Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piterex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piterex

  1. no widzę że niezła imprezka się szykuje... Tylko trudno się deklarować ,w moim przypadku , na coś za 5 miesięcy.
  2. Lece i ja wrzucić zimówki , potem te kolejki... Ciekawe co ja kupiłem - nigdy nie jeździłem na Firestonach.
  3. Ja najczęściej zalewam Orlen VerVa lub BP Ultimate, i nie widzę między nimi różnicy. Natomiast ostatnio zalałem na Orlenie zwykły ON na tej samej stacji co zalewam Vervę , i różnica jest spora silnik jakiś przymulony , głośniej pracuje... Najbardziej jednak lubię zalewać Tyskie Gronie do pelna :!: :mrgreen:
  4. Raz chciałem sprawdzić ile mi spali w trasie, jadąc na relaksie i podziwiając widoki (90 - 120 km/h) i wyszło 6,7 l.
  5. Piterex odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    2.9 V6 - zdecydowanie - samo brzmienie tego silnika jest powalające
  6. Piterex odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    Moje Audi lata na tarczach Yurida i klockach Textara i jestem zadowolony z tego zestawu.
  7. Dokładnie zgadzam się z Trezorem , w dodatku jak za taki silnik złapie się jakiś pseudo fachura z częściami typu Kager - mamy go z głowy.
  8. 3 lata jeździłem na Goodyearach UG 6 - super oponki , w tym roku kupiłem jednak Firestone Winter Hawk zobaczymy co są warte...
  9. Ja za 2000 wymieniłem wałki i paski na nowe - jak dla mnie silnik jest kozacki :!:
  10. Strzeżmy się pękających korków :!:
  11. Ja śmigałem na Totalku jak miałem Xantię 1.8 w benzynie jeździłem na nim 4 lata i byłem bardzo zadowolony, teraz testuję za namową szwagra Castrol Magnatec 10 w 40, do tej pory jest OK.
  12. Piterex odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Moje dane już poszły - czekam na listę Ps. - Można dzwonić w przypadku braku kompana do picia browarów?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.