Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piterex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piterex

  1. Gadi daj znać jak się sprawują te wahacze. Sam się nad nimi zastanawiałem , ale w końcu zakupiłem wypróbowane Febi.
  2. Nie miałem lepszych opon na deszcz od Uniroyal 550 , wcześniej jeździłem na Dunlopach SP Sport 01 - naprawde na deszcz były dużo gorsze.
  3. Ja jeżdże 1,5 roku na Uniroyalach Rallye 550 - kupiłem nowe. Oponki są super świetnie się sprawują na mokrej jak i suchej nawierzchni. Podchodziłem do nich sceptycznie bo zawsze jeżdziłem na Dunlopach albo Goodyearach , ale znajomy mnie namówił i jestem jak narazie bardzo zadowolony.
  4. Ja bym zarzucił te pierwsze...
  5. Witaj w klubie
  6. A ja bym najchętniej kupił - OOOO A5 3.0 TDI
  7. Piterex odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    Zależy kto na jakim oleju się przejechał... Ja leje shella 5w40 i jestem bardzo zadowolony- narazie..
  8. Piterex odpowiedział(a) na yogi23 temat w Układ Jezdny
    Ja miałem Bilsteiny były OK , 2 miesiące temu założyłem Sachsa i jestem bardzo zadowolony.
  9. No to myjemy.... Dzięki
  10. Przy włączonej klimatyzacji , temperaturach ok. 30' c na zewnątrz i dłuższej jeździe po mieście temperatura silnika rośnie mi do ok. 95-97 'C . Kiedy wyłączam klime wszystko wraca do normy , nie ma takiego problemu przy jeździe poza miastem. Co jest?
  11. Jest na pewno otwierasz maskę - górny róg przed przednią szybą pod korytkiem ściekowym od strony pasażera.
  12. Ja ostatnio po wymianie uszczelek pod deklami umyłem silniczek , teraz lśni. Umyty - lepiej odprowadza ciepło.
  13. Nie, poprostu biegi ciężko wchodziły i sprzęgło wysoko brało , wysprzęglik nowy kosztuje jakieś 250 zł. można kupić reperaturkę za ok.30zł.
  14. Ja miałem bardzo podobne objawy, aż w końcu pedał wpadł w podłogę i był koniec jazdy. Okazało się ,że trzeba było wymienić wysprzęglik bo się rozwalił i cały płyn wyciekł.
  15. Już zakupiłem w ASO. Zamontowałem i jest po problemie z odmą.
  16. Gnojówka ze stacji na której tankuje od lat... Jutro rano idzie do mechanika zobaczymy co stwierdzi... [ Dodano: 10-05-2007, 09:46 ] Wszystcy robią wielkie oczy jak mówię o tym filtrze, gdzie go dostać ???
  17. Śmierdzi spalenizną
  18. Wierz mi to nie jest normalne jak cały samochód i z nim sąsiadujące stoją w kłębach dymu...
  19. Ale dzieje się to tylko podczas postoju , tak to by chyba kopciło i podczas jazdy...
  20. Wczoraj po przejechaniu 20 km. zatrzymałem się , patrzę co się dzieje , a z wydechu wali biały dym na potęge. Jak ruszyłem przestał , a jak się zatrzymałem przed światłami zaczęło się to samo. Silnik poza tym pracuje zupełnie normalnie , co to może być?
  21. Wyważenie kół i ciśnienie w oponach.
  22. TDI = pełen syntetyk Minerał to do traktora można wlać.
  23. Ja ostatnio wymieniałem uszczelki pod deklami , dosłownie lało się - cały silnik zarzygało. Teraz nic nie cieknie.
  24. popieram z całej siły

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.