Treść opublikowana przez Maxito
-
Spoty Katowice i okolice
to ja nie jade
-
Spoty Katowice i okolice
ziomale, ale mi się nie chce pracować :sick3: masakra jakaś fotki czestera jak zawsze pierwsza klasa Diman ty chyba jego muza byłeś bo nawet ola nie ma tylu ujęć co ty :polew: :polew: kędzior bez komentarza "this is sparta" po polsku :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:
-
[B7 BKE] Szukam nr kat mechanizmu opuszczania szyb - przód kierowca
:notworthy: jakbys tylko mi jeszcze podał nr czyjnika cofania bo mi też szwankuje to juz cie nie męcze
-
Spoty Katowice i okolice
ale za***ista pogoda niech to szlag nic mi się nie chce
-
[ALL] Demontaż mechanizmu podnoszenia szyby
:notworthy: :notworthy: :good: i wszystko jasne dzięki bardzo pozdrawiam
-
[ALL] Demontaż mechanizmu podnoszenia szyby
no ok nie trzeba demontować zamków klamki ???
-
[ALL] Demontaż mechanizmu podnoszenia szyby
A coś więcej ile śrub itd
-
[B7 BKE] Szukam nr kat mechanizmu opuszczania szyb - przód kierowca
witam szukam nr katalogowego mechanizmu opuszczania szyb - przód-kierowca podam jeszcze vin dla ułatwienia WAUZZZ8E76A044031 Z GÓRY dziękuje
-
[ALL] Demontaż mechanizmu podnoszenia szyby
Witam. Jestem na etapie poszukiwań mechanizmu podnoszenia szyby przedniej od strony kierowcy czyli mojej. Ale nie o tym chciałem sie chwalić, mianowicie czy ktoś wymieniał ten że mechanizm kiedyś w swojej b6 czy b7??? Wydaje mi się, że powinno się to robić tak samo. Czy trzeba szybę opuszczać czy da się to jakoś w całości razem z ramą? Szukałem na forum ale za cholerę nie umiem tego znaleźć. Znalazłem tylko jak się tapicerkę demontuje i się przydało bo pisali że można połamać plastikowe kołeczki ale mi się udało to zrobić bez strat. Więc jak ktoś to robił pls o info bo nie chciałbym sobie czegoś uszkodzić czy więcej połamać. sprawa niecierpiąca zwłoko bo mam zdemontowany boczek i wygląda to fatalnie...
-
[B6 AVB] Problem z podnoszeniem szyby przedniej kierowcy
poddepne sie pod wątk mam ten sam problem czy ktos to sam wymieniał ?[br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 22:17_________________________________________________ciąg dalszy problemu co się okazało przy silniczku z drugiej strony drzwi jest plastik i prowadzenie właśnie linek i tam właśnie ukruszył się plastik i spadł na linki i wciągło co spowodowało 1 pozgniatanie linek co było naspępstwem zniszczenia okrągłego plastiku prowadzenia linek na bębenku i teraz musze wymienić linke + plastikowy bębenek. czy ktoś wymienił może to sam bo ja jestem na etapie ściągniętej tapicerki i czekam na częsći
-
Spoty Katowice i okolice
ja też już wyspany ale niestety zmykam do garaży bo coś mi przy opuszczaniu szyby strzela na gazie panowie keżor :good: co było ???
-
Spoty Katowice i okolice
w gruncie rzeczy to nawet was lubie :naughty: no co robie reklame dla mnie i mojej drugiej połówki było naprawde zajefajnie i wiem że w czerwcu też może być ogień z tyłka ide se oscypka w mikrofali podgrzać :tongue4:
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
niektórym na krupówkach też sie podobały
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
byłem pierwszy raz na czymś takim i jestem pełen podziwu dla organizatorów mega szacun panowie :notworthy: :notworthy: tyle w skrócie
-
Spoty Katowice i okolice
powiem tak... żałucie wszyscy Ci którzy nie pojechali 250 pln za 2 dni zajebistej zabawy to naprawdze niewiele więc nie popełnijcie fopa i nie zapomnijcie o czerwcowym zlocie śląska organizowane przez GL wszystkim obecnym :notworthy: :notworthy: za za***isty klimat i mojemu prywatnemu kamerzyście
-
Spoty Katowice i okolice
siema miszka my ruszamy o 10 więc jeszcze chwila czasu a cos wcześniej wyczytałem że chciałbyś jechcać a mówiłem jeź :wallbash: :wallbash:
-
Spoty Katowice i okolice
ale się cicho zrobiło wszyscy się pewnie pakuja
-
Spoty Katowice i okolice
siema z wieczora wkońcu udało mi sie opanować zerwany gwint w piaście gwintownik jedyne 75 pln :wallbash: no ale bedzie dla potomnych jak komóś się zrwie gwint zapraszam mogę pozyczyć audica wymyta wypastowana papućki zmienione diman mi tylko szpileczke jutro podrzuci i prujemy na bukowine keżor na marginesie nie kupuj fur z rejestracją WR takie kanciaże że głowa mała :no:
-
Spoty Katowice i okolice
powodzonka pomyśle o tobie jutro o której się bronisz ???
-
Spoty Katowice i okolice
czy nie zauważyliście że Pucek nasz kolega zbyt często podnosi ten transparent ??? :mysli: czy aby napewno z nim wszystko ok :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
ja sprawdzałem pogode ma być 14 w bukowinie więc chyba spokojnie można wrzucać letnie
-
Spoty Katowice i okolice
bo się pojawiłeś :polew: rozumiem, że przeczytałeś to co napisałem w wątku pt.''Alkohol na zlocie'' :no:
-
Spoty Katowice i okolice
bo się pojawiłeś :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
wróciłem :evil:
-
Spoty Katowice i okolice
keżor do piatku masz czas więc spokojnie opanujesz besttie chyba ... ;(