Treść opublikowana przez Maxito
-
[B7 BKE] CZUJNIK TEMPERATURY CIECZY CHŁODZĄCEJ???
Witam może temat już znany i przerabiany na forum ale za cholerę nie umiem znaleźć jaki jest kod czujnika temperatury cieczy chłodzącej(znany jako G2/g62?), gdzie on się mieści i czy samemu można go sobie wymienić? MAM jakiś nr 059 919 501 czy ten będzie pasował do mojego motoru 1.9 bke 116 km rok 2005 buda b7 Jeśli ktoś już wymieniał ten czujnik pls o jakieś sugestie i knify na wymianę i czy kupić ori czy może jakiś zamiennik choć na zamienniku się już kiedyś sparzyłem
-
[ALL B7] Jak zdemontować czujnik cofania
ja miałem albo nadal mam ten sam problem, raz działa, raz nie działa jeden czyjnik cofania. W moim przypadku niestety bez ściągnięcia całego zderzaka się nie obejdzie (walnięty środkowy ) jeśli umarł ci skrajny to dasz rade to zrobić bez ściągania zderzaka wystarczy wypiąć tą dostawkę plastikową i spokojnie wymienisz. i do kolego króry rzekomo rękę a raczej rączkę włożył między zderzak a belkę szacun stary albo ci ręka nie urosła ... :mysli:
-
[ALL] Czy warto wymieniać na bose???
wszystko fajnie ale numry by sie przydały ... proton wszystko fajnie ale widzę że sprawa sie komplikuje z jakimis kabelkami bo trzeba je przeciągać i troche mnie to martwi Numery są w tym temacie http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6b7_etap_stage_pierwszy_zmiany_wzmacniacza_na_bose-t93747.0.html No jak chcesz pełne Bose, to niestety bez kabli się nie obejdzie. Nawet dwa trzeba odciąć, bo przedni głośnik pod szybą jest podpięty pod dwa przednie w drzwiach. niestety choć z wykształcenia jestem elektryk to nie podołam temu chyba tylko wzmacniacz i wofer zmienie szkoda że tyle tego dłubania z tym jest
-
[ALL] Czy warto wymieniać na bose???
- [ALL] Czy warto wymieniać na bose???
wszystko fajnie ale numry by sie przydały ... proton wszystko fajnie ale widzę że sprawa sie komplikuje z jakimis kabelkami bo trzeba je przeciągać i troche mnie to martwi- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
siema ziomele pytanie do siemiana koś mi powiedział że ty wymieniałeś nagłośnienie na bose ??? ile w tym prawdy mógłbys zdradzić jakieś szczegóły np koszt + najważniejsze dla mnie nr poszczególnych części głośniki piecyk woffer itd instalacje też zmieniałes czy na tej co miałeś zostało ???- Spoty Katowice i okolice
- [ALL] Czy warto wymieniać na bose???
panowie powiem wam że wczoraj miałem możliwośc posłuchania jak gra bose i powiem wam że dla mego ucha jest różnica i to ogromna :good: więc pierwsze co zrobie to wymienie to w moim wozidełku a że lubie głośno słuchać i czysto to napewno to zrobię. kwestia tylko teraz nr części: głosników, wzmacniacza, wofferka- Spoty Katowice i okolice
krolu znowu się będzie napinał BO U NAS W KATOWICACH... :polew: :polew:- Spoty Katowice i okolice
COS szybko wam poszło ... :kox: ale frekwencja masakra więcej niż na gl :tongue4:- [ALL] Czy warto wymieniać na bose???
