Treść opublikowana przez Maxito
-
Spoty Katowice i okolice
krolu za tydzień rew aż do skutku do trzech zwyc
-
Spoty Katowice i okolice
wiedziałem że pierwsze to bedziesz się chwalił myślałem że zostanie naszą słodką tajemnicą ale nie ty zaraz wszystkim wygadasz
-
Spoty Katowice i okolice
a musiałeś zacząć ten temat ;(
-
Spoty Katowice i okolice
sie melduje :laghing2:
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
co tam rezasz wpadniesz dziś na spota[br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 15:15_________________________________________________ja się melduje
-
Spoty Katowice i okolice
ello ziomki
-
Spoty Katowice i okolice
no i masz racje jutro zagadaj keżora a ja mu wykręce gwinta
-
Spoty Katowice i okolice
hehe nom dobrze ze nas zgarnal na tym rozjezdzie bo bysmy bladzili razem hehe tylko ty pozniej poleciales prosto na chate a ja poczekalem na reszte panowie co wy o tym sadzicie? http://moto.allegro.pl/item820335755_zawieszenie_gwintowane_audi_a4_b5_quattro_s4_4x4.html da sie na tym smigac czy za miekko bedzie? twardsze jest od standardowego? COŚ mi pucek gadał że by chciał twoja zawieche nie wiem czy sprzedajesz ale on szczeży zęby na twoja zawieche :kox:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pomyślę bo fajnie to wygląda Tylko trzeba wolno jeździć :gwizdanie: przeci moje 116km szybko nie jeździ wiesz.......... z tymi lampkami nie ma problemu - troche się juz znamy więc w 5 tyś zł się zmieścisz :gwizdanie: to chyba mi juz w promocji świątecznej oferujesz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale szczeże to wolałbym twoje ledy jak bedziesz sprzedawał furacza to się zamienimy :polew: oczywiście za rozsądna dopłatą [br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 14:37_________________________________________________ pomyślę bo fajnie to wygląda Tylko trzeba wolno jeździć :gwizdanie: przeci moje 116km szybko nie jeździ
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pomyślę bo fajnie to wygląda
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: tylko angielski mi sie ostał
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dzo-dzo tnx za przesyłkę wszystko ok. odrazu podłączyłem tylko kase oddaj :polew: szkoda że fury nie miałeś ale następnym razem pewnie już bedzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
chyba tylko Tobie - ostatni raz się dałem namówić ' jak ci sie nie podobało na kolejny nie musisz jechać [br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 14:21_________________________________________________tylko naklejki pożyczysz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam wszystkich klubowiczów. Zgóry wszystkim dziękuje zajebistego mega spota którego można by zaliczyć do zlotu A4. Dzięki Tymonowi, że po nas wyjechał, wszystkim chłopakom z Bielska i ciepłe przyjęcie, ludziom z Kłobucka którzy wpadli i jednego żagielka z Łodzi. Widzę, że wszyscy którzy się zdeklarowali przybili punktualnie na zbiórkę i nie było żadnej obsówy, z tego powodu. Dziękuje za bezpieczeństwo na drodze, ponieważ przy takiej kolumnie nie trudno o jakieś nieszczęście. Na szczęście wszyscy okazali się bardzo odpowiedzialni i za to szacun (drogę powrotna zostawię bez komentarza bo i mnie fantazja ułańska poniosła). Uważa iż jak na pierwszy taki wyjazd było nas ogrom bo doliczyłem się 48 Audi, a wieżę ze na kolejny taki wyjazd dołączy już Częstochowa i Kłobuck gdy będzie taki organizowany a ten był nie pierwszy i nie ostatni. Więc wszystkim raz jeszcze wielkie TNX. Mam nadzieje że ni tylko mnie się podobało ….
-
Spoty Katowice i okolice
Witam wszystkich klubowiczów. Zgóry wszystkim dziękuje zajebistego mega spota którego można by zaliczyć do zlotu A4. Dzięki Tymonowi, że po nas wyjechał, wszystkim chłopakom z Bielska i ciepłe przyjęcie, ludziom z Kłobucka którzy wpadli i jednego żagielka z Łodzi. Widzę, że wszyscy którzy się zdeklarowali przybili punktualnie na zbiórkę i nie było żadnej obsówy, z tego powodu. Dziękuje za bezpieczeństwo na drodze, ponieważ przy takiej kolumnie nie trudno o jakieś nieszczęście. Na szczęście wszyscy okazali się bardzo odpowiedzialni i za to szacun (drogę powrotna zostawię bez komentarza bo i mnie fantazja ułańska poniosła). Uważa iż jak na pierwszy taki wyjazd było nas ogrom bo doliczyłem się 48 Audi, a wieżę ze na kolejny taki wyjazd dołączy już Częstochowa i Kłobuck gdy będzie taki organizowany a ten był nie pierwszy i nie ostatni. Więc wszystkim raz jeszcze wielkie TNX. Mam nadzieje że ni tylko mnie się podobało ….
