Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maxito

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maxito

  1. dobra ziomale lece do W-wy do przeczytania jutro i zobaczenia co niektórych w piątek o 8 :hi:
  2. adresuję koperty :shocked: jak dobrze płacą :wink4:
  3. to co długopisy składasz czy jak ???
  4. siema krolu stan na jakich laćkach do bukowiny ciszniesz letnie czy zimowe??? :mysli:
  5. miszka juz starczy tych śmiechó bo się zakrztusisz a tak na marginesie nie powinieneś w robocie dupić ????
  6. doje*bany ten twój avatar ktoś mi zdjęcie w maku jebnął i wysłał[br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 09:58_________________________________________________ doje*bany ten twój avatar Max w Mc Donalds :good: :good: :polew:
  7. Patrikos - tak to już jest w małżeństwie, że trzeba też patrzeć na tą druga osobę, są sprawy ważne i ważniejsze i nie zapominaj, że to moja kochana żona i sprawa wyjazdu już postanowiona - Wy to odrazu byście swoją kobitke zostawili i sami jechali - ja taki nie jestem - potrafię myśleć o najbliższych dlatego : Nie pozwolę aby Dorota przez jakieś spotkanie piątkowe na którym musi być nie pojechała do Bukowiny w związku z czym: 1. Ja jadę w czwartek - bo muszę ( forum to też rodzina :gwizdanie: ) 2. A ona ma sobie zorganizować transport w piątek :polew: fakt kochający z ciebie mąż :wink4:
  8. :hi: :hi: z rana
  9. stanlej bulik o której chcecie do bukowiny jechać bo gliwice mnie cisna na wątku o której wyjeżdzamy może tam pospamujemy ????
  10. a ja nie założyłem
  11. kolega keżor bidny prawie zawał 3 przechodzi a wy tu o oponach p i e r d o l i c i e zamiast koledze pomóc w ból i cierpieniu :no: :no: koledzy ... :polew:
  12. kupujemy na sółke szpilki po 45 zyla
  13. ty się nie śmiej bo jesteście razem w pokoju więc ty też możesz oberwać :polew: :polew: nie no nie przesadzaj... :gwizdanie: ja tam naszych brudów publicznie prać nie będę :polew: hehe nom ale tak dla zasady to wiesz Maxowi może się zebrać :polew: kędzior czy ty mi chesz podpaść :mysli: bo cie reka sprawiedliwości dosięgnie :polew: [br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 16:53_________________________________________________ ty się nie śmiej bo jesteście razem w pokoju więc ty też możesz oberwać :polew: :polew: nie no nie przesadzaj... :gwizdanie: ja tam naszych brudów publicznie prać nie będę :polew: hehe nom ale tak dla zasady to wiesz Maxowi może się zebrać :polew: a zresztą czemu nie.... Maxowa jeszcze będzie mi wdzięczna co ty mnie bić chcesz ???? ale za co
  14. Ty sie kurde ucz, a nie pogwizduj tu! prezentacja gotowa?? dystanse kupiłeś?? :> i znowu zjebka :polew: :polew:
  15. Miszka jak byś chciał to mam silnik 1.8T mogę ci go naprawdę tanio puścić w tym wypadku dużo zależy od kierowcy hmmm Stanley....bum :polew: :good: [br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 16:15_________________________________________________a ja jeszcze dzis w robocie a potem free
  16. juhuuuuu ale będzie super spot :polew: żart oczywiście ja jade auto stopem :shocked: :polew:
  17. mnie jutro ziomale na spocie nie bedzie niestey cisne do w-wy ;( ;( ;( ;( na jakieś delegacje czy jak się to tam nazywa wiadomo jak jedziemy wkońcu czy cisza i każdy jedzie jak chce
  18. kto by się padliny chwycił :polew: :wink4: toś stary pojechał dzis bez obiadu jesteś :polew: :polew:
  19. siema ziomale i ziomalki troche tu nagadaliście się ja dwa dni juz nadrabiam w sobote fure wypucowałe spadł deszcz :wallbash: :wallbash: ale wyrezałem naklejki na klapie i maske a i dodatkowo na tylne szybki maleńki napis jest koxik
  20. zaraz wracam tylko cos zjem :polew:
  21. ale chodzi o byle jaka fele? czy np ładna felga ma jakieś dodatkowe pkt?? że moja jest brzydka niby :kox:
  22. no to super znajdziemy zaraz jakieś 18" :gwizdanie: kędzior cipku czemu do gl nie chcesz jechać??? się wydechem pochwalić.... a tam maja fajne echo na tym parkingu :kox:
  23. to zróbmy zawody kto z najdalej fele przytarga ja byłem za poznaniem Wronki 410 km w jedną mańke kto da wiecej ???
  24. to stanlej od dzis na dworcu nocuje .... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  25. ale dolał oliwy do ognia eeee nie 18-tki więc nie ma tragiedi tylko 17-tki standard :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 16:29_________________________________________________ kędzior nie daj się jak ja jechałem po swoje 17-tki to moja mi się tak odgrażała, że powinienem być trupem a jak widać żyję i mam się dobrze jak dla mnie to może sobie nawet kupić 19, ale nie takie!!!! S T A N L E Y DZWOŃ PO TE 19-TKI CO MI POKAZYWAŁEŚ ZA 5400ZŁ nie za 5400 tylko 9400 coś ci sie pojechało ... i nie 19 tylko 21 :polew: :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.