Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piterex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piterex

  1. Piterex odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    ja dołożę od siebie "Pogromcy mitów" na Discovery , całe Dicovery jest
  2. Pokora w Alternatywach 4 miał chyba wyżła - Teodora...
  3. Piterex odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Też słyszałem o nim , że jest bardzo dobry...
  4. Piterex odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Zobaczymy ile będą chcieli mi wypłacić...[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 17:09_________________________________________________Kowi - sprzęcik super, ale nie wchodze w starszego niż 4 lata.
  5. Piterex odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Jak zawierasz umowę AC to wybierasz czy rozliczasz się bezgotówkowo , czy według orzeczenia rzeczoznawcy. Druga opcja tańsza więc ją wybrałem...
  6. Piterex odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Co z nim dokładniej nie tak , a może jakieś propozycje za ok. 35 tys. co bym nie musiał zaglądać do warsztatu 3 razy w roku? Paput 2.5 TDI na razie jeszcze mogę mieć, a jak bym kupowal Audi to tylko 3.0 TDI. Narazie kombinuje bo nie wiem co z silnikiem mojego jak będzie do roboty to go wyremontuje , strasznie dużo w niego wsadziłem kasiory i szkoda się pozbywać...
  7. Piterex odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Chce coś jak najmłodszego a jak będe dysponował większa gotówką to wróce do Audi. Mówisz , drogi w utrzymaniu ale nie wydaje mi się , że droższy niż 2.5 TDI. Szczególnie jak kupie 3-4 latka. Ale chętnie posłucham jeśli ktoś z Was coś wie o tym silniku , bo nie chce się wpakować znowu w wieczne remonty.
  8. Piterex odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Oględziny były tydzień temu wyszła szkoda całkowita, teraz czekam od nich na jakieś pismo w którym mają mi przedstawić propozycje... Tylko nie wiem co z silnikiem jak dostał rozrząd... Zastanawiam się czy nie olać naprawy i sprawić sobie coś takiego: http://moto.allegro.pl/focus-2-0tdci-136km-xenon-duza-navi-super-zobacz-i1270968150.html
  9. Piterex odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    A moja padlina już miesiąc stoi rozbita a kasy z PZU cały czas nie widać, wkurfiony chodze jak nie wiem. Zacząłem się wogóle zastanawiać ,czy go robic czy dać sobie spokój.
  10. Mówią szajs bo nie wiedzą ile kosztuje eksploatacja takiego silnika , a jak drogo to - szajs. Naprawde mało ludzi wie jak się do niego zabrać , kolesie z ASO nie chcą się brać za tą jednostkę , bo jest z nią w cholere roboty przy byle czym. Ale porównywanie tego silnika z 1.9 to małe nieporozumienie.
  11. Koleżka wybrał się po browara. odlot w sklepie bad trip naćpany pijany halucynacje shop drugs first salvia trip zolpidem wiadro
  12. Piterex odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Jest AC , spróbuje naprawić - zobacze co powiedzą rzeczoznawca i mechanicy.
  13. Piterex odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Nie wygłąda to tak strasznie ale rozrząd poszedł w drobiazgi , ciekawe czy odratują. Kufa a tyle kasy wpakowałem w sprzęta....
  14. Piterex odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    A ja dzisiaj rozwaliłem Audiczke w drodze z pracy wjechałem w tył poldka...Wyprzedzałem kilka samochodów przed którymi jechał jeden delkwent , który wlekł sie 20-30 km/h pojawił się samochód z naprzeciwka i miałem wybór czołówka ,albo wpakować się między samochody jadące w moim kierunku. No i niestety nie udało sie wyhamować i dzwon...
  15. Piterex odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Mi niedziela pasuje. Cysiek jak byś mógł to chętnie bym skorzystał z VAGa oczywiscie z rekompensatą
  16. Piterex odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    A no właśnie trzeba się będzie do kogoś uśmiechnąć...
  17. Piterex odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Spoko - tylko ostatnio coś się dzieje dziwnego , zapitala że wciska w fotel i nagle łapie muła na 1-2 sek. i znowu zapierdziela. Nie mam już siły do niego.
  18. Piterex odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Kowi mnie sypnął, kowi był bolkiem dlatego wie jak to robić Piterex proponujesz przejażdżkę swoim V6? :naughty: Jak nigdy nie jeździłeś to musisz zobaczyć co tracisz.
  19. To zapraszam na przejażdżkę. V6 to inna bajka...
  20. Piterex odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Paput gdzieś nabroił...
  21. Paput ludzi nie poznajesz...
  22. Pogodę w Tunezji można trafić różną ja byłem na przełomie wrzesień-październik -3 dni mżawki ,ale ciepło 4 dni słońca i gorąco. Zwiedzanie Sahary jeepem polecam z całej siły, atrakcje to: kanion z wodospadem, miasteczko z Gwiezdnych Wojen , jazda po wydmach i trasą Paryż- Dakar.
  23. Ale mi narobiłeś ochoty na taki wypad , gdyby nie robota to dzisiaj bym wyjeżdżał...
  24. Nie chcę cie straszyć , ale ja po wymianie przepływki robiłem jeszcze regenerację pompy wtryskowej, regenerację wtrysków i turbo dopiero po tych zabiegach zaczął zapitalać. Miała być wymieniona przepływka a okazało się ,że wszystko jest na wyczerpaniu. Zalać gowniane paliwo możesz wszędzie ja ostatnio na takie trafiłem na Orlenie. Musisz znaleźć naprawdę pożądny warsztat specjalizujący się w regeneracji pomp i mający do tego odpowiedni sprzęt Boscha.
  25. Ja kupiłem nową Boscha i nie chodzi idealnie , podobno najlepiej pojechać do ASO - wezmą twoją starą i dafdzą ci po regeneracji... Masz na nią dwa lata gwarancji...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.