Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobry program antywirusowy


Rekomendowane odpowiedzi

darmowy Avast + nie wchodzenie na strony typu xxx i ruskie strony z crackami ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam awasta, ale faktycznie nie jest do konca szczelny. Dodatkowo blokuje mi czesto programy CAD'a (tego nie kumam kompletnie) Rozumiem ze bitdefender 8 jest calkiem darmowy i spokojnie wystarczy do ochrony kompa?? Chyba potestuje go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy raczej szukaja wirusa (zeby wyszla seria + 30% wiecej mocy), wiec o antywirusy nie pytaj :polew: :polew:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umnie natomiast mam F-Secure Anti-Virus Client Security 6.02 spisuje się bez problemu ale jak kolega schiller pisze

od 2 lat mam bitdefender 9 i jest :th:

to może go wyprubuje darmowy on jest czy płatny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaspersky i już 9 miesięcy spokojnego łażenia po czym chce i ani 1 wira.. a co do pożerania ramu.. hmm mam 1 gb i tylko delikatnie zamula w chwili skanowania.. ale pełny skan trwa 25 minut ( 160 gb) i po tym znów śmiga jak chce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaspersky i już 9 miesięcy spokojnego łażenia po czym chce i ani 1 wira.. a co do pożerania ramu.. hmm mam 1 gb i tylko delikatnie zamula w chwili skanowania.. ale pełny skan trwa 25 minut ( 160 gb) i po tym znów śmiga jak chce ;)

Mi nic nie zamula :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...