Treść opublikowana przez Maxito
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
diman naprawdę zajefajnie wyszło piterra powiem ci że brak mi słów
-
Spoty Katowice i okolice
co tam w ielkom swiecie słychać ale no częstochowy dolecisz na tym sprzęgle
-
Spoty Katowice i okolice
ziomki w niedzelna piękną pogodę a śniegu jak nie było tak nie ma
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ok jak tak gadacie no to damy radę tydzień przed wyjazdem się do kogoś odezwe o konkretne dane pozdro i do zobaczenia
-
Spoty Katowice i okolice
chopaki ale tu padaka normalnie nic się nie dzieje nikt stron nie nabija ja właśnie ustalam miejsce na wyjazd do częstochowy z ziomkami ale jadni gadaja że w tej nowej galeri inni że tam się nie pomieścimy troche dezorganizacja ale do 22 daleko coś napewno sie ustali oponki opyliłem :gwizdanie: we wtorek niestety mnie nie będzie wyjeżdżam nie będziecie płakać ;( wróce napewno na następnego spocisza planuje zawitać na spota do radomia po wszystkim dam znać jak tam wygląda u nich z tego co wiem to laska która organizowała te spoty tam zmieniła fure na BMW ale pojadę zobaczę jak to wygląda u nich
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jak do tego czasu nie zamkna to w galerii no nie wiem bojak gadalę z jakimś zionkiem od was to powiedział że tam może być krucho z placem ja przewiduje jakieś minimum 10 Audiczek a was ile będzie pewnie minimum 10 żebyśmy się pomieścili
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemka z wieczora widze że się trochę działo szkoda ze niemogłem was nawedzić na nastepny 1000 obiecuje się zjawić
-
Spoty Katowice i okolice
no to kaszana tylko noma ci zostaje albo gdzieś w necie poszukaj
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
sie ma panowie czy wiadomo już gdzie się spotykamy 22 XI jeszcze trochę czsu zostało ale zastanawialiście się może gdzie ma być ten spot???
-
Spoty Katowice i okolice
a na allegro szukałeś
-
Spoty Katowice i okolice
fura śmiga???
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
siem z rana widze że keżor się zaanonsowałł ale wtakim tempie po może być ciężko 200 pyknąć pięć stron chyba mało... ale jestem pazerny a sam mało głosu zabieram do gliwic raczej ciężko będzie i jeszcze jakieś żarło ma być to już wogóle narta
-
Spoty Katowice i okolice
nie ciężko będzie mi pchać i ustawiać to koło z rozrządu na miejscu... :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 10:28_________________________________________________a tak się bawią hondy na spotach: :polew: :polew: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: normalnie masakra !!!!!
-
Spoty Katowice i okolice
sie mata z zimnego rana
-
Spoty Katowice i okolice
ta ja przestane jeździć No to wszyscy będziemy spożywać tylko... wodę mineralną. no tak już lepiej
-
Spoty Katowice i okolice
ta ja przestane jeździć
-
Spoty Katowice i okolice
no to coś mi się musiało przewidzieć txn za obecność u nas pzd
-
Spoty Katowice i okolice
witam i żegnam ide nie zapomnijcie o kasetach
-
[B7 BKE] Migająca dioda w przełączniku świateł
Witam dziś podczas wsiadania do samochodu zauważyłem że miga mi dioda która jest umieszczona w przełącziku świateł i tak się zastanawiam oczym ona mnie informuje po włączeniu motoru pomigała jeszcze kilka razy i zgasła. samochód stał cały dzień na powietrzu i wieczorem było chłodno może to informacja żeby przed włączeniem motoru zapalić światła żeby go pobudzić tak sobie myślę bo gdzieś coś takiego wyczytałem żeby akumulator rozruszać należy włączyć światła. czy ktoś z was zauważył tą migającą diodę i po co ona jest???
-
Spoty Katowice i okolice
oni jeszcze o tym nie wiedzą :decayed: mówisz uświadomimy ich
-
Spoty Katowice i okolice
[br]Dopisany: 01 Listopad 2009, 21:22_________________________________________________tylko pewnie żeby do gliwic przyjechali :gwizdanie: Nie i dla czytających to ludzi z Gliwic... wysyłałem to tylko do ludzi z miejscowości położonych blisko Katowic... po Chorzowie jeździ tego pełno... a na spotach nikogo nie ma nie wszyscy są na punkcie AUDI jak my
-
Spoty Katowice i okolice
[br]Dopisany: 01 Listopad 2009, 21:22_________________________________________________tylko pewnie żeby do gliwic przyjechali :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
co tam panowie obecni :gwizdanie:
-
[B7 BKE] Poduszka pod silnikiem poci się
witam panowie mam pytanie ostatnio podczas wymiany oleju zauważyłem że jedna poduszka pod silnikiem zaczeła się pocić mianowice wycieka z nie olej lub smar nie wiem dokładnie, coś tam z niej wycieka i teraz pytanie czy nadal na niej jeździć czy czekać aż całkiem klęknie jeśli ktoś miał podobny problem proszę o podpowiedź w tej kwesti, cena takiej poduszki jeśli ktoś wie