Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wybuch samochodu w garażu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj miałem wybuchową pobudkę. Na ulicy obok wybuchł samochód w garażu - nieźle szybami zatelepało...

http://www.radio.lublin.pl/index.php?site=news_details&id=52136

dobrze ze nikomu nic sie nie stało...zawsze mówie,że gaz to do kuchenek a nie do auta sie nadaje :gwizdanie:

Opublikowano

użytkownicy traktorów się odezwali :tongue4:

Wielu ludzi jedzie do gazownika dopiero jak auto stanie a wczesniej to po kilka lat bez żadnego przeglądu, praktyka nagminna zwłaszcza właśnie w starszych samochodach gdzie szkoda juz pieniedzy na "grata" a potem takie skutki.

Opublikowano

Dzisiaj miałem wybuchową pobudkę. Na ulicy obok wybuchł samochód w garażu - nieźle szybami zatelepało...

http://www.radio.lublin.pl/index.php?site=news_details&id=52136

dobrze ze nikomu nic sie nie stało...zawsze mówie,że gaz to do kuchenek a nie do auta sie nadaje :gwizdanie:

lub zapalniczek

Opublikowano

dobrze gadacie-junkersom mowimy -nie... :wink4:

Opublikowano

poczekajcie poczekajcie :D Jak na rynku zrobi się kambodza z paliwem to trzeba będzie się przesiąść na rowery albo co gorsza wlasnie zainwestowac w kuchenke do auta :kox:

Opublikowano

junkers tez kosztuje-wole mniej jezdzic...

Opublikowano

Wstrzymajcie się z osądami do jakiegoś raportu z przyczynami wybuchu :P

Gaz to fajna sprawa, jak się o niego dba ( jak ze wszystkim :P ). Rok śmigałem 80-ką w gazie i poza regulacją nie musiałem nic robić. Jak wybuchnie więcej bryk i tego przyczyną będą instalacje gazowe, to zastanowię się nad zmianą poglądów.

Opublikowano

noo gaz to delikatna sprawa..kiedys w sluzbowym matizie przy ostrym ruszaniu mialem jakis wystrzal przy silniku, gazem zaczelo czuc w calym aucie :decayed: na szczescie obylo sie bez ofiar :rolleyes:

Opublikowano

To się zastanawiaj w mojej okolicy w zeszłe lato wybuchły 2 samochody -mercedes c-klasa i golf 3

w oby dwoch przypadkach winna była instalacja gazowa... smigalem mercem 2 lata na gazie vectra 5 lat... i nic się nie działo, i cale szczescie...

Opublikowano

Wstrzymajcie się z osądami do jakiegoś raportu z przyczynami wybuchu :P

Gaz to fajna sprawa, jak się o niego dba ( jak ze wszystkim :P ). Rok śmigałem 80-ką w gazie i poza regulacją nie musiałem nic robić. Jak wybuchnie więcej bryk i tego przyczyną będą instalacje gazowe, to zastanowię się nad zmianą poglądów.

a widziales zdjecia-bomba nie pozostawia takich sladow,bo ladunek wybuchowy,ktory dokonalby takich zniszczen,nie pozostawilby auta wraz z wlascicielem w jednym kawalku-gaz podczas eksplozji wywoluje duze cisnienie i dlatego zniszczenia dokonane sa w najslabszym elemencie konstrukcji,szukajac ''ujscia''-(okno,drzwi lub slabsza scianka dzialowa-jak wtym przypadku) :wink4:

Opublikowano

Niewierze, że przy takich zniszczeniach kobieta nie poczuła zapachu gazu jeżeli jego wyciek był przyczyną wybuchu....

Opublikowano

gaz jest ciezszy od powietrza -jesli jest go po ''kolana''mozesz go nie wyczuc,wchodzac do garazu gdzie stoi auto z instalacja,albo to zignorowac,ale wystarczy do duzego bum :wink4:

Opublikowano

a widziałeś zdjecia-bomba nie pozostawia takich sladow,bo ladunek wybuchowy,ktory dokonalby takich zniszczen,nie pozostawilby auta wraz z wlascicielem w jednym kawalku-gaz podczas eksplozji wywoluje duze cisnienie i dlatego zniszczenia dokonane sa w najslabszym elemencie konstrukcji,szukajac ''ujscia''-(okno,drzwi lub slabsza scianka dzialowa-jak wtym przypadku) :wink4:

A gdzie ja napisałem o bombie?

Nie jestem specjalistą od tych spraw, więc wole poczekać na opinie fachowców :gwizdanie:

Opublikowano

dla mojego kolegi vw caddy takze wybuchl przez gaz :cool1:

Opublikowano

użytkownicy traktorów się odezwali :tongue4:

Wielu ludzi jedzie do gazownika dopiero jak auto stanie a wczesniej to po kilka lat bez żadnego przeglądu, praktyka nagminna zwłaszcza właśnie w starszych samochodach gdzie szkoda juz pieniedzy na "grata" a potem takie skutki.

Dokladnie. :good:

Niewierze, że przy takich zniszczeniach kobieta nie poczuła zapachu gazu jeżeli jego wyciek był przyczyną wybuchu....

Jak codziennie czula ten smrod, to nie zrobilo to na niej zadnego wrazenia. :gwizdanie:

Opublikowano

nigdy nie zrozumiem co popycha ludzi do montowania gazu... :gwizdanie:

Opublikowano

nigdy nie zrozumiem co popycha ludzi do montowania gazu... :gwizdanie:

zacznij robic miesięcznie 3-4 tyś km lub więcej to wtedy szybko zrozumiesz

Opublikowano

moge robic nawet 10 tys wiecej

nigdy gazu, za zadne skarby

gdybym chcial oszczedzac to kupilbym sobie seicento albo bilet miesieczny, a nie bombe na kolkach z korkiem na zderzaku

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.