Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WujekA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WujekA4

  1. ...a jak to wygląda i ile?
  2. Co myślicie o tym: http://moto.allegro.pl/item977214162_felgi_17_vw_5x112_dunlop_sp_sport_tanio.html Ile by kosztowała renowacja ?
  3. to są chyba kołpaki
  4. zamknij ją w łazience
  5. ja wykorzystałem sytuację
  6. bobry, bobry
  7. Ja słyszałem o czyszczeniu ozonowym, podobno jest dobre, poszukaj na google i w ogóle na necie na czym to polega
  8. Ja z DG więc nie wiem
  9. Pusto
  10. No Ja myślę
  11. Sedan rules
  12. a co masz ? do opchnięcia ? pokaaaaa czemu nie widzę foto tych kółek
  13. Ja na zimówkach od 29.07.09 jeżdżę, bo wtedy ją zarejestrowałem, a kupiłem na zimówkach
  14. A4 i doooooobre Audio
  15. Chyba nie zrobię, bo zapomniałem, że sprzedałem kilka miesięcy temu moje off i nie mam skąd zawiecha wykręcić
  16. NO to light, ja zrobię lepszy numer i na szybko przerobię moją na offroad
  17. Jaki temat jutrzejszego spocika będzie?? (żebym się przygotował)
  18. Wiadomo coś o tym zlociku w krakowie 11.04.10. będziecie tam jechać??
  19. Proponuję Ground Zero, Ja taki posiadam i jestem bardzo zadowolony. Mam 2X250 MK2 i daje bardzo radę
  20. witam ponownie, spoko było na spocie i mam wielką nadzieję, że będę częsciej tam gościł
  21. Fajnie by było
  22. Cześć wszystkim, ma ktoś może ramki na handel ???
  23. Powiem, że bardzo ładnie wygląda efekt końcowy, bo jak zaczynałem oglądać foto, to trochę niesmacznie mi się robiło. Coś podobnego mam u siebie w sedanie tylko bez oświetlenia. Mam to coś na sprzedaż, z głośnikiem lub bez, bo potrzebuję coś mniejszego zrobić, bo mam dziecko w drodze i wózek nie wejdzie
  24. Chodzi mi dokładnie czy masz ori u siebie w bagażniku, albo w piwnicy, bo nie chcę w ciemno kupować

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.