Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piterex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piterex

  1. Piterex odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Właśnie nie wiedziałem o co chodzi... Jak ja byłem to A3 tylko stała.
  2. Piterex odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Jeszcze nie dzwoniłem , żeby go zabierali to stoi. Muszę ściągnąć felgi z oponami bo nowe i ładne , a wsadzę jakiś badziew...
  3. Piterex odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Może nie będzie tak źle...
  4. Piterex odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Sam nie wiem , zobacze ile koleżka zaproponuje...
  5. Piterex odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Sprzedaje w całości gościowi , który skupuje tylko rozbite audi.
  6. Piterex odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Opel będzie najwcześniej we wtorek niestety...
  7. Piterex odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Wolę zostać tutaj... Będzie mnie to mobilizowało by powrócić do Audi.
  8. Piterex odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Wyślij mi na PW o jaki samochód chodzi ...[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 16:58_________________________________________________Mi trafiło się rok młodsze kombi z mniejszym przebiegiem i będę chyba finalizował transakcje... Przejrzeli go w Oplu , wszystko wygląda perfekt.
  9. Piterex odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Ja Opla miałem i bardzo miło go wspominam...
  10. Piterex odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Dla 2 osób starczy. Jak robie 100 - 120 km dziennie to przemawia jeszcze ekonomiczność , tylko osiągi nie porażają. Moge takim rok pośmigać , a potem kupić coś mocnego.
  11. Piterex odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Do Holandii nie mam kiedy się wybrać - praca. Jutro ide oglądać : http://otomoto.pl/opel-astra-1-7-ctdi-comfort-serwisowany-C15106442.html
  12. Piterex odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Na to wygląda , nie było szefa.
  13. Piterex odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    paput już nie ma tego Audika , ale stoją dwie fajne Octavie II.
  14. Piterex odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Ja też wątpie żebym coś kupił do 5-tego , wszędzie same paździochy...
  15. Piterex odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    No właśnie ten plus dostrzegłem , a w 2.0 TDCI podoba mi się mocny silnik.
  16. Piterex odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Cholera i w każdym coś się sypie...
  17. Piterex odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    armistead tzn. że ten ford ma ten nie polecany silnik : http://moto.allegro.pl/ford-focus-2005r-2-0tdci-xenon-skory-alu-krakow-i1464144251.html Co z nim się dzieje ???
  18. Piterex odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Cały czas szukam... Pod koniec tygodnia może skocze do Holandii jak praca pozwoli.
  19. Piterex odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Paput jeszcze troche czasu i będziesz myślał o turbinie - apetyt rośnie w miare jedzenia...
  20. Piterex odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Niedługo pewnie wszystko będzie w common railu...
  21. Piterex odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    jak to wygląda w środku ostatnio jeździłem ze znajomym jego C-maxem z 2005 roku i w porównaniu z moim audi to ford Kwestia gustu - mi właśnie środek bardzo się podoba...
  22. Piterex odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Cholera bardzo spodobało mi się takie cuś : http://moto.allegro.pl/ford-focus-2005r-2-0tdci-xenon-skory-alu-krakow-i1464144251.html
  23. Piterex odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    A może by coś takiego sobie zapodać??? http://moto.allegro.pl/czolg-t-55-ad2-i1465715404.html
  24. Piterex odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    nie wszyscy w Polsce to oszuści i nie wszyscy za granicą są uczciwi Ale jak mam taką możliwość... Kolega jeździ nawet 2 razy w tygodniu.
  25. Piterex odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Wygląda na to , że w takim razie skocze do Holandii...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.