Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maxito

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maxito

  1. ello z rana ale ciężki dzień dziś
  2. hehe jesteś pewien?? :polew: jeśli cos w deseń tego co keżorowi nagrałeś to wchodze chyba że diman chciał disco polo???? jak tak to nie .... bo mam juz :polew: :polew:
  3. niech dopier*oli śniegu na jutro żeby można było się poślizgać kędzior jak tam cos dla dimana nagrywasz to zrób x2 :naughty:
  4. i tak bys nie kupił :tongue4: kasa doszła
  5. hehe Max wszędzie są biby wystarczy gdzieś pójść zapomniałem nie mogę bo jakieś prochy musze brać po wczorajszym ostrym dyżurze
  6. Max, zajebiaszczy avatar znalazłem takiego nerwusa i jest niech naparza w te klawisze a nie tylko d*py albo pijoki :polew: dziś jest gdzieś jakaś biba???
  7. wszystkich gdzieś wywiało czekolada czy co
  8. gejuuuuuu siemka
  9. ja będę w Czeko jakby coś.... to ja wracam do domu przez trzy garby, dziś jakieś rabaty mają :polew: :good:
  10. jak się człowieku sam za to nie weżmieszi nie zorganizujesz to widzisz jak to wychodzi a h*j z tym założe z kubu BMW :polew:
  11. napij się to pomaga wiem po sobie jakoś mi ochota odeszła na picie robimy wkońcu te koszulki bo już nie wiem keżor w wałka leci zamiast dziergać to po jakiś czekoladach się włóczy chyba nim będzie trzeba potrząsnąć jest wątek :szukaj: :szukaj: krolu wiem już zjebałem tych co pier**lą od rzeczy o parówkach jak tam mój czujnik znalazłeś ????
  12. fabryczne , ale jeszcze nie wiem jaki mam kod
  13. napij się to pomaga wiem po sobie jakoś mi ochota odeszła na picie robimy wkońcu te koszulki bo już nie wiem keżor w wałka leci zamiast dziergać to po jakiś czekoladach się włóczy chyba nim będzie trzeba potrząsnąć
  14. siema ziomale co tam ciekawego znowu coś się zaczynam h*jowo czuć i na dodatek mnie w robocie wurwiają masakra
  15. dzis ziomek z mich stron ma mi to właśnie sprawdzić dokładnie bo jak oglądałę to widziałem żę czujniki są od A do F chyba jakoś tak niektóre są proste inne wygiete pod kątem 90 stopni jeszcze inne jeszcze bardziej wygięte i jak podejrzewam że u mnie są dwa rodzaje ale zaraz to sprawdze tzn zimek mi sprawdzi
  16. sie poprawił teraz działa ... ja nie wiem czy mu sół zaszkodziła czy co, ale tak jak kowal prawił pewnie długo mi ten czujnik nie pociągnie i pytanko nie wiecie czy wszystkie czujniki w danym modelu są tak samo oznaczone czy np skrajne są takie same a środkowe inne ??? bo udało mi się wyciągnąć skrajny, ale nie wiem czy środkowe czujniki są tak samo oznakowane ??? :mysli:
  17. tak 18 płyt :gwizdanie: - tzn na jednej dvd cała dyskografie tych zespołów co mi podałeś :shocked: :notworthy: :good: cóż mogę powiedzieć
  18. krolu będziesz miał dla mnie coś ????
  19. jutro mój kuzyn z pod wawki jedzie do rogala na chipsa ciekae co mu wykręci teraz to ja juz nie pamiętam co chciałem napisać spoko [br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 22:56_________________________________________________ponawiam pytanie co z koszulkami ???
  20. usunięte :bag:
  21. trzymaliśmy fason zdjęcia nie kłamią, nie ściemniaj stanlej, a ta wyborowa na termometr nie wyglądał :polew: coś ugadaliście z koszulkami czy echo[br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 22:35_________________________________________________ Max- wysli mi na pw tytuły płyt krolu narazie se podaruje nie mam weny na szukanie tych zespołów albo poczekaj coś ci skrobne jutro mnie zvagujesz ???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.