Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piterex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piterex

  1. Piterex odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    To na pewno ,zrobimy jakiegoś spota to mnie przewieziesz - może i ja przyjade jakimś nowym nabytkiem... Też wole benzyne - jeszcze w V6.
  2. Piterex odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Będe w pobliżu to zerkne , zawsze podobała mi się E46... Sam już nie wiem czego szukać.
  3. Piterex odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Bardzo zacny sprzęcik kupiłeś , sam bym taki łyknął. Przeraża mnie tylko spalanie przy moich dziennych przelotach , a na gaz mam uczulenie... Z Audi sprawa cały czas w toku najwyżej będe miał dwa.
  4. Piterex odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Jade w sobote obejrzeć to : http://allegro.pl/bmw320d-2002rok-po-lifcie-zobacz-warto-i1430740535.html
  5. Piterex odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    100 tys. - żal mi się z nim rozstawać ,ale ile można walić kasy w dziadka???
  6. Piterex odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Rafalekx - nie musisz mi tego wyjaśniać - po prostu niesmak pozostał... A wahaczy wymieniłem nie dwa a dwa razy cały komplet...
  7. Piterex odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    poszło na PW
  8. Piterex odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Pompa wtryskowa , alternator, rozrusznik , turbo, zawiecha( amory i 2 x wahacze) sterownik ABS dzięki któremu wywaliłem w Poldka, wtryski, chłodnice obie, termostat wentylatory obu chłodnic, jakiś tam czujnik itp itd...
  9. Piterex odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Paput ale walnołeś centralnie ? Ja się wbiłem w kant zderzaka - mi nic "tylko" rozrząd, wszystko całe.
  10. Piterex odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    tylko? ? Chłopie jak byś wypierdo..ł 40-50/h w dupe poloneza , którego kant zderzaka wbił się prosto w rozrząd i cały poldek złożył się w pół to ciekawe co by zostało z Twojego silnika?
  11. Piterex odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Podaj chociaż jeden sensowny argument Ktoś Ci mówił czy wyczytałeś na onecie albo wp? Bo trafiłeś na taki egzemplarz To wcale nie znaczy że wszystkie się psują w sumie się nie dziwię jeśli chodzi o 2,5 TDI :gwizdanie: Akurat silnikowi nic nie dolegało...
  12. Piterex odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Audi - zalety fajnie się śmigało, wady: wszystko co mogło się psuło.
  13. Piterex odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Berlingo, Partner - śmigają i nic się nie dzieje, też mam pare na wyposażeniu. Ale C5 to inna bajka...[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 23:15_________________________________________________No właśnie PODOBNO... Ja nie miałem usterek nigdy.
  14. Piterex odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Ja śmigałem swego czasu Zafirą 2.2 benzyna i pięknie chodziła... Wykończenie tylko było nie ciekawe. Miałem też Citroena Xantie i był to mega wygodny i nie drogi samochód, a zawieszenie to coś niesamowitego (nie raz mi dupe uratowało). Więc zastanawiam się nad : http://moto.allegro.pl/citroen-c5-2-0hdi-138ps-exclusive-zobacz-i1424762970.html
  15. Piterex odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    No ja też bym Quattro chętnie łyknoł , ale jak patrze na ceny innych marek - dużo młodszych to się zastanawiam...Np. Opel Astra III 150 PS.[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 22:09_________________________________________________Albo X drive z BMW...
  16. Piterex odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Paput jak tam Twoje poszukiwania nowej furki, celujesz w Audi czy może coś innego? Wygląda na to , że i ja musze coś poszukać bo z silnika sieczka i pierdziele się pakować w kolejny remont.
  17. i to zawieszenie jest właśnie jego wadą A miałeś kiedyś Citroena z takim zawieszeniem??? Według mnie zawieszenie to jego największy atut.
  18. W klimatroniku w B5 klima włącza się od 5 stopni Celcjusza na + .
  19. Piterex odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Z przodu stały dwa konie...[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 16:05_________________________________________________Tutaj jest fajny ford : http://otomoto.pl/ford-focus-wersja-st-225km-po-oplatach-C16564616.html
  20. Piterex odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Mój przy Twoim to draśnięty, nawet poduchy nie strzeliły. Tyle , że cholera rozrząd dostał...[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 15:56_________________________________________________Kowi mój jest czarny, a tego srebrnego to często widuje chyba ktoś kupił od naszego forumowicza.
  21. Piterex odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Jak sie nie będzie nadawał do naprawy to będe coś kupował , ale co to jeszcze nie wiem. Podobno są duże szanse , że sie da naprawić. Chociaż jak dostał rozrząd...
  22. Piterex odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Ja do tej pory użeram się z PZU , ale myślę że w przyszłym tygodniu będe próbował naprawiać...
  23. Piterex odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Paput dopiero dzisiaj zauważylem , że i Ty skasowałeś fure
  24. Pożar podczas meczu piłki nożnej
  25. PZU - tragedia !!! Już prawie dwa miesiące czekam na odszkodowanie, na pewno nigdy więcej PZU.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.