogę
-
Spoty Katowice i okolice
siem siem chopaki ja sie muszed zwlec z tego pryka bo zaraz odleżyn dostane
-
Spoty Katowice i okolice
ello ziomki widze że kędzior i stanley za długo nie pociągli 2 strony ale zawsze to coś panowie jest problem :wallbash: :wallbash: w piątek o 14 musze być w Wa-wie wója ze szpitala odebbrać i raczej kutwa nie pojade do gliwic :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: może mi się uda wpaść choć nachwile ale zabrac was nie moge sorkiiiiiiiiii :(
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Miron co ty gadasz jede twardo jak trzeba palić to napale ktoś jajwyżej mi pokaże jak sie to robi
-
Spoty Katowice i okolice
może i bolek ale napewno nie cienki spadam :hi:
-
Spoty Katowice i okolice
zdrowie zdrowie panowie bawcie się i do zaś ja cisne wrotki do łóżka ciekawe do której będziecie walczyć może jakiś miting zrobimy kto najdłużej na forum siedział macie szanse panowie :hi: dobrej nocy i owocnych rozmów
-
Spoty Katowice i okolice
oj nie gniewaj sie pączuszku :polew: Max ty coś chcesz czy cię źlę odbieram? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
a jutro bedzie :sick3: :sick3: :sick3: ;( ;( ;( ;( ;( po co ja piłem to wszystko przez forum tam są sami źli ludzie :evil: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
oj nie gniewaj sie pączuszku :polew: