Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piterex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piterex

  1. a No i po tym niesamowitym tuningu sprzedaje ten wyjątkowy egzemplarz...........
  2. Studzienka kanalizacyjna... http://www.youtube.com/watch?v=B9825W0Eo8U
  3. Ciekawy filmik, warto obejrzeć choć nie jest krótki. I co o nim sądzić? http://www.humorosy.pl/filmik-918-11-wrzesnia-niewygodne-fakty.html
  4. Piterex odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Może RABEN , ale wątpie czy w tej cenie...
  5. Dzisiaj ze Szwagrem pół dnia przegraliśmy na Scorched Earth - bardzo stara i bardzo prosta...
  6. Trzy sezony latałem na Goodyear Ultra Grip 6 - super oponki , więc UG 7 mogą byc tylko lepsze... Na zeszły sezon zakupiłem Firesone Winter Hawk(zachęciła mnie cena i pozytywne opinie od znajomych) i jestem bardzo zadowolony ,samochód po śniegu i błocie idzie jak po szynach.Z Debicą miałem kilka razy styczność i nie były to pozytywne doznania. Na lód to żadna opona nie poradzi bez łańcuchów...
  7. właśnie w tym problem, że nowe modele noki to kicha potwierdzam , brak mi telefonów na rynku z których można po prostu dzwonić, a tu aparty sraty.... i 500 wizyt w serwisie bo nic nie działa....
  8. Witam krajana ps.tak
  9. Jeździłem na Firestone Winterhawk sezon 2006/2007 i na śniegu samochód idzie jak po szynach :th:
  10. A dla spokoju znajdzie Ci taki sam za pół ceny
  11. Chyba akurat miałeś "szczęście" trafić na takiego człowieka....... A takich to tylko
  12. U mnie ok.10-15 min. zależy od temperatury zewnętrznej 20-30 'C.
  13. Jak dla mnie tylko Textar są na prawde super - nie ma co kombinować :th:
  14. U mnie kompa broni od 3 lat Panda Platinum Internet Security - i wirusów brak :th: Ale RAM-u min.512 MB.
  15. Piterex odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Robią wszystko żeby Heidfeld był przed Kubicą
  16. Jest duży szrot zaraz za Markuszowem po lewej stronie , jak lecisz z Lublina na Warszawę.
  17. Jak dla mnie projekt 4 wymiata :th:
  18. Dajcie spokój pewnie piszący artykuł jeździ skodziną w dodatku służbową.... Co za porównanie : Skoda kontra AUDI Żenua... Nie zamieniłbym swojej Audicy z 98 r. na nową Skodę...
  19. A sprawdzili reszte wahaczy ???
  20. Kuchnia w akademiku http://www.youtube.com/watch?v=FusrM6i_ol8
  21. A przypadkiem to nie termostat Ci się zacina?
  22. Milimetr ponad stan - bez przesady... nic się nie stanie jednorazowo.
  23. Najprawdopodobniej któryś z wahaczy będzie do wymiany, woda dostała się pod jedną z osłon sworzni kulowych. Można ewentualnie wstrzyknąć troche oleju w gumową osłonę - u mnie pomogło... Dużo było o tym pisane...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.