Treść opublikowana przez Maxito
-
Spoty Katowice i okolice
z wieczora widzę ostro było w sobote do odcięcia w niektóchych przypadkach
-
Spoty Katowice i okolice
no właśnie nie miszka nie chcesz jechać do bukowiny wolne miejsca są, nie daj się prosić
-
Spoty Katowice i okolice
jak widać chłopaki trochę poszaleli ale nie aż tak bardzo bo po wszystkim jeszcze na forum potrafili wejść i nawet coś napisać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
na mojej ulicy w zeszłym tygodniu też za***ali superba chyba jakieś zamówienie poszło
-
Spoty Katowice i okolice
a czy tam jest coś dobrego do jedzenia
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
sie mówi" japa koniu"
-
Spoty Katowice i okolice
no to jedziesz wpadasz na bibe pipko ???
-
Spoty Katowice i okolice
to kto ma być w końcu bo już nie wiem
-
Spoty Katowice i okolice
ja już jestem za stary żeby pic bez głowy, potrafię powiedzieć sobie dość ... chyba z głową w klopie :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ty KONFIDENCIE jeden :shocked: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
a miszka ta c*paa się pojawiła nachwilę i ani meeeeeeeeee ani beeeeeeeeeee ani sp***dalać dziady co to k**wa ma być chyba zaraz mu pojade :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
:doh1: :doh1: :doh1: i co jeszcze ŚS (śląsk squad) to brzmi lepiej
-
Spoty Katowice i okolice
ello widzę że pucek się rzuca pucuś jak nie masz co robić dziś wieczorem to zapraszamy do kat na bibe i obgadamy te koszulki
-
Spoty Katowice i okolice
keżor wiem żę nam się fajnie pier**li a ty bidoko to musisz spłodzić ale jesteśmy z tobą :good: co nie kędzior [br]Dopisany: 05 Marzec 2010, 16:56_________________________________________________ niegłupie niegłupie :mysli: a jakbyś kolor zmienił może siwe by były fajne ???[br]Dopisany: 05 Marzec 2010, 16:58_________________________________________________lece po małżonke keżor a gdzie moiżna tak rezać koszulke może coś porezam
-
Spoty Katowice i okolice
ja myśle tak plecy napis duży poziomo taki jak mamy na obecnych koszulkach i pod spodem podpis spoty katowickie przód na lewej piersi mały znaczek naszego klubu i tu podspodem można wrzucić nasze niki na rękawkach rzeby była pamiątka można napisać Bukowina i data zlotu na drugim znowu nasze logo tylko nie wiem czy teraz nie będzie naćkane :mysli: i może kolor zmienimy (niebieski)
-
Spoty Katowice i okolice
siema dawno mnie tu nie było i widze keżor ostro reza koszulki jeśli mogę coś zasugerować. może bez tego napisu na plecach może tekst SPOTY KATOWICKIE bo dopatrzyłem się napisu katowice przydała by się tu kobieca dłoń żeby dopomóc gdzie adrenalina ??? :mysli: keżor bez urazy rezaj dalej ale itak wszystkim nie dogodzimy [br]Dopisany: 05 Marzec 2010, 16:37_________________________________________________ wypchaj się a wy podobno jusz coś rezacie w tym kierunku i oczywiście nie podzieliliście się tym z nami więc spadać na drzewo :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
a to dla Ciebie nie jest cały czas zablokowany ? :polew: jest ale znam knify :kox:
-
Spoty Katowice i okolice
co masz nockę w banku ? dorabiam w ochronie
-
Spoty Katowice i okolice
i to zamknięcie wątku też do d*py :thumbdown: :thumbdown:
-
Spoty Katowice i okolice
dobra ide spać niestety ktoś w tym gronie musi pracować :gwizdanie: narta i czołgiem
-
Spoty Katowice i okolice
nie skumałem go :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
ha ha ha (ironia)
-
Spoty Katowice i okolice
wczoraj z tego brechtałem żebyś się k**wa nie zaksztucił przypadkiem od tego śmiechu :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
a chodzi ci o coś z czegoś trzeba żyć :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
krolu nie sciemniaj byłeś na gliwickim