Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maxito

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maxito

  1. a o ciebie się nie pytali.. tylko odetchnęli z ulgą bo z kanapkamik nie nadążali :polew:
  2. aj miszka co ja z tobą w polemikę będę wchodził postawisz mi jutro w macku Fryki i zapomne o wszystkim no i może loda do tego :polew:
  3. a tak skromnie zapytam La Mans czy w jakimś innym wyścigu brałeś udział
  4. no odezwał się ten co niepije alkoholu... człowieku od 24h jestem czysty kropelki nie wypiłem łyso ci PIJAKU :polew: :polew:
  5. spoko :> jutro jade na myjke jak mnie jakie auto ochlapie tak jak ostatnio to normalnie zawracam i mu dopie*dole [br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 22:33_________________________________________________ czytaj same ciekawostki były napewno d*py browar d*py browar (miszka gej ) znowu d*py browar browar i tak wkoło myle sie to mnie popraw je.ne Ci zaraz geju aż cały dygocze... ;( ;( ;( :polew:
  6. spoko :> jutro jade na myjke jak mnie jakie auto ochlapie tak jak ostatnio to normalnie zawracam i mu dopie*dole [br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 22:33_________________________________________________ czytaj same ciekawostki były napewno d*py browar d*py browar (miszka gej ) znowu d*py browar browar i tak wkoło myle sie to mnie popraw nie było nic o browarach a to nowość :shocked: na gleborzuty się przerzucili
  7. pewnie fotomontarz nie schlebiaj sobie :polew:
  8. spoko :> jutro jade na myjke jak mnie jakie auto ochlapie tak jak ostatnio to normalnie zawracam i mu dopie*dole [br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 22:33_________________________________________________ czytaj same ciekawostki były napewno d*py browar d*py browar (miszka gej ) znowu d*py browar browar i tak wkoło myle sie to mnie popraw
  9. ello ziomki nie chce mi się już czytać kutwa tyle tego masakra jakaś
  10. a na HBO - Zochan megggggggggggga komedia mam to w domu
  11. kedzior a jak po odebraniu wreszcie furasa jepiej brzmi a jak jeżdzi kiedy zawias robisz masz jusz jakieś radio na oku na tvp 60 sekund leci
  12. http://motoryzacja.interia.pl/galerie/wspolczesne/audi-rs-5/zdjecie,1214256,1,4 :slina:
  13. nom chyba mu się udzieliło od Stanleya... a gdzie on do wqrocka poleciał ??? a do krak ktoś wkońcu pojechał ???
  14. u mnie jest tak że czasem działa , i właśnie nie wiem czy to wina np soli na stykach czy któryś już klęka jak ci się wydaje jak np stoi czałą noc w garażu i rano z niego wyjeżdzam jest ok potem jak już drugi raz chce gdzieś cofnąć d*pa (oczywiście wcześniej jest sygnał ok 5 sek i już wiadomo że nie działa )
  15. http://www.a4-klub.pl/smf/vii_ogolnopolski_zlot_i_iv_urodziny_audi_a4_klub_polska_bukowina_tatrzanska-t108423.0.html NA OGÓLNO POLSKIM 3 MIEJSCA MOŻE KTOŚ SIĘ SKUSI !!!!!!!!!!!!!!!!!!! MISZKA OKO ????[br]Dopisany: 28 Luty 2010, 18:51_________________________________________________ z czegoś trzeba żyć jak tam projekt kalendarzyków działasz coś czy temat umarł śmiercią naturalną ???
  16. tak.. i na razie cisza... no mi sie nie śpieszy tylko nad którym pw ty myślisz??? o tej navi dla twojego kuzyna[br]Dopisany: 28 Luty 2010, 18:32_________________________________________________bo innego nie było... :?: był podłokietnik czy temat skończyliśmy ???
  17. dokładnie i d*pa blada a tak z ciekawości jakie miałeś objawy niedziałającego czujnika cofania vag ci pomógł czy jak tu piszą z pomocą kolegi styłu stoi i robi za przeszkodę
  18. tak.. i na razie cisza... no mi sie nie śpieszy tylko nad którym pw ty myślisz???
  19. krolu czy zasatanawiałeś się nad moin PW
  20. przywieź na spota i rozdaj potrzebującym czychasz na moje naklejki za piątke ci obchne
  21. :shocked: zdradź mi ziomek jak wymienić czujnik w 5 minut :mysli: :mysli: przecież do tego trzeba zdjąć zderzak nie wiem jak w b7 ale w b5 wystarczy ze wjedziesz na kanał i zerkniesz okiem idzie go normalnie na wycisk wyjąć odłaczyć kabelek i tyle, nie trzeba zdejmować zderzaka no właśnie tylko z moimi łapami to raczej tam nie wejde więc pewnie mnie będzie czekałą okrężna droga czyli zrzutka zderzaka :shocked:
  22. ello szipochy wygrałm naklejke klubową w klik klik :polew: sprzedam tanio ...
  23. Ich wymiana to 5min :shocked: zdradź mi ziomek jak wymienić czujnik w 5 minut :mysli: :mysli: przecież do tego trzeba zdjąć zderzak
  24. jak dla mnie to styki powiem ci najprawdopodobniej tak bo jak jest sucho to działa niech tylko popada d*pa czuli zostaje mi zrzucić tylni zderzad i poczyściś wszystko
  25. nie wiem czy ci wiadomo ale jak ci jeden czujnik klęknie to cały tył szlak trafia więc zapomnij że tak sprawdzisz padnięty czujnik only vag ci zostaje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.