Treść opublikowana przez Piterex
-
[ALL B5] Jakie są objawy zużycia górnych wahaczy???
Gadi daj znać jak się sprawują te wahacze. Sam się nad nimi zastanawiałem , ale w końcu zakupiłem wypróbowane Febi.
-
Co sądzicie o oponach Uniroyal? Co innego możecie polecić?
Nie miałem lepszych opon na deszcz od Uniroyal 550 , wcześniej jeździłem na Dunlopach SP Sport 01 - naprawde na deszcz były dużo gorsze.
-
Co sądzicie o oponach Uniroyal? Co innego możecie polecić?
Ja jeżdże 1,5 roku na Uniroyalach Rallye 550 - kupiłem nowe. Oponki są super świetnie się sprawują na mokrej jak i suchej nawierzchni. Podchodziłem do nich sceptycznie bo zawsze jeżdziłem na Dunlopach albo Goodyearach , ale znajomy mnie namówił i jestem jak narazie bardzo zadowolony.
-
doradzcie ktore z tych kupic!!!
Ja bym zarzucił te pierwsze...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w klubie
-
Diesel - Audi czy BMW?
A ja bym najchętniej kupił - OOOO A5 3.0 TDI
-
[B5 1.9 AJM] Bialy dym, brak turbo i mocy (???)
Zależy kto na jakim oleju się przejechał... Ja leje shella 5w40 i jestem bardzo zadowolony- narazie..
-
Strefa Śmiechu
- Amortyzatory
Ja miałem Bilsteiny były OK , 2 miesiące temu założyłem Sachsa i jestem bardzo zadowolony.- Rosnąca temperatura - a klima
No to myjemy.... Dzięki- Rosnąca temperatura - a klima
Przy włączonej klimatyzacji , temperaturach ok. 30' c na zewnątrz i dłuższej jeździe po mieście temperatura silnika rośnie mi do ok. 95-97 'C . Kiedy wyłączam klime wszystko wraca do normy , nie ma takiego problemu przy jeździe poza miastem. Co jest?- filtr przeciwpyłkowy
Jest na pewno otwierasz maskę - górny róg przed przednią szybą pod korytkiem ściekowym od strony pasażera.- [ALL] Czym umyć silnik diesla ?
Ja ostatnio po wymianie uszczelek pod deklami umyłem silniczek , teraz lśni. Umyty - lepiej odprowadza ciepło.- [B5 ADP] Sprzęgło bardzo wysokie - co zrobić ?
Nie, poprostu biegi ciężko wchodziły i sprzęgło wysoko brało , wysprzęglik nowy kosztuje jakieś 250 zł. można kupić reperaturkę za ok.30zł.- [B5 ADP] Sprzęgło bardzo wysokie - co zrobić ?
Ja miałem bardzo podobne objawy, aż w końcu pedał wpadł w podłogę i był koniec jazdy. Okazało się ,że trzeba było wymienić wysprzęglik bo się rozwalił i cały płyn wyciekł.- 2,5 TDI 150 KM - kopci na biało
Już zakupiłem w ASO. Zamontowałem i jest po problemie z odmą.- 2,5 TDI 150 KM - kopci na biało
Gnojówka ze stacji na której tankuje od lat... Jutro rano idzie do mechanika zobaczymy co stwierdzi... [ Dodano: 10-05-2007, 09:46 ] Wszystcy robią wielkie oczy jak mówię o tym filtrze, gdzie go dostać ???- 2,5 TDI 150 KM - kopci na biało
Śmierdzi spalenizną- 2,5 TDI 150 KM - kopci na biało
Wierz mi to nie jest normalne jak cały samochód i z nim sąsiadujące stoją w kłębach dymu...- 2,5 TDI 150 KM - kopci na biało
Ale dzieje się to tylko podczas postoju , tak to by chyba kopciło i podczas jazdy...- 2,5 TDI 150 KM - kopci na biało
Wczoraj po przejechaniu 20 km. zatrzymałem się , patrzę co się dzieje , a z wydechu wali biały dym na potęge. Jak ruszyłem przestał , a jak się zatrzymałem przed światłami zaczęło się to samo. Silnik poza tym pracuje zupełnie normalnie , co to może być?- [A4 B6 1.9TDI]Drzenie podczas przyspieszania
Wyważenie kół i ciśnienie w oponach.- [B-5 1,9 TDI AFN] Czy zmieniać olej mineralny na syntetyk???
TDI = pełen syntetyk Minerał to do traktora można wlać.- [2.5 tdi AKN] wyciek oleju
Ja ostatnio wymieniałem uszczelki pod deklami , dosłownie lało się - cały silnik zarzygało. Teraz nic nie cieknie.- Cechy i wady silnika 2,5 TDI V6?
popieram z całej siły - Amortyzatory