Treść opublikowana przez Maxito
-
Spoty Katowice i okolice
siema panowie jak tam po wczorajszym spocie ja wczoraj troch e poszalałem z teściem i szwagrem najpierw:drunk: potem a dziś mnie czacha boli
-
Spoty Katowice i okolice
No dziś się do Praktikera dobijam od rana... będzie wypad do wa-wy... więc idziemy pełną parą... ale firma jeszcze nie założona - narazie po co placic ZUS-y kwestia 1-2 miesięcy ... chcecie praktikera zaopatrywać ???
-
Spoty Katowice i okolice
krolu co właże na forum ciebie to zawsze tu można spotkać robisz ty coś wogóle czy ściemniasz juz jesteś wolny czy jeszcze tyrasz u tego zwyrodnialca :gwizdanie: ja jestem wolny... poza tym mam laptopa na którym wszystko robię... wiec mam otwarte forum jak i yahoo maila oraz skypa ... czasami nawet jak wychodzę to nie wyłączam lapa... pracuje na siebie w domu powiem ci aż ci zazdroszcze nie ma jak być szefem , pracownikiem i sekretarką jednoczeście [br]Dopisany: 10 Listopad 2009, 13:49_________________________________________________a jak tam kontener dotarł piraci go nie uprowadzili jeszcze nie ale jest ubezpieczony od takich spraw i od zniszczenie 0,1% wartości faktury zawsze się płaci ubezpieczenie... A co to roboty to robię to z wspólnikiem.... sekretarkę się zatrudni później miszka szuka roboty może za sekretarkę bedzie mu pasowało to juz ruszyliście pełną parą czy tak cipice firma już założona ???
-
Spoty Katowice i okolice
krolu co właże na forum ciebie to zawsze tu można spotkać robisz ty coś wogóle czy ściemniasz juz jesteś wolny czy jeszcze tyrasz u tego zwyrodnialca :gwizdanie: ja jestem wolny... poza tym mam laptopa na którym wszystko robię... wiec mam otwarte forum jak i yahoo maila oraz skypa ... czasami nawet jak wychodzę to nie wyłączam lapa... pracuje na siebie w domu powiem ci aż ci zazdroszcze nie ma jak być szefem , pracownikiem i sekretarką jednoczeście [br]Dopisany: 10 Listopad 2009, 13:49_________________________________________________a jak tam kontener dotarł piraci go nie uprowadzili
-
Spoty Katowice i okolice
krolu co właże na forum ciebie to zawsze tu można spotkać robisz ty coś wogóle czy ściemniasz juz jesteś wolny czy jeszcze tyrasz u tego zwyrodnialca :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
przedstawicielem jak teraz ale inna branża ale H z tym prześpię temat bo jednak kasa ciekawa ale jakim kosztem, mniejsza o to jak tam panowie przed spotem samopoczucie? ? ? Max widzę Cie - słyszałęś, że Cit group ogłosiło upadłość ? siema moi ziomale lepiej późno niż wcale jutro mnie niestety nie będzie na spocie dumam za radom a w piatek mam zamir wpaść do radomia na spota zobaczę jak tam sie bawią miszka co ty pire .... za przeproszeniem nie masz dostępu do źródła to se zobacz jakie zyski zostały wypracowane a ty tu z jakąś upadłością oj Maxito Maxito...http://www.pb.pl/rss/a/2009/11/02/Bank_CIT_Group_oglasza_bankructwo2[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 23:30_________________________________________________Citi bedzie kolejny :polew: teraz juz powaga zrywam sie narka [/quote no właśnie CIT A NIE CITI A TO RÓŻNICA [br]Dopisany: 10 Listopad 2009, 13:26_________________________________________________ello ziomki
-
Spoty Katowice i okolice
przedstawicielem jak teraz ale inna branża ale H z tym prześpię temat bo jednak kasa ciekawa ale jakim kosztem, mniejsza o to jak tam panowie przed spotem samopoczucie? ? ? Max widzę Cie - słyszałęś, że Cit group ogłosiło upadłość ? siema moi ziomale lepiej późno niż wcale jutro mnie niestety nie będzie na spocie dumam za radom a w piatek mam zamir wpaść do radomia na spota zobaczę jak tam sie bawią miszka co ty pire .... za przeproszeniem nie masz dostępu do źródła to se zobacz jakie zyski zostały wypracowane a ty tu z jakąś upadłością
-
Spoty Katowice i okolice
a ty co ku fa chcesz moim osobistym diedetykiem zostać dam se rade już 3 zrzuciłe jeszcze 15 i będę mógł z wami do maka jeździć Stefan chciałem poradzić, co mi specjalista powiedział no dobra niech ci będzie wybaczam ci chciałeś dobrze (jak rosjanie)a wyszło jak zwykle to pewnie przez moją dietke jeszcze browary bym musiał odstewić ale z tym to naprawde może być problem[br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 21:58_________________________________________________ ty może faktycznie tak było Na pewno- już dziś moskal się skarżył na to no to sprawa się wyjaśniła [br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 21:58_________________________________________________dobra ziomki 22 wybiła spadówka spać znaczy idę w kimkę pozdro
