Treść opublikowana przez Maxito
-
Spoty Katowice i okolice
:drunk: :drunk: :dance: :rose: gratulacje wygrałeś główną nagrodę 0,7 na głowe zagrycha i jakieś panienki staiasz :polew: ale zadowolimy się jak każdemu zatankujesz do pełna zobaczysz jak frekwencja by na spocie była :polew:[br]Dopisany: 18 Październik 2009, 22:33_________________________________________________ akjam ty cwaniaku widziałem że byłeś już na forum tylko czekałeś aż ktoś 100 strone otworzy :polew: ty lisie jeden :evil:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
spot fakt mega :polew: my już mamy termin na wyjazd do was trochę odległy ale ziomale nie mogli sie zdecycować jak za wczesny termin podałem więc go odrobine wydłużyłem ja myślę że jak będziemy do was jechali to wiecie szmpany orkiestra jakieś laseczki (mogą być takie do podpierania) :polew: nie teraz poważnie mam nadzieję że frekwencja wam dopisze, a tak szczerze największa frekwencja na spocie u was to jaka liczba?
-
Spoty Katowice i okolice
5 kilo cukierków :gwizdanie: z alkoholem :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
i patrz jak tu na nich liczyć na spocie we wtorek :bicz3: :ranting1: no nic jakoś sami pociągniemy do 100
-
SPOTY RADOMSKIE
ok. zawitam napewno zimowe bamboszki mam już założone więc śnieg i mróz mnie nie wystraszą do zobaczenia w listopadzie 13 planuje to chyba piątek ale dam rade
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: [br]Dopisany: 18 Październik 2009, 22:04_________________________________________________stanley ralf wreszcie jakieś ziomy z mojego rewiru
-
SPOTY RADOMSKIE
Witam ziomków z radomia Listopad za pasem i właśnie w tym czesie będę niedaleko was stąd moja osoba na waszym spocie. Pytanie o której i gdzie się spotykacie na chwilę obecną, napewno przed samym przyjadem się jeszcze odezwę ale bynajmniej chce mieć jakiś pogląd czy macie stałe miejsce czy sie jakoś przemieszczacie. będę tu zaglądał co jakiś czas pozdro
-
Spoty Katowice i okolice
wole jednak nie ani w rękawiczkach rękawicach... z pensetą... :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
ja mu nie będę w gaciach grzebał :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
to możesz mu załatwiać bo znaczek już ma- Spoty Katowice i okolice
no widze ta z rajchu zajefajna ale jak dla mnie za bardzo zpicowana ja lubię klasyki ale wszystko kwestia gustu z zewnątrz ma nic nie widać ale pod maską potwór (115km) :polew: mówie o sobie- Spoty Katowice i okolice
krolu mówisz i masz http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9286753 for you- Spoty Katowice i okolice
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10145559 :slina: bez komentarza...[br]Dopisany: 18 Październik 2009, 19:54_________________________________________________http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9846997 z katowic !!!- Spoty Katowice i okolice
kanar widziałem że po kochłowicach śmiga b7 czarna ale jakaś starsza pani nim śmiga , może ją zaproszę na spota a może wpadnie :polew: dziś byłem u rodziców i polowałem na taką czarną kombi b6 żeby zioma zaprosić ale dziś jej nie było [br]Dopisany: 18 Październik 2009, 19:43_________________________________________________ to kto był u nas na spocie raz się pokażą i potem ich pamiętaj- Spoty Katowice i okolice
no z tego co czytam na gliwickich to pucek na II zmianę to trochę kicha ale jakby tak depnął :evil: to na 22 by się pokazał a BP ma po drodze- Spoty Katowice i okolice
pucek no wpadłbyś faktycznie do Katosów za mojej kadencji cie tu jeszcze nie był zademonstrowł byś swoje monstrum u nas widzisz jakim się zainteresowaniem cieszy zimowe papućki zakładaj i dawaj we wtorek [br]Dopisany: 18 Październik 2009, 19:33_________________________________________________gracjan to ten co był b6 w sedanie granatowym ??? czyli co on jest inny- Spoty Katowice i okolice
no witam z rana widzę że 100 nie pękła chyba nie dlatego że kto otworzy 100 strone stawia po cukierku jak to pucek napisał oczywiście możn a zrobić bibe ale samochody do rana by musiały zostać a my z nimy a raczej pod nimi :laghing2: :laghing2: :laghing2:- Spoty Katowice i okolice
siemka z wieczorka ja dziś właśnie założyłem już zimówki cieplej już chyba niebędzie a w przyszły weekend śmigam w góry a tam to może coś sypnie więc nie ma co ryzkować. co do setnej strony trzebaby coś wymyśleć my jesteśmy w tej niekonfortowej sytuacji że natym parkingu trochę się ludzi kręci i jeszcze nas ktoś sypnie i nam prawka zabiorą ukłony dla miszki coś się wymyśli może ma ktoś jakąś oryginalną propozycję /???- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
gregor coś dla ciebiehttp://www.youtube.com/watch?v=ZKHKDuBvXY8- Spoty Katowice i okolice
i co pany jak zwykle na katoickim jak zykle cisza gdzie ci wszyscy ludzie się podziewają wiem że piątek mam nadzieję że pęknie ta 100 w tym tygodniu zosało jeszcze jeden dzień damy rade- Spoty Katowice i okolice
nudy pogoda do bani nic się nie chce w tv nic nie ma tylko w łeb se strzelić- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja tez chłopaki miałem wpaść ale mam letnie kapcioszki nie wiadomo jak bedzie na drodze wieczorem a po co ryzykować jak zmienie laćki wpadne udanego spota- Spoty Katowice i okolice
jak napisałem w tym tygodniu to nikogo nie było że zaszybko i wogóle więc pierdyknołem w przyszłym msc więc moze ktoś sie zapisze maja chłopaki czas na poustawianie sobie grafików [br]Dopisany: 16 Październik 2009, 15:15_________________________________________________wogóle to żyjecie ludzie na tym forum katowickim echo :ranting1:- Spoty Katowice i okolice
witam panowie zapisy na wyjazd do czętochowy na 22 listopada 2009 mozna sie zapisywać io planować niedziele - Spoty Katowice i okolice