Treść opublikowana przez WujekA4
-
Spoty Katowice i okolice
Cześć wam wszystkim online i nie tylko. Chcę jutro przyjechać na spocik na stawiki. Mam do was przy okazji prośbę, widzę że kędzior ma coś (chyba) czego potrzebuję, mianowicie potrzebuję zrobić basik w sedanie, a moja skrzynka jest trochę za duża, bo mi wózek nie wejdzie. Do rzeczy, chodzi mi czy ktoś ma może subwoofer do avanta luzem, bo chciałbym przymierzyć do swojego.
-
[ALL B5] Ori sub z Avant do Sedan
Chyba zaryzykuję, tylko nie wiem jak go podpiąć pod bose-a
-
[ALL B5] Ori sub z Avant do Sedan
Też mi się tak wydaje, tylko nie chcę kupić, a okaże się później, że około 150,- wydam na marne,
-
[ALL] Problem z anteną w RS4 B5
Mi się wydaje, że antenę masz chyba na zderzaku skoro cala w soli jest, czyli może iść pod autem :> taki mały żarcik
-
[ALL B5] Ori sub z Avant do Sedan
Witam wszystkich. Mam takie pytanko, czy subek z avanta pasuje do sedana, bo mam skrzynkę basową w lewym rogu zbudowaną przez siebie, lecz potrzebuję trochę więcej miejsca, bo mam dzieciaka w drodze i mi wózek nie wejdzie iż posiadam gaz w kole, czyli zapas zapycha miejsce. Ktoś pomoże. Aha skrzynia na handel w całości lub bez głośnika.
-
[INNE] Tani sub + wzmacniacz
Blaupunkt odpada, to co pisze, że taka moc, to tak naprawdę to może jest tam połowa. Ground Zero polecam (wzmacniacz).[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 00:35_________________________________________________Jeszcze jedno, nie kupuj w marketach. Jedź do sklepu car-audio, niech ci coś polecą, potem poszukaj na necie jakie ceny i kup, jak tak zrobiłem i nie żałuję )
-
[ALL B5] Ori sub w sedanie
Chcę zwiększyć powierzchnię bagażnika - wózek, no i nie będę już mógł tak głośno słuchać - lipa. Dzisiaj zrobię zdjęcia, skrzynia na handel. [br]Dopisany: 23 Luty 2010, 00:18_________________________________________________Skrzynia jest troszkę za duża
-
[ALL B5] Ori sub w sedanie
Witam i pozdrawiam. Szukałem postów 4 godziny i nic nie znalazłem.Czy w sedanie jest ori sub, mam '97 r. system bose jest, ale radio alpine. Zrobiłem sobie skrzynkę w lewy boczek, tylko za kilka miesięcy będę miał dziecko i potrzebuję trochę miejsca w bagażniku, a mam zapas, bo posiadam podtlenek LPG i butla w kole
-
[B5 ABC] Jak podłączyć domykanie szyb z alarmu (schemat) ?
Witam, pod który przewód i w której kostce mam podpiąć się, żeby mi się domykały szyby. Mam alarm z funkcją komfort wyjście -200mA 25s. Pomocy samochód rozgrzebany
-
[B5 ADR] Przełączniki krańcowe
Witam wszystkich. Zakładam alarm do swojej małej i potrzebuję schemat elektryczny krańcówek z każdych drzwi. Z góry dzięki i pozdrawiam fanów.
-
Instalacja gazu w 1.8T i "świecąca turbina"
ok thx
-
Instalacja gazu w 1.8T i "świecąca turbina"
Czy w 1,8 LPG zwykłym może coś pogarszać kat. ??
-
Montaż tempomatu A4 B5
dzięki
-
[B5 ADR] (1,8 '97 Chcę założyć tempomat)
ok
-
[B5 ADR] (1,8 '97 Chcę założyć tempomat)
Witam wszystkich i pozdrawiam. Chciałbym założyć tempomat do swojego A4 1,8 '97 i chciałem się dowiedzieć czy jest w ogóle taka możliwość, co jest potrzebne do tego i ile by mnie to kosztowało mniej - więcej ??
-
Montaż tempomatu A4 B5
a co potrzebne jest żeby założyć tempomat, chodzi mi jakie części musiałbym kupić
-
[B5 ADR] Stukający przegub
Witam, stuka mi przegub zewnętrzny przy ruszaniu, chyba lewy. Mam pytanie, czy trzeba go wymienić, czy można wymontować wyczyścić dobrze nasmarować i jechać dalej ??[br]Dopisany: 15 Sierpień 2009, 14:40_________________________________________________Jest to B5 1,8 '97.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Jak w temacie, witam wszystkich ludzi, którzy kochają ten ładny pojazd ( A4 ). Jestem posiadaczem tego samochodu od kilku tygodni i jestem bardzo z niego zadowolony. Mam 1,8 (125). Jeździ się znakomicie, wygoda, dynamika, zresztą sami wiecie. Znalazłem ten fanklub na google.