Treść opublikowana przez Piterex
-
[B5 ADR] Skrzypienie z okolic amortyzatora
A łatwo to sprawdzić stań na wzniesieniu zaciągnij ręczny, siadaj na tył i wtedy dokładnie usłyszysz , czy to klocki - czy to gumy na amorach.
-
Strefa schengen
W jaki sposób zaczną się wbijać ludzie z Ukrainy i Rosji...? Przecież to im wzrosną koszty wiz i ciężkość ich otrzymywania...
-
Nareszcie jest moja strona
Bardzo ładne zdjęcia :oklaski:
-
Marka Audi - powody do dumy
Daj spokój wszystcy wiedzą kto jeździ Skodami...
-
przedstawiam sytuacje - co byscie zrobili na moim miejscu ????
Cały problem w tym, że nie trzymałeś odpowiedniego odstępu od omegi... Ale jak bym miał już wybrać reakcję to : rów. Na spokojnie to można sobie powybierać...
-
Strefa Śmiechu
Uwaga na kamery termiczne - http://video.interia.pl/obejrzyj,film,88432,sortuj,sm,st,88533,pozycja,5,Kamera_termiczna :oklaski: Tetris: http://video.interia.pl/obejrzyj,film,88114,sortuj,p,st,24H,pozycja,2,Sexowny_tetris
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy Kolegę
-
Powtarzamy numer z La Gazzetta dello Sport
Przed mistrzostwami mała wojna psychologiczna - poszło na Polskę i Chorwację
-
Powtarzamy numer z La Gazzetta dello Sport
Poszła czwóreczka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy Kolegę
-
sasiad cofal i uszkodzil mi przod
We mnie przywalił Citroen AX , zatrzymałem się przed przejściem dla pieszych , a on na moim tylnm zderzaku. Też spisałem z koleżką oswiadczenie , że jest sprawcą... Rzeczoznawca chciał , żebym ne robił tego w ASO, ale sie uparłem bo 2 h temu samochód zakupiłem w salonie. Szkode oszacował na 1000 zł , a w ASO podliczyli na 6000 zł :drool: Więc chyba to gdzie będziesz chciał żeby oszacowali szkodę zależy od Ciebie. Tyle , że było to 5 lat temu i samochód był nowy - ale na pewno będą chcieli Cię zbyć najniższym kosztem... Nie dawaj się!
-
Wybór CB radia :)
U mnie nic nie szumi... Może masz coś nie tak z antenką, albo na kablu przebicie.
-
Alkomat drogi czy tani ?
Nie popadajmy w paranoje, nawet jak by sie tak zdarzyło to badanie alkomatem podlega weryfikacji. Badanie na krew odrzuciło by takie przekłamanie.
-
UFO - czy istnieje ???
Mieszkańcy tego osiedla mieli pewność co ich odwiedziło .......... http://www.youtube.com/watch?v=zO9nnqV0gNA
-
Alkomat drogi czy tani ?
I tak najgroźniejsze sa poranki - wyśpisz się myślisz, że możesz siadać za kółko a tu ZONK !!! I w tym momencie przydałby się alkomat - ale na pewno nie ten za 25 zł. Ja osobiście jak mam jechać nie pije ani grama alku.
-
UFO - czy istnieje ???
Czy jest ktoś, gdzieś tam oprócz nas ???
-
Wybór CB radia :)
A ja mogę polecić zestawik Alan 100 Plus + Wilson Mini Will , zasięg min.5km wszytkich słyszę i wszystcy słyszą mnie. :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy Kolegę
-
Strefa Śmiechu
Uwielbiam ten kabaret http://kabarety.tworzymyhistorie.pl/969_lowcy_szczypiorek.php :polew:
-
[B5 AVG] brak oleju
Ja 5 dni temu wymieniłem olej wlałem 5.5 l . Na zimnym silniku (po nocy) - troszkę niżej niż środek zakropkowanego pola na bagnecie Na gorącym ponad stan. Na gorącym po odczekaniu 15 min. - prawie max.
-
Alkomat drogi czy tani ?
Rok temu kupiłem prawie identyczny za 35 zł ,no i przystąpiłem do testowania 1 piwo -nic , 2 - nic................................... 6 piwo - 0,00 . I tym sposobem wydałem na piwo tyle co na alkomat , który jest do du...Przynajmniej piwa popiłem
-
[B5 AFB] Zmniana oleju mineralnego na pol syntetyk
Ja na Twoim miejscu bardziej bym się bał ,że mi się turbo wysypie. Turbinka powinna latać na full syntetyku. Sam zmieniłem z półsyntetyka na syntetyk przejechałem 15 000 km i wszystko OK.
-
Test Audi A4.
Ja 8 lat jeździłem Citroenem Xantią i nic złego o nim nie mogę powiedzieć - przestronny , zawieszenie wspaniałe , materiały wykończeniowe b.dobre. Ale jest to samochód o zupełnie innym charakterze Audi - sport i prestiż , Xantia - komfort.
-
[B5 AJM] Olej 505.01 to syntetyk?
Specyfikacja 505.01 - to znaczy że jest to olej do silnika z pompowtryskiwaczami ja na Twoim miejscu lał bym syntetyk, jak był Castrol to np : http://moto.allegro.pl/item267246963_olej_castrol_txt_505_01_tdi_5w_40_fvt_g4_.html?PHPSESSID=678818c00fceab22733155612cb16a21 Nie mówie że z tąd- na pewno z pewnego źródła.
-
Strefa Śmiechu
To nikt od NAS ??? http://deathrider.wrzuta.pl/film/13aIs8AM0J/wypadek_audi_a4