Treść opublikowana przez Piterex
-
Strefa Śmiechu
:polew: :polew:
-
Dziwny dźwięk przy max skręcie w lewo 1.9TDI '99
Najprawdopodobniej jest to dolny wahacz tzw.banan... Przynajmniej u mnie tak było.
-
Czym się kończy brawura...
Jest tutaj na żywo nagrany wypadek BMW E30 Touring , beema przywaliła w cysternę z benzyną. Najpierw są zdjęcia a na samym dole filmik... http://fishki.net/comment.php?id=23911
-
[B6 BFC] 2.5TDI Avant
Wszystko Ok , ale te brewki
-
Opony Regal zna to ktos?
Jakiś wynalazek...ładny stylistycznie , ale czy na drodze będzie się dobrze sprawował????
-
Jakie tarcze polecacie na przód i tył
Zimmermanny - na pewno przetestuję , ATE miałem i były Ok...
-
czym się kierować przy zakupie świec żarowych
http://moto.allegro.pl/item222278476_swiece_zarowe_beru_vw_audi_seat_skoda_volvo_ford.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamyw klubie
-
czym się kierować przy zakupie świec żarowych
Podajesz model silnika , i kupuj Beru - najlepsze świece.
-
Jakie tarcze polecacie na przód i tył
Śmiało zakładaj ATE , pewne i bardzo dobre tarcze. Najlepiej nacinane.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy w klubie
-
[B5 AHU] Pasek rozrządu Bosch czy jest ok?
Ja bym polecał Gates'a lub Contitecha , nie mam zaufania do Boscha...
-
[B5] Najlepsze z najgorszych (części zawieszenia, wahacze)
Wcale nie trzeba wymieniać kompletu 8 wahaczy , ale podobno najlepiej parami np. 2 górne. Ja tak robie i z zawieszeniem nie mam problemów.
-
[B5 AFB 2.5 TDI] - jakie obroty jaka predkosc? TEST
Dzisiaj miałem okazję: 6 bieg 3000 obr/min. - 170 km/h
-
AKCJA! AKCJA! AKCJA!
popieram z całej siły :oklaski: Jeżdże tak na codzień - trzeba krzewić wysoką kulturę jazdy...
-
[B5 AFB 2.5 TDI] - jakie obroty jaka predkosc? TEST
5 bieg 3000 - 140 km/h
-
Strefa Śmiechu
Reklama
-
Pytanie do wędkarzy
Ten kołowrotek to lipa. Na łapanie z gruntu to nalepszy pikerek albo federek (czyli składane wędzisko), no i ważny ciężar wyrzutu zależy czy będziesz łapał na rzece ,czy wodzie stojącej...
-
[B5 ADR] Skrzypieie podczas hamowania i nie tylko....
Miałem ten sam problem wstrzyknąłem olej i spokój.... Pod jedną osłoną było powietrze.
-
jakie przednie tarcze hamulcowe do '95 A4 2.6Q?
podobno bajka... ale przekonam się jak zamontuje...
-
jakie przednie tarcze hamulcowe do '95 A4 2.6Q?
A ja bym polecił coś takiego: http://allegro.pl/item204851964_tarcze_audi_100_a4_a6_nawiercane_zimmermann.html Sam nie długo wymieniam...
-
Dziwna polityka Audi odnośnie RS4 i RS6
Nie bardzo chce mi się wierzyć że nie będzie RS4
-
[ALL] Dwie nowe opony na przód czy na tył ?
Zdecydowanie nowe na tył
-
[B5 AHH] dlaczego taka różnica w cenach???
Prawie robi wielką różnicę.... W podobnych cenach kupuję wahacze Febi zestaw ok.1200zł.
-
Problem z nagrzewającymi sie kołami??
Tak jest - odpowietrzenie układu i zestaw naprawczy , WD nie zlkwiduje problemu.