Treść opublikowana przez Maxito
-
Spoty Katowice i okolice
na gliwickich się coś dzieje :decayed: :decayed: ;( właśnie widzę trochę to smutne trza by jakiś temat zarzucić byliśie kiedyś na spocie w częstochowie albo bielsku ???
-
Spoty Katowice i okolice
co tu taka cisza co wszyscy na gliwickim forum siedzą :gwizdanie: krolu raz jeszcze txn za poprawkę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam wszystkich majki diman gratulacje wkońcu wyczekanego viruska :evil: ja też już myślę nad virusem ale to raczej w przyszmłym roku jak pojawię się na spocie u was pokażecie jak wam furki teraz wymiatają ... no chyba że panowie do katowic pzyjedziecie tak jak my to robimy... no może nie ja tylko krolu i keżor tak więc w ich imieniu zapraszamy
-
Spoty Katowice i okolice
a widzisz zero jest ale haczyków [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2009, 09:14_________________________________________________lece zarabiać na virusa :evil: :witch:
-
Spoty Katowice i okolice
sie ma ziom 235 45 17 powiem ci większej różnicy nie zuważyłem ale efekt na pewno o niebo lebszy niż na kołpakach :polew: poważnie bardziej sie drogi trzyma nie wiem czy mi spalanie nie wzrosłol ale może to tylko złudzenie [br]Dopisany: 23 Wrzesień 2009, 22:46_________________________________________________tak ... tylko mamy kryzys
-
Spoty Katowice i okolice
A może by tak 10x0% a czy ja wyglądam na instytucję charytatywna
-
Spoty Katowice i okolice
txn krolu :good: Zamieściłem w dziale "sprzedam"
-
Spoty Katowice i okolice
siema panowie i panie [br]Dopisany: 23 Wrzesień 2009, 19:47_________________________________________________za niedługo będzie ogłszenie w "sprzedam" pokazane więc oglądaj a narazie http://moto.allegro.pl/item748199264_audi_a4_orginalne_niemieckie_felgi.html dla klubowiczów rabaty
-
Spoty Katowice i okolice
sie ma ziomki krolu bedziesz miał dla mnie jutro tą płytkę na spocie ostatnio jeszałem na tej do poznania nawet nawet dojechałem ale wolałbym żeby po polsku gadali w końcu tu POLSKA :evil: ps: Mam nowe fele jutro na nich przyjadę [br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 21:35_________________________________________________mam do sprzedania 16" z goodyear-ami z 2007 nie znacie może kogoś kto by reflektował 5x112 et 42 205/55/16 klasyczny model do b7 więcej info na pw pozdro
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
txn
-
Spoty Katowice i okolice
http://moto.allegro.pl/item743077631_audi_a4_a6_alufelgi_17_igla_stan.html kupić czy nie kupiś 17" mi sie podobaja pls o komentarze ewentulane sugestie na co mam zwrócić uwagę przy zakupie jak rozpoznać malowane odnowione fele i ewentualnie nie daj bóg spawane :hi: czekam na info
-
Spoty Katowice i okolice
taki mam zamiar albo z krolem pogadam an taż często tam bywa a podrugie ma mi coś załatwić [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 21:01_________________________________________________Keżor nie zapomnij o SD i moim disco polo :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
kto jutro na gliwice leci ??? ja mam jutro wolne więć chciałem jechać tylko z kim jeszcze samemu nie trafie :kox:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam jutro spot normalnie na arenie czy jakieś inne plany ??? sie mam zamiar wybrać do was
