Treść opublikowana przez Maxito
-
Spoty Katowice i okolice
Max, jeszcze raz to napisz po co ???
-
Spoty Katowice i okolice
czyli jesteśmy głeboko w pupie na szarym koncu ale mi tam na gore sie nie spieszy mówisz że tam jest tak źle no ta różowe barwy przybierasz
-
Spoty Katowice i okolice
ta i może frytki do tego :polew: :polew: niech sie gonią u nas jest najlepiej[br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 20:32_________________________________________________ czyli jesteśmy głeboko w d*pie
-
Spoty Katowice i okolice
Ty chyba nie piszesz poważnie... :gwizdanie: Pucek, prosza Cie poznałeś ich jako przedstawiciel wrogiego klubu :gwizdanie: nie znasz ich . naprawde są spoko i już prawie nie jeżdżą pod banderą wytarmoś mi suty.pl tylko jako audiśląsk to i tak pod złą banderą jeżdżą nie da sie ich przerobić śnieg pada :gwizdanie: :> :> :>
-
Spoty Katowice i okolice
przelew już poszedł [br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 20:16_________________________________________________i gdzie wszyscy znowu pognali ??? :wallbash:
-
Spoty Katowice i okolice
kto jest niżej początkujący czy nowicjusz ??? a co to za murzyn to my możemy cie wysłać do nich na przeszpiegi i możesz ich zbratać do nas
-
Spoty Katowice i okolice
no nie gadaj ostatnio byli na naszym spocie [br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 20:10_________________________________________________cicho cicho bo pucek sie pokazał
-
Spoty Katowice i okolice
miszka diman nawet nie zdążyłem ci podziękować za vaga pomogło zdiagnozowało prawidłowo już wszystko powymieniane krolu ty też się do tego przyczyniłeś a właśnie gdzie on bo co wchodzę to go nie ma [br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 20:07_________________________________________________ stanley twój mikołaj mnie na kolana powalił
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
1715 wczoraj pamiętam jakieś 16.. z hakiem :shocked: wy jesteście opętani :>
-
Spoty Katowice i okolice
siemka ziomki co tam w wielkim świecie lecicie ze stronami jutro wpadam na spota bo juz się za niektórymi stęskniłem !!!
-
Spoty Katowice i okolice
powiedz im że jak ci nie daja na nowy silnik to wyskoczysz z balkonu
-
Spoty Katowice i okolice
KEŻOR widzę że pod twoim zdjęciem dalej kreseczki rozumiem bez furacza nadal jesteś
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema ziomki wy to zapir.... z tymy stronami
-
Spoty Katowice i okolice
siema ziomale dotarłem cały i bez punktów ale w czwartek znowu śmigam tym razem do łodzi tęskniliście no poweidzcie że wam mnie brakowało :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: :polew: teraz zakumałem
-
Spoty Katowice i okolice
[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 11:20_________________________________________________zapraszamy do naszej ekipy wyjazdowej - a jest już nie mała siema miron a co to za lista jakaś dodatkowa no pewnie że pojade z wami czy za wami jakieś szczegóły gdzies znajde
-
Spoty Katowice i okolice
siemka ziomki ja się juz zapisałem ale mnie jeszcze na liście nie ma mam nadzieję że mniejsca wystarczy dla mnie
-
Spoty Katowice i okolice
siemka zyje to drogi nie odśnieżone i jest fajnie można bokami polatać
-
Spoty Katowice i okolice
siemka z wieczora ja jeszcze tyram ale za bardzo mi się niechce wczoraj wieczorem zaliczyłem jeszcze jeden parking ale tam tez już się ślizgali i tak wyślizgali że w krawężnik zaje... em na szczęście tyłem i guma zamortyzowała i nic się nie stało poza tym jest gitara taka pogoda mnie jutro czeka wyprawa do famili na święta i jakieś 80 km muszę pokonać po pierdziszewie a tam sól i pług do śniegu to jakiś kosmos więc może być ciekawie więc jak w sobote sie nie odezwe znaczy ugrzęzłem w zaspie jakiejś
-
Spoty Katowice i okolice
Dobry! Ja dziś znowu w pracy ale może uda się wyjść wcześniej i wtedy się pojawię ale nie wiem jak to będzie? P.S. Coś mi się kontrolka świec żarowych miga! Może się dziś podłącze do VAGa jak ktoś będzie miał? może żrówki ci padja ja ostatno wymieniłem i czekam na mrozy Nie mam jednego światła STOP i może to jest to? Hm... Ale pewność bym miał jakbym się zdiagnozował. mówie o świecach żarowych jak to światło stopu to by ci wyświetliło na wyświetlaczu mi bynajmniej tak świeci jak mi sie żarówa spali
-
Spoty Katowice i okolice
Dobry! Ja dziś znowu w pracy ale może uda się wyjść wcześniej i wtedy się pojawię ale nie wiem jak to będzie? P.S. Coś mi się kontrolka świec żarowych miga! Może się dziś podłącze do VAGa jak ktoś będzie miał? może żrówki ci padja ja ostatno wymieniłem i czekam na mrozy
-
Spoty Katowice i okolice
wyślij kurierem tylko dobrze zapakuj :polew:
-
[B6 AWX] Termostat czy pompa wody ?
na 99 % będzie termostat ja miałem takie same objawy w sobote wymieniłem i jak narazie trzyma fakt jakdogrzeje kabine to spada ale to normalne w zimie najlepiej żeby ci go ktoś zwagował wtedy bedziesz miał pewność
-
Spoty Katowice i okolice
z wieczora
-
Spoty Katowice i okolice
siemka jutro wezmę kamerke na spocisza to może jak śniegu dowali to se bokami polatamy