Treść opublikowana przez Maxito
- Spoty Katowice i okolice
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
grat 1000 strony :oklaski: :oklaski: :oklaski:
-
Spoty Katowice i okolice
witam m ja dopiero dziś na forum od piątku wszedłem i widzę że nie nawojowaliście zbyt wiele prezes keżor coś tam bąknąła krolu jak zwykle na gliwicach się błąka ja dziś swieczkę w Kielcach byłem zapalić droga przejebana ruch niedzielni kierowcy masakra, żona mi kamienie pod pedał gazu podrzucała no porażka panowie
-
Spoty Katowice i okolice
[br]Dopisany: 30 Październik 2009, 22:34_________________________________________________ z rana
-
Spoty Katowice i okolice
witam cytat z Gliwic jednego rzekomo z naszych ziomków " ku**a jaka patologia na tych Katowickich... już tam nie jeżdżę... Idę spać" którz to taki :bicz: :bicz3: :bicz3: :bicz3:
-
Spoty Katowice i okolice
już nabyłem mobil jak chciałem 145 pln 5 l + filtry za 17 pln[br]Dopisany: 29 Październik 2009, 14:49_________________________________________________ziomki mam pytanie krolu nabaknął na gliwicach cos na temat toru kartingowego może byśmy cos pomyśleli o tym mi sie taki pomysł podoba tylko gdzie jest taki tor do szaleństw???
-
Spoty Katowice i okolice
Nie, nie krolu! Ja czekam na RNS-E bo całą resztę gratów już mam! no to ja już nie wiem... a ty masz na pewno cd i kaseciak 2-Din :kox: i tylko pozostało to: http://www.metacafe.com/watch/444044/audi_navigation_rns_e_installation/ za***isty filmik
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ankieta
-
Spoty Katowice i okolice
Ale o co chodzi? no napewno nie o to jaki masz motor pod maską generalnie tylko nieliczni o tym wiedzą i ty zaliczasz się do tej grupy więc gadaj :ranting1: no nie wiem o co z domysłu mogę coś powiedzieć... chcesz zamienić kaseciaka na RNS-a?? pudło na jaki temat jest ankieta na gliwicach podobno inteligentny jesteś po studiach i co domyśleć sie nie możesz :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
odpowiednio do swojej wagi a tak na poważnie - kręgle nie byłyby złe ja mówię poważnie o tej 9 i kręgle są OK :good: [br]Dopisany: 28 Październik 2009, 22:34_________________________________________________Ja bym chciał gokarty ale chyba nie ma u nas nigdzie takich całorocznych w hali... krolu ja ci powiem to jest nie głupi pomysł :good:można by nawet bez urodzin coś takiego zorganizować tylko gdzie takie są
-
Spoty Katowice i okolice
Ale o co chodzi? no napewno nie o to jaki masz motor pod maską generalnie tylko nieliczni o tym wiedzą i ty zaliczasz się do tej grupy więc gadaj :ranting1:
-
Spoty Katowice i okolice
krolu ty wiesz zdradzisz ten sekret czy nie
-
Spoty Katowice i okolice
Że miałeś laborki to nie oznacza, że wiesz o co biega... Max Twoja B7ka jeździła na Mobilu, że tak się uparłeś? [br]Dopisany: 28 Październik 2009, 22:21_________________________________________________ co ten Motul czy coś innego i jak tak rns Ja będę lał Motula... :gwizdanie: A co z RNS-E? Dalej czekam! Dam znaka jak coś będę wiedział! ostatnio taki zalałem znajomy mi polecił i jakoś się przyzwyczaiłem choć dopiero druga wymiana oleju przedemną
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja tam chłopakowi nie zazdroszcze oby to była prawda ale z tego co tu czytałem to szukał fury do 45 klocków a ta troszeczke więcej chyba kosztuje 70 min. więc do końca to nie wiem :mysli:
-
Spoty Katowice i okolice
co ten Motul czy coś innego i jak tak rns
-
Spoty Katowice i okolice
Ciężko u nas kupić Motula... pisz do Krakusów... 1 z nich tym handluje - sprawdzony sprzedawca ... co to za motul wsumie to pirwszy raz się z tym spotkałem tu na forum aaa nie doczytałem widzę lepkość to zaraz wiem, że olej a M to Motul... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: A ty chcesz Mobil to nie wiem na pewno nie trudno bo to popularne ... pamiętaj, żeby spełniał odpowiednią normę ... A motul to motul najlepszy olej... powiem ci jakoś do końca w niego nie wierzę co sprawdzone to sprawdzone a ten tak więc poszukam może na allegro
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czester puścił pare z ust??? czy nadal milczy i jest tajemniczym DonPedro :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Ciężko u nas kupić Motula... pisz do Krakusów... 1 z nich tym handluje - sprawdzony sprzedawca ... co to za motul wsumie to pirwszy raz się z tym spotkałem tu na forum
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
do jutra - tylko co Ci się bmw nie przyśni
-
Spoty Katowice i okolice
Z WIECZORA zna ktoś tani sklep z olejami na śląsku szukam Mobil 5w30 synt (vw505 01) jak ktoś zna ceny lub namiary na jakiś sklep to tnx
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zmień podpis z krolu na sensej i sprawa załatwiona
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
o nadworny mechaniku zapomniałem wybacz sensej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czyli jedna niemiecką markę możemy wykluczyć zostaje audi opel vw mercedes[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 16:30_________________________________________________ miszka a jaki ty masz pakiet pakiet oświęcim ( z gazem) :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
z wieczora ziomale widzę że chyba bęe sobie musiał ustawić opis "prawdopodobnie jedno z dwóch b7 na kasete w klubie " :polew: gratulacje dla krola i jeszcze jedno dzieki za spota podśmiewne istoty
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
stawiam na B M W niech ktoś ankiete wrzuci!