-
[B7 BKE] CD do małej navi w bagażniku
txn panowie za rady
-
Spoty Katowice i okolice
Keżor foty zajefajne więcej ich musisz wrzucać :gwizdanie: musimy przegonić mirona z jego spotami :evil: w piątek mam wolne jak nic się nie posypie to sie ustawimy ... może rakiś sprint urządzimy, jak pogoda dopisze
-
Spoty Katowice i okolice
Tutaj zerknij http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_montaz_elementow_pakietu_oswietlenie_kratek_nawiewow_lampki_przedniej-t20727.0.html P.S Prośba o niepisanie dużymi literami :good: :good: txn
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
MAJKI NAJLEPSZEGO STOLAT :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: A TERAZ ZAPYTANKO: MIANOWICIE CZY KTOŚ NATKNĄŁ SIĘ NA FORUM JAK ZROBIŚ PAKIET OŚWIETLENIE W MOIM B7 ZA JAKIEŚ NAMIARY BĘDĘ WDZIĘCZNY JA SZUKAM I CHYBA OŚLEPŁEM
-
Spoty Katowice i okolice
Witojcie ja dziś też się wkur... na parkingu przed Lidlem jakiś hu.. złamany uperd... mi znaczek A4 :wallbash: myslałem że mnie szlak trafi cały dzień w d*pie podjechałem do garażu wziołem rorpuszczalnik potem denaturat i na końcu tempo pastę lekko ścierną i wyczyściłem resztki A4 ;( . stanołem z tyłu popatrzyłem i jakoś tak samotnie wyglądało 1.9 TDI więc postanowiłem to ściągnąć, efekt nawet nawet prawie jak z fabryki mam nadzieje że z biegiem czasu wogóle to zniknie. suma sumarum nawet nieŹle mi to wyszło i tak miałem to ściągnąć ale jak widać jkiś kolekcjoner mnie ubiegł :gwizdanie:. ZŁODZIEJU JEŚLI TO CZYTASZ CIESZ SIE ŻE CIĘ NIE NAGRALI NA TYM PARKINGU ALE NIESMAK POZOSTAŁ [br]Dopisany: 12 Wrzesień 2009, 16:16_________________________________________________DZIŚ NABYŁE A RACZEJ ZAKLEPAŁEM JUŻ SOBIE KAPCIOSZKI NA ZIMĘ DLA AUDICZKI 205/55/16 Fulda KRISTALL MONTERO 3 205/55 R16 91 T 330 ZA SZTUKE Z MONTAŻEM CHYBA DOBRA CENA ??? [br]Dopisany: 12 Wrzesień 2009, 16:23_________________________________________________JESZCZE JEDNO ZAPYTANKO MIANOWICIE CZY KTOŚ NATKNĄŁ SIĘ NA FORUM JAK ZROBIŚ PAKIET OŚWIETLENIE W MOIM B7 ZA JAKIEŚ NAMIARY WDZIĘCZNY BĘDĘ JA SZUKAM I CHYBA OŚLEPŁEM
-
Spoty Katowice i okolice
krolu ale pech co teraz oprócz maski dochodzi błotnik jakiś pech widzę bo szwager też miał dwonka dziś tylko w oplu
-
Spoty Katowice i okolice
WITAM DOBRZE ŻE Z FURĄ OK BO KAPA WISAŁA W POWIETRZU :gwizdanie:
-
[B7 BKE] CD do małej navi w bagażniku
witam szukam kogoś kto ma mapę polski na cd z 2009 do małej navi zmieniarkę do nawi mam w bagażniku obok drążka z ham ręcznego mam sterowanie za bardzo też nie wiem jaki to model nawigacji wię opisuje szczegóły może to komuś pomoże ze wszelkie info txn
-
[B6 BKE] Czy wystarczy zmienić sprężyny?
ok txn za podpowiedź może masz rację zobacze jak będzie stało na 17 a potem dalej będę coś kombinował
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ello txn za spota było spox szkoda tylko że pogoda do d... oby następnym razem było lepiej może się poganiamy
-
[B6 BKE] Czy wystarczy zmienić sprężyny?
witam niech ktoś mi podpowie czy jak założę alu 17 to wystarczy wymieniś sprężyny na s-line żeby obniżyć troche zawieszenie czy amortyzatory tez trzeba wymienić i czy to wogóle konieczne żeby był efekt czy zostać na standardowym zawieszeniu