-
Spoty Katowice i okolice
a ty co ku fa chcesz moim osobistym diedetykiem zostać dam se rade już 3 zrzuciłe jeszcze 15 i będę mógł z wami do maka jeździć[br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 21:51_________________________________________________ mnie jakby przyśpieszył odmulił się trochę [br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 21:46_________________________________________________ chodzi o skrzynkę na PW?? ja mam 108.... :gwizdanie: i to nie jest mój max może to od rangi zależy... no dziś np pisze do gregora a tu komunikatże nie mogę wysłaś wiadomości bo mam strzynkę pełną no jakiś patos kolejny Czytaj dokładnie - na pewno pisze - że gregory ma pełną... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: ty może faktycznie tak było
-
Spoty Katowice i okolice
mnie jakby przyśpieszył odmulił się trochę [br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 21:46_________________________________________________ chodzi o skrzynkę na PW?? ja mam 108.... :gwizdanie: i to nie jest mój max może to od rangi zależy... no dziś np pisze do gregora a tu komunikatże nie mogę wysłaś wiadomości bo mam strzynkę pełną no jakiś patos kolejny
-
Spoty Katowice i okolice
czemu nie mogę mieć więcej wiadomości w skrzynce niż 24??? za chudy w uszach jestem czy jak
-
Spoty Katowice i okolice
jasne onieśmielacie mnie a jak jestem taki skrepowany :embarrassed: ojejku zawstydziłem cię noooooooooooooooooooo a pzyszła koza do woza na gliwicach wszyscy poszli spać to teraz spamujesz na katowicach ty lisie
-
Spoty Katowice i okolice
miszka wypowiedz się jasne onieśmielacie mnie a jak jestem taki skrepowany :embarrassed: ojejku zawstydziłem cię
-
Spoty Katowice i okolice
tam mogę napisać co chce i się nikt nie obrazi tu się hamuje Poza tym ja należę do Gliwickich macie okres próbny na moje przyjazdy potem trzeba będzie wykupić abonament :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: krolu to wykupimy czemu się musisz hamować wiem ty się nas poprostu wstydzisz no przyznaj to ;(
-
Spoty Katowice i okolice
pucek słuszałe albo wyczytałe że poszaleliście troszeczkę tzn turbine przedmuchałeś i to porządnie pogłoski??? [br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 21:29_________________________________________________krolu ty na katowicach nigdy jej nie masz jak nas nie lubisz powiedz nie pogniewamy się sprzedamy cię do gliwic za rozsądną cene
-
Spoty Katowice i okolice
chopaki zarzućciejakiś temat bo nuda jak nie wiem co zaraz zrobie reklamę i wypir.... tego kompa
-
Spoty Katowice i okolice
miszka aż do krakowa dymasz na rozmowę kur wa ale mi kompa zamóliło patologia jakaś czy co
-
Spoty Katowice i okolice
pucek widzę cie
-
Spoty Katowice i okolice
to tak na a4 poleci może keżor ale popatrzcie też filmiki jak im nie wychodzi to dopiero jazda[br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 21:00_________________________________________________żyje ktoś na tych katowicach wszyscy w kościele czy co ???
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i jeszcze jedno dla przypomnienia kto tak na a4 pojedzie???
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
http://www.youtube.com/watch?v=HRGmtObqKeo&feature=related o mocnych nerwach
-
Spoty Katowice i okolice
http://www.youtube.com/watch?v=HRGmtObqKeo&feature=related gość ma mocne nerwy
-
Spoty Katowice i okolice
po co chcesz lać jakieś specyfiki daje to coś w ogóle lej dobrą rope i będzie gicior
-
Spoty Katowice i okolice
no to git jak sie sypnie to napewno ktoś cie może zabrać albo u czestera pakiet stołek krolu s4 albo u mnie pakiet kaseta tylko musisz jakieś wziąść bo mi tylko lekcje angielskiego zostały aaaaaaa to ja chętnie ten darmowy angielski wezmę :polew: :polew: no to spoko będziemy go ćwiczyć w parach :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
no to git jak sie sypnie to napewno ktoś cie może zabrać albo u czestera pakiet stołek krolu s4 albo u mnie pakiet kaseta tylko musisz jakieś wziąść bo mi tylko lekcje angielskiego zostały