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Witam wszystkich klubowiczów. Zgóry wszystkim dziękuje zajebistego mega spota którego można by zaliczyć do zlotu A4. Dzięki Tymonowi, że po nas wyjechał, wszystkim chłopakom z Bielska i ciepłe przyjęcie, ludziom z Kłobucka którzy wpadli i jednego żagielka z Łodzi. Widzę, że wszyscy którzy się zdeklarowali przybili punktualnie na zbiórkę i nie było żadnej obsówy, z tego powodu. Dziękuje za bezpieczeństwo na drodze, ponieważ przy takiej kolumnie nie trudno o jakieś nieszczęście. Na szczęście wszyscy okazali się bardzo odpowiedzialni i za to szacun (drogę powrotna zostawię bez komentarza bo i mnie fantazja ułańska poniosła). Uważa iż jak na pierwszy taki wyjazd było nas ogrom bo doliczyłem się 48 Audi, a wieżę ze na kolejny taki wyjazd dołączy już Częstochowa i Kłobuck gdy będzie taki organizowany a ten był nie pierwszy i nie ostatni. Więc wszystkim raz jeszcze wielkie TNX. Mam nadzieje że ni tylko mnie się podobało ….
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Witam wszystkich klubowiczów. Zgóry wszystkim dziękuje zajebistego mega spota którego można by zaliczyć do zlotu A4. Dzięki Tymonowi, że po nas wyjechał, wszystkim chłopakom z Bielska i ciepłe przyjęcie, ludziom z Kłobucka którzy wpadli i jednego żagielka z Łodzi. Widzę, że wszyscy którzy się zdeklarowali przybili punktualnie na zbiórkę i nie było żadnej obsówy, z tego powodu. Dziękuje za bezpieczeństwo na drodze, ponieważ przy takiej kolumnie nie trudno o jakieś nieszczęście. Na szczęście wszyscy okazali się bardzo odpowiedzialni i za to szacun (drogę powrotna zostawię bez komentarza bo i mnie fantazja ułańska poniosła). Uważa iż jak na pierwszy taki wyjazd było nas ogrom bo doliczyłem się 48 Audi, a wieżę ze na kolejny taki wyjazd dołączy już Częstochowa i Kłobuck gdy będzie taki organizowany a ten był nie pierwszy i nie ostatni. Więc wszystkim raz jeszcze wielkie TNX. Mam nadzieje że ni tylko mnie się podobało ….
-
Spoty Katowice i okolice
siema ziomale wszystko już gotowe lista prawie zamknieta fura wypucowana niestety bez polerki ja jade na pakiecie kołpak nie miałem czasu wczoraj na zmiany a dziś nie bedę zmieniał bo jeszcze i odpadną po drodze koła dobra pany idę coś zjeśc widzimy sie jak ustalone 14:30 go-sport nie spóźnić sie i zakładać wyjściowe dresy :polew: [br]Dopisany: 22 Listopad 2009, 12:54_________________________________________________keżor ramki weź i aparat i kartę do aparatu i baterie sprawdź czy działają
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
SIEMKA ZIOMKI w ten piękny niedzielny poranek pytanko dzo dzo ma być bo ma mi coś podrzucić
-
Spoty Katowice i okolice
dobra ide w kime jutro rano trza stać kościół zaliczyć, obiadek i potop częstoczowie zrobić do jutra ziomale i ziomalki :hi:
-
Spoty Katowice i okolice
czyli pakiet Viper
-
Spoty Katowice i okolice
jak chłopaki chcą dobrą miejscówkę mieć to niech przyjeżdżaja co sie dzieje z krolem ???? zawsze co wchodzę na forum kogo zastaje krola a dziś prawie go nie ma zakochał się czy co
-
Spoty Katowice i okolice
Podjedziemy do was do katowic na 14:30 tak ustaliliśmy :good: