Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piterex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piterex

  1. Jednym słowem 1.9 TDI są bezawaryjne , 2.5 TDI się sypią.......ciekawe......
  2. Klocki zawsze zakładam Textara
  3. Właśnie mam dylemat między nacinanymi ATE ,a Zimmermanami nawiercanymi...
  4. A ja się zastanawiam nad czymś takim: http://www.allegro.pl/item181788622_tarcze_audi_100_a4_a6_nawiercane_zimmermann.html
  5. To chyba pierwszy niemiecki samochód , który przypadł do gustu Clarksonowi... -co akurat wcale mnie nie dziwi.
  6. Piterex odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    No właśnie, koleś chyba sam klepie te wahacze
  7. Piterex odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    http://moto.allegro.pl/item173689148_komplet_wahacze_audi_a4_a6_vw_passat_b5_b6_superb.html A co myślicie o tym?
  8. Popieram, uszczelniacz może narobić niezłego bałaganu...
  9. Minerał to zabójstwo dla turbiny :twisted:
  10. Dokładnie na full rozgrzany , wtedy jest najrzadszy i wszystko ładnie zlatuje.
  11. Dlatego najlepiej samemu sobie wymienić oleum, sam wlewasz, wiesz co, i nie dokręcasz nic na chama. Według mnie tylko zlewanie z miski olejowej jest coś warte-zawsze cały syf jest na samym dole.
  12. Zmieniam dzisiaj na syntetyk zobaczymy co będzie... Zresztą przy moim stylu jazdy (w kiche w kiche w kiche ) też myślę ,że musi być syntetyk.Tylko strasznie się zraziłem do Castrola.
  13. Poczytałem i nie wiem co zrobić , zalałem 2 tyg. temu Castrola 10W40 i jestem z niego nie zadowolony, silnik głośniej pracuje. Teraz chciałem przejść na syntetyk no i nie wiem czy to zrobić - czy nie?
  14. A ja mam walnięty sterownik ABS-u i problem z głowy na zimę, dużo lepiej mi się jeździ bez niego. Ale na cieplejsze miesiące to by się przydał, tylko nie mogę go nigdzie znaleźć...
  15. Może poprostu trzeba dolać płynu do chłodnicy :?:
  16. Nie chcę krakać , ale ostatnio miałem identyczną sytuację - dziwny pisk coś właśnie jak tarcie gumy o gumę , zupełnie inny od tego gdy brakuje płynu do wspomy. Okazało się że , mam wachacz do wymiany.
  17. http://ombrok.patrz.pl/
  18. Ale jazda :!: http://video.google.pl/videoplay?docid=6988641640206347453&q=skoda+racing&hl=pl
  19. Piterex odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Ostatnio zmieniłem olej po 8 tys. - wziął mi najwyżej 150 ml. , a wcale nie jeżdże delikatnie. Dziwne...
  20. Borat http://www.maxior.pl/?p=index&id=27395&0
  21. Właśnie ,a może by Sylwka zrobić ???
  22. Piterex odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    Hehehe
  23. Piterex odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    a co to są PD- ki :?:
  24. Piterex odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    ale fakt , że tylko rano tak się dzieje...
  25. Piterex odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    u mnie podczas uruchomienia -idzie chmurka szarego dymu, a potem nic , no chyba że dam mocno w kiche...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.