Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piterex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piterex

  1. Piterex odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    No właśnie w Puławach , jak jestem w klubie od 3 lat , nie ma żadnej ekipy
  2. Piterex odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Na ramkach klubu z LPU to chyba tylko ja jeżdże , ale czarnym avantem...
  3. Pozdro dla ciemnego B5 WKZ dzisiaj ok.14,00 w Radomiu
  4. Od 4 lat używam Pandy i nie mam żadnych problemów z wirusami... A ostatnia wersja jest naprawde
  5. Również z płatnych polecam - tylko ,że ja używam Panda Global Protection 2009. W odróżnieniu od starszej wersji nie zamula kompa.
  6. Też poruszałem się swego czasu tą trasą i jest OK
  7. Bzdura - różnica jest i to duża. Moi starsi mają ten TV - obraz żyleta.
  8. One and only.... http://www.youtube.com/watch?v=bBzBOYVyS-g :polew:
  9. Mój styl jazdy w żadnym wypadku nie przypomina stylu jazdy emeryta... Amorki nowe - zakładane z wahaczami.
  10. Moje Febi dolatały 40 tys. - i nic jak narazie im nie dolega.
  11. dobrze ze nikomu nic sie nie stało...zawsze mówie,że gaz to do kuchenek a nie do auta sie nadaje :gwizdanie: Dokładnie - a instalacje coraz starsze...
  12. Dzisiaj miałem wybuchową pobudkę. Na ulicy obok wybuchł samochód w garażu - nieźle szybami zatelepało... http://www.radio.lublin.pl/index.php?site=news_details&id=52136
  13. Najpierw narobią nadzieii ,a kończy się tak jak zawsze...
  14. Przymulona troszke... Może przepływka???
  15. Piterex odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    to się może bardzo szybko zmienić... Właśnie obawiam się, że to się szybko zmieni i warto znaleźć już TV z Full HD...
  16. Piterex odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    A do Cyfry+ nie lepiej mieć Full HD ?
  17. Piterex odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    To będzie coś takiego ??? http://allegro.pl/item492095698_32_sony_bravia_s_4000_tarnobrzeg_pc_land.html
  18. Piterex odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Odświeżam troche temat - w sobotę wybieram się po TV LCD 32". Moglibyście podpowiedzieć co wybrać za 2000-2500 zł ,bo nie bardzo jestem w temacie. Moje typy: http://allegro.pl/item499974446_telewizor_lcd_sharp_full_hd_lc_32dh65e.html http://allegro.pl/item493993233_nowy_samsung_lcd_le_32a656_i_inne_od_reki_p_n_pl.html http://allegro.pl/item505160536_tv_lcd_philips_32pfl7603d_ambilight_30000_1.html
  19. Kupując samochód z takim silnikiem, chyba nie patrzy się na spalanie...
  20. Moment i będzie miało 2.2 m.
  21. To może się znudzić...
  22. Piterex odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Może w końcu i mi się uda zawitać na spota - jeżeli znowu coś nie wyskoczy
  23. Klimatronic dwustrefowy - ale fantazja I to ktoś z mojej okolicy - żenua.
  24. Koleżka przegioł - ciągłe linie wyprzedzanie na przejściu , według mnie zasłużył sobie. A CB nie upoważnia do jazdy w taki sposób...
  25. A teraz coś z klasyki... Jeden z moich ulubionych skeczy Monty. http://www.youtube.com/watch?v=BVqFPvKYSTE

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.