Witam,
Prosze o informaje na
[email protected] kto jeszcze nie dostał zwrotu środków, wyjaśnimy to w poniedziałek.
Wiem, że Piotr (zamówienia 4673) nie otrzymał środków, już z nim rozmawiałem i sprawa zostanie wyjasniona jutro.
Co do pozostałych postów, kt tu czytam:
1. Kileer - pisałem Ci o kaucji za pompe wody, tak czy nie ? Powiem więcej wsadź sobie ta pompe wody do śmietnika, w poniedziałek otrzymasz zwrot środków (100 zł) na swoje konto.
2. Rafal_L - Twoje wywody zostawie bez komentarza bo mnie nie interesują... nie wiesz, nie pisz i nie rób z siebie barana. Kiedy Ty zapłacisz za zakupiony w Getem towar ???
Czekam na info od Was, tylko prośba na maila a nie tutaj bo rzadko tu juz zaglądamy.
Nie życzę sobię oszczerstw na temat tego, że firma Getem kogos oszukała, ponieważ nie jest to prawdą KROPKA. Na to jak wiecie też jest paragraf....
Pozdrowienia