Treść opublikowana przez Maxito
-
Spoty Katowice i okolice
Coś macie nie tak z tymi dieslami, bo moje 260KM przy spokojnej jeździe spali 8 czego 8 litrów wody chyba
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja pierdoje na zime super sprawa ja bym sie bał je na zimę zakładać :polew:
-
[B6 BFC] Brzeczyk załącza się powyżej 130km/h
napewno masz ustawione predkos 130 wystarczy że przy tej prędkosci jak pipa zrób rest i sprawa zniknie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
you tube a ty przypadkiem w pracy nie jesteś nie słysze jak dzwonisz :laghing2: :laghing2: :laghing2:
-
Spoty Katowice i okolice
niewiem co o tym myśleć
-
Spoty Katowice i okolice
KROLU CO TY SIE DZIWISZ TO NORMALNE jak ty więcej płacisz firmie to jest ok ale jak chcesz mniej zapłacić to odrzu znajda 10000 kruczków żeby cie udopić i wyruchać na kase norma jak masz czas i checi mozesz sie z nimi kłucić nie masz nic do stracenia i tak zrywasz z nimi um
-
Spoty Katowice i okolice
ja ci kredytu na b6 moge udzielić :polew: nie dzięki :gwizdanie: muszę rozwiązać umowę ze złodziejami :gwizdanie: zaraz złodziejami ja spełniam tylko potrzeby klientów [br]Dopisany: 21 Październik 2009, 14:13_________________________________________________ ja ci kredytu na b6 moge udzielić :polew: Krolu jest w BIK-u (negatywny) :polew: :laghing2: :laghing2: :laghing2:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Przybywaj kolego kolejne 1.8T mile widziane [br]Dopisany: 21 Październik 2009, 13:37_________________________________________________Patrikos - fajna furka http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_to_sie_pochwale_a4_avant_18t_apu-t99416.0.html;topicseen Przynajmnije jak podjedziesz to Cię poznamy po aucie a tu coś dla wszystkich :polew: ja nie pierdziele niezły dżony jest
-
Spoty Katowice i okolice
ja ci kredytu na b6 moge udzielić :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Nie wczoraj po telefonie do HDI dowiedziałem się, że kasa ma by jutro na koncie, ale nie wiem ile bo nie mogli mi podać kwoty przez tel ... poza tym na razie nie wiem kiedy to robić bo codziennie potrzebuję autka ale postaram sie jak najszybciej... [br]Dopisany: 21 Październik 2009, 13:09_________________________________________________ jak nie : krolu, Rafal87, Miszka82, Maxito1981, Kanar, marys888 i 0 Gości przegląda ten wątek. Maxito1981, marys888, Kanar, Miszka82, czester1800 i 0 Gości przegląda ten wątek.[br]Dopisany: 21 Październik 2009, 13:23_________________________________________________ja cie nie widze
-
Spoty Katowice i okolice
krolu czemu cię nie widac na forum
-
Spoty Katowice i okolice
wgniecionym prawym bokiem w klubie zrobiłeś to bo nie pytałem
-
Spoty Katowice i okolice
Wypraszam sobie... z roboty sam odszedłem to raz... nadworny mechanik... chya nie to dwa ... nie nudzę się tylko ciężko pracuję na b6... to trzy a forum przeglądałem wczoraj po spocie... to cztery podobno sie nie wściekasz jak ktos cie chwali a ty co focha mi tu zarzucasz
-
Spoty Katowice i okolice
Z tego co wczoraj czytałem na forum to dużo AVF-owców zali się, że im nie chce zejść poniżej 9L !!!!!!!!!!! Ja Ci Vagowałem autko... i kanar podeśli mi wyniki na maila... Tak jeszcze co wyczytałem to źle ustawiony kąt wtrysku... Dziś jeszcze trochę poczytam co trzeba sprawdzić.. a jak nie to za tydzień logujemy martys 888 widzisz nadworny mechanik ci pomoże chociaz na forum pogrzebie ma chłopak czas z roboty go wywalili to sie nudzi :polew: terza tylko sie edukuje i strony na katowickich zaczyna nabijać a nie jak do tej pory na gliwicach za co nie mam do niego żalu
-
Spoty Katowice i okolice
twój podpis mówi wszystko :naughty:
-
Spoty Katowice i okolice
kanar przy twojej jeździe to i tak mało :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
termostat wygląda na sprawny, normalnie osiąga temp 90st. Przepływka - nie wiem. Logi są dopiero w planach do wykonania. Normalnie na codzień nie ma żadnych objawów niepokojących. lecz jednak soc jest nie tak
-
Spoty Katowice i okolice
i 119 otwarte [br]Dopisany: 21 Październik 2009, 12:26_________________________________________________szukałeś na technicznym może ktoś miał podobny problem albo załóż wątek to ktoś ci pomoże może troche dużo ci chłepcze jak na ten silnik ja pamietam żeby mi palił 8 nawet przy 200kmh
-
Spoty Katowice i okolice
i co ztym twoim spalaniem a próbowałeś wyminieć filtr paliwa może tu tkwi problem
-
Spoty Katowice i okolice
siemka jak mnie nie dogoniłeś je se prawym awaryjnym zapitalam 20 kmh a tu jak coś nie przemknie ledwo co rejestracje dojżałem i co SL a4 komki myśle kanar pewnie znowu mu sie załączyłą ułańska fantazja !!! [br]Dopisany: 21 Październik 2009, 09:07_________________________________________________spocik bardzo fajny oby częściej taki txn za bro... szkoda tylko że keżor pstrykawki nie zabrazł i nie uwietrznił naszych pierwszych 100 oblewań ale jak mu nie przypomnisz to iramek nie weźmie :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
krolu czemu masz początkujący a ja mam nowicjusz ???
-
Spoty Katowice i okolice
co wy tego bidnego krola meczycie swój chłop potrafi załatwić to i owo a wy go tak atakujecie ja wiem że on jest z gliwic :polew: ale żeby odrazu takie zaczepki i że banany lubi ja też 1 kilo poproszę ... krolu sam nie będzie się opychał :polew:[br]Dopisany: 19 Październik 2009, 22:43_________________________________________________widzę że keżor umieścił w grafiku wypad do częstochowy
-
Spoty Katowice i okolice
siema z rana poczytam co się tu dziąło i zaraz wracam
-
Spoty Katowice i okolice
a gdzie gliwice sie podziały spać poszli tak po angielsku nas opuścili [br]Dopisany: 19 Październik 2009, 00:03_________________________________________________dobra spadam spać
-
Spoty Katowice i okolice
wujek a ty gdzie sie włuczysz sam nie pociągnę tego wątku na katowicach widzisz aż ziomale z gliwic na strony nabijają najlebsze że na pierwsza setka pękła :banan2: widze widze, nadrabiając posty , dobre pięć razy natknąłem sie na Twój post jak idziesz w kime ale jednak uzależnienie robi swoje odrazu uzależnienie troche sie tylko trzęse jak tu pisze widzę że i krolu się pokazał ciekawe o której się odezwie