Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Problem z anteną w RS4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sluchajcie jak wyzej mam gdzies przerwe w polaczeniu z radio-antena. Wedlug kompa. Czy gdzies jest moze jakis newralgiczny punkt w tym aucie ze nie ma polacznia?? Moze kabel gdzies sie przycina??

Pytanie w takim razie ktoredy idzie kabel do anteny bo nie chce szukac po omacku:d

Pozdr

Opublikowano

zapewne pod wykładziną po prawej lub lewej stronie samochodu w zależności po której stronie samochodu masz antenę

Opublikowano
  • Autor

zapewne pod wykładziną po prawej lub lewej stronie samochodu w zależności po której stronie samochodu masz antenę

Antena jest na srodku dachu z tylu:P wiec co..... srodkiem idzie:P:P

Opublikowano

witam, ja tez mam pytanie co do anteny, jak ją zdemontować?

Potrzebuje wymienić uszczelkę, bo już się kończy, trzeba będzie coś dorobić, wyciąć z jakiejś gumy.

Próbowałem podważać dekielek z napisem GPS, ale nie wiem czy słusznie, bo nie widziałem tam połączenia plastików.

moja antena wygląda tak:

53ebb03fd70147e7a16cecae6ef0731a.jpg

ciekawe czy obędzie się bez zdejmowania podsufitki?

ktoś wymieniał może tą uszczelkę.

pozdro

Opublikowano
  • Autor

D

witam, ja tez mam pytanie co do anteny, jak ją zdemontować?

Potrzebuje wymienić uszczelkę, bo już się kończy, trzeba będzie coś dorobić, wyciąć z jakiejś gumy.

Próbowałem podważać dekielek z napisem GPS, ale nie wiem czy słusznie, bo nie widziałem tam połączenia plastików.

moja antena wygląda tak:

53ebb03fd70147e7a16cecae6ef0731a.jpg

ciekawe czy obędzie się bez zdejmowania podsufitki?

ktoś wymieniał może tą uszczelkę.

pozdro

Dokladnie mi tez chodzi o wymiane tej uszczelki a poza tym mysle ze uszkodzony jest nadajnik ktory chyba jest pod ta antena?? Gdzies przeczytalem ze sciaga sie tylna gorna lampke i tak jest caly ten balagan:d ale nie wiem czy dorze mowie.....

Opublikowano

Dobrze mówisz, po wyjęciu lampki oświetlenia bagażnika wszystko widać.

Opublikowano

ja wyjąłem lampkę i dostęp i tak jest kiepski, no ale poradziłem sobie

Opublikowano
  • Autor

ja wyjąłem lampkę i dostęp i tak jest kiepski, no ale poradziłem sobie

Ja ogarne sprawe jak bede mial toszke czasu bo pewnie i tak skonczy sie wyciagnieciem podsyfitki itp:P

Dzieki za info.

Opublikowano

Mi się wydaje, że antenę masz chyba na zderzaku skoro cala w soli jest, czyli może iść pod autem :> taki mały żarcik

Opublikowano

...., co do uszcelki to bym próbował coś wymodzić czarnym siliconem.

Opublikowano
  • Autor

Mi się wydaje, że antenę masz chyba na zderzaku skoro cala w soli jest, czyli może iść pod autem :> taki mały żarcik

Dzieki Wójku dobra rada:P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.