Witam, mam pytanie, czy warto i czy ktoś wymieniał nagłosnie nie na Bose??? Czy jest odczuwalna różnica i czy np jak mam do kupna nagłośnienie z A3 sport baga podejdzie mi do avanta b7 ? Czy wystarczy wymienić tylko Wzmacniacz i głośniki czy okablowanie też? Wiele pytań, wiele niewiadomych...- [B7 BKE] Szukam nr kat mechanizmu opuszczania szyb - przód kierowca
:notworthy: a jak zapytam jeszcze o zawieszenie jakie jest w S-line (amory +sprężyny) bo chce wymieniać ale nie wiem czy z S-lina tylko z A3 będzie pasowało nagłośnienie boshe to naprawdę juz koniec z pytaniami :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
a ty nie pościsz ??? :shocked: Odezwał się który pewnie nic nie zje no właśnie ja poszcze i to ostro sucha buła i jogurt :polew:- [ALL] Demontaż mechanizmu podnoszenia szyby
dzięki kolego ale juz mam to wydrukowane od ziomka z niemieckiej strony ale pomocna info bo na całym forum nic o tym nie było- Spoty Katowice i okolice
a ty nie pościsz ??? :shocked:- Spoty Katowice i okolice
HARATACZ- Spoty Katowice i okolice
ja szukałem dwa msc. aż znalazłem ciepliwości takie rzeczy leiej w zime szukać taniej tak na przyszłość- Spoty Katowice i okolice
allegro ale może być ciężko choć czasem trafi się jakiś rodzynek- Spoty Katowice i okolice
ale po bukowinie zamuliło :shocked: :shocked:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 14:15_________________________________________________ "felgi jeździły w touranie kierowanym przez kobiete " czyli nie omijała dziur ? :polew: a co do samych felg to brzydkie są , nie kupuj felg bo są tanie , nie o to chodzi w zmianie felg na aluminiowe :gwizdanie: chyba że Ci sie podobają to inna bajka. [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 14:11_________________________________________________ nie wiem jeszcze , i tak nie mam transportu ,ale na bibke bym sie jakąś wybrał tez bym sie na jakas bibe wybral moze jednak do tego miszki by podjechal :gwizdanie: oki max wezme ci je do kato na spota zgram na plyte :notworthy: :notworthy: :good:- Spoty Katowice i okolice
no i co miszka poskladali ci bo juz sufit u siorki zdarzylem podwiesic :gwizdanie: dimam kiedy będą foty od ciebie nagrał byś mi je na płytke ??? spoko dzisiaj bede mial lapa na spocie wiec podjedz to ci je dam a co do wrzucenia na forum to nie dam rady bo sie na tym nie znam :gwizdanie: nie dam rady po pracy pruje na wioske do teściów :kox: jak bedziesz miał chwile w święta to wrzuć je na cd lub dvd i może Krolowi daj, albo we wtorek do nas wpadniesz to osobiście odbiore :cool1:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 14:13_________________________________________________ "felgi jeździły w touranie kierowanym przez kobiete " czyli nie omijała dziur ? :polew: a co do samych felg to brzydkie są , nie kupuj felg bo są tanie , nie o to chodzi w zmianie felg na aluminiowe :gwizdanie: chyba że Ci sie podobają to inna bajka. [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 14:11_________________________________________________ nie wiem jeszcze , i tak nie mam transportu ,ale na bibke bym sie jakąś wybrał pijok :tongue4:- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
no i co miszka poskladali ci bo juz sufit u siorki zdarzylem podwiesic :gwizdanie: dimam kiedy będą foty od ciebie nagrał byś mi je na płytke ???- [ALL] Demontaż mechanizmu podnoszenia szyby
ja właśnie czekam tez kupiłem używke ori 130 podobo w dobrym stanie się okaże jak zobacze i sie przejade szybą :mysli: gdzies na alegro widziałem nówki z Radomia za 150 pln + 30 pln przesyłka a u nas na ślunsku 240 i trzeba 2 dni czekać- Spoty Katowice i okolice
power pointem a jak nie masz to :http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=048dc840-14e1-467d-8dca-19d2a8fd7485&displaylang=pl zdjęcia pierwsza klasa szacunn stary :good: - [ALL] Czy warto wymieniać na bose???