Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piterex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piterex

  1. :polew: :polew:
  2. Najprawdopodobniej jest to dolny wahacz tzw.banan... Przynajmniej u mnie tak było.
  3. Jest tutaj na żywo nagrany wypadek BMW E30 Touring , beema przywaliła w cysternę z benzyną. Najpierw są zdjęcia a na samym dole filmik... http://fishki.net/comment.php?id=23911
  4. Wszystko Ok , ale te brewki
  5. Jakiś wynalazek...ładny stylistycznie , ale czy na drodze będzie się dobrze sprawował????
  6. Zimmermanny - na pewno przetestuję , ATE miałem i były Ok...
  7. http://moto.allegro.pl/item222278476_swiece_zarowe_beru_vw_audi_seat_skoda_volvo_ford.html
  8. Witamyw klubie
  9. Podajesz model silnika , i kupuj Beru - najlepsze świece.
  10. Śmiało zakładaj ATE , pewne i bardzo dobre tarcze. Najlepiej nacinane.
  11. Witamy w klubie
  12. Ja bym polecał Gates'a lub Contitecha , nie mam zaufania do Boscha...
  13. Wcale nie trzeba wymieniać kompletu 8 wahaczy , ale podobno najlepiej parami np. 2 górne. Ja tak robie i z zawieszeniem nie mam problemów.
  14. Dzisiaj miałem okazję: 6 bieg 3000 obr/min. - 170 km/h
  15. popieram z całej siły :oklaski: Jeżdże tak na codzień - trzeba krzewić wysoką kulturę jazdy...
  16. 5 bieg 3000 - 140 km/h
  17. Reklama
  18. Ten kołowrotek to lipa. Na łapanie z gruntu to nalepszy pikerek albo federek (czyli składane wędzisko), no i ważny ciężar wyrzutu zależy czy będziesz łapał na rzece ,czy wodzie stojącej...
  19. Miałem ten sam problem wstrzyknąłem olej i spokój.... Pod jedną osłoną było powietrze.
  20. podobno bajka... ale przekonam się jak zamontuje...
  21. A ja bym polecił coś takiego: http://allegro.pl/item204851964_tarcze_audi_100_a4_a6_nawiercane_zimmermann.html Sam nie długo wymieniam...
  22. Nie bardzo chce mi się wierzyć że nie będzie RS4
  23. Prawie robi wielką różnicę.... W podobnych cenach kupuję wahacze Febi zestaw ok.1200zł.
  24. Tak jest - odpowietrzenie układu i zestaw naprawczy , WD nie zlkwiduje problemu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.