Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maxito

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maxito

  1. ja zakładam skarpety z zająca podobno tez sa dobre
  2. no to masz przejebane stary ale cóż jak mus to mus nie bedzied armowego vagoania maca i murzynki dla pucka kedzior prysznic brałem tękniłeś rozumiem ?
  3. a ty co jako polonista dorabiasz na gliwicach :decayed:
  4. to robić ci się nie chce nie wiesz że na śląsku 20000 mieszkańców nie ma prądu a ty wungla nie chcesz wydobywać żeby im cieplej było [br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 15:58_________________________________________________ czemu??? :mysli:
  5. swój bolid mu oddałeś krolu czy ciebie bóg opóścił [br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 15:55_________________________________________________ weź nie ściemniaj wyprowadź rower podpompuj i dawaj na 19 dolecisz a potem cie odwioze
  6. :polew: :polew: dobre :polew: :polew:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 15:52_________________________________________________ale wieże jest krucej
  7. no i tu sie z toba nie zgodze kolego :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: do kiedy masz ten urlop do końca tygodnia ??
  8. nic takiego nie potrafi :gwizdanie: zobaczymy, może coś tam pokażę, ale bardziej rajcuje mnie jakiś dłuższy kawałek drogi z zakrętami ja dłużesz odrazu a bączki ci nie wystarczą w bączkach nie ma adrenaliny, bardziej mnie kręci kawałek zawiłej drogi to ci sie słupki poustawia i będzie dobrze
  9. nie gadaj że siostra ma taką dupe jak ty nie wieże :polew:
  10. nic takiego nie potrafi :gwizdanie: zobaczymy, może coś tam pokażę, ale bardziej rajcuje mnie jakiś dłuższy kawałek drogi z zakrętami ja dłużesz odrazu a bączki ci nie wystarczą
  11. kędzior podobno pampers jest w gratisie :polew: :polew: :polew: a na filmiku widziałeś papier do d rozdawali
  12. krolu to co spota masz urodziny :polew: to ile ty masz lat[br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 15:38_________________________________________________ nie bój się nikt ci nic nie bedzie upalał zamkniesz fure kluczyki głeboko schowasz do kieszeni i dędzie dobrze chłopie to śnieg co ty chcesz upalać ??? :tongue4:
  13. to ja sie zastanowie poważnie może bym tak se wyskoczył a co raz sie żyje
  14. kędzior aty gdzie sie znowu włuczysz nie wiesz gdzie twoje miejsce a tu jesteś nie szwędaj się [br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 15:32_________________________________________________pucek dzień dobry i co wpadasz dziś
  15. czyba widziałem krola ??? :mysli: torta upiekłeś
  16. A ile ważysz bo nie wiem czy mój kręgosłup to wytrzyma Wiecej info masz na http://www.olimpic-skydive.pl/ dokładnie ci nie powiem raz 117 raz 114 zależy od świąt ale pracuję na zrzutką więc spokojnie myślę że do wiosny spadne do 110. chyba wystarczy?
  17. :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:
  18. dobra dwie rzeczy ile taka zabawa koszkuje bo charytatywnie tego pewnie nie robisz i dwa czy są jakies przedziały wagowe bo wiem że kidyś chciałem na czymś pośmigać i mi odmówili bo jestem jakby to powiedzieć za dobrze utrzymany ty mówisz 180-300 jak myślę że ze mną to i 400 by pękły :polew:
  19. No to może uda mi się wyjść trochę wcześniej... Ja też zamówiłem rozrząd i jutro będę działał z wymianą rozrządu i świec żarowych, które już leżą ponad 2 tygodnie. :gwizdanie: P.S. KROLU NAJLEPSZEGO!!!!!!! akjm spóźnione ale szczer sie domyślam :naughty: jedziesz w piątek do gliwic
  20. dziś muminki mam wszystkie odcinki jak chcesz to ci porzycze :polew: :polew: tylko na spota wpadnij
  21. Skok skokowi nie równy :gwizdanie: powiem ci zajefajna zabawa czy ja jako zwykły laik moge se wyskoczyć czy musze mieć jakieś kursy porobione??
  22. co NOS zakłada do bolidu a krolu pewnie torta piecze !!! :gwizdanie: :gwizdanie:
  23. a co z ruskim dietetykiem obraził się na nas czy co ???[br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 14:55_________________________________________________ jaka rura masz wolne to zapitalaj to zrobić a nie marudzisz
  24. wymiękasz ???? :mysli: przecież po 10 talary juz dostałeś ale pewnie połowe przepiłeś :polew: :polew: pijaku jeden ja sie zaszyłem i nie pije od 15min :polew: :polew:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 14:53_________________________________________________ W tym tygodniu mam je oddać ale nie wiem czy wezmę bo znowu siedzę w robocie i jak przyjade to prosto z pracy! spoko [br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 14:54_________________________________________________rafał co ty taki milczący dziś jesteś z komóry napiepszasz
  25. niewiecie co to dobra zabawa :polew: i tu się z tobą zgodze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.