Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wybuch samochodu w garażu


Piterex

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj miałem wybuchową pobudkę. Na ulicy obok wybuchł samochód w garażu - nieźle szybami zatelepało...

http://www.radio.lublin.pl/index.php?site=news_details&id=52136

dobrze ze nikomu nic sie nie stało...zawsze mówie,że gaz to do kuchenek a nie do auta sie nadaje :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem wybuchową pobudkę. Na ulicy obok wybuchł samochód w garażu - nieźle szybami zatelepało...

http://www.radio.lublin.pl/index.php?site=news_details&id=52136

dobrze ze nikomu nic sie nie stało...zawsze mówie,że gaz to do kuchenek a nie do auta sie nadaje :gwizdanie:

Dokładnie - a instalacje coraz starsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

użytkownicy traktorów się odezwali :tongue4:

Wielu ludzi jedzie do gazownika dopiero jak auto stanie a wczesniej to po kilka lat bez żadnego przeglądu, praktyka nagminna zwłaszcza właśnie w starszych samochodach gdzie szkoda juz pieniedzy na "grata" a potem takie skutki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem wybuchową pobudkę. Na ulicy obok wybuchł samochód w garażu - nieźle szybami zatelepało...

http://www.radio.lublin.pl/index.php?site=news_details&id=52136

dobrze ze nikomu nic sie nie stało...zawsze mówie,że gaz to do kuchenek a nie do auta sie nadaje :gwizdanie:

lub zapalniczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstrzymajcie się z osądami do jakiegoś raportu z przyczynami wybuchu :P

Gaz to fajna sprawa, jak się o niego dba ( jak ze wszystkim :P ). Rok śmigałem 80-ką w gazie i poza regulacją nie musiałem nic robić. Jak wybuchnie więcej bryk i tego przyczyną będą instalacje gazowe, to zastanowię się nad zmianą poglądów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się zastanawiaj w mojej okolicy w zeszłe lato wybuchły 2 samochody -mercedes c-klasa i golf 3

w oby dwoch przypadkach winna była instalacja gazowa... smigalem mercem 2 lata na gazie vectra 5 lat... i nic się nie działo, i cale szczescie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstrzymajcie się z osądami do jakiegoś raportu z przyczynami wybuchu :P

Gaz to fajna sprawa, jak się o niego dba ( jak ze wszystkim :P ). Rok śmigałem 80-ką w gazie i poza regulacją nie musiałem nic robić. Jak wybuchnie więcej bryk i tego przyczyną będą instalacje gazowe, to zastanowię się nad zmianą poglądów.

a widziales zdjecia-bomba nie pozostawia takich sladow,bo ladunek wybuchowy,ktory dokonalby takich zniszczen,nie pozostawilby auta wraz z wlascicielem w jednym kawalku-gaz podczas eksplozji wywoluje duze cisnienie i dlatego zniszczenia dokonane sa w najslabszym elemencie konstrukcji,szukajac ''ujscia''-(okno,drzwi lub slabsza scianka dzialowa-jak wtym przypadku) :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewierze, że przy takich zniszczeniach kobieta nie poczuła zapachu gazu jeżeli jego wyciek był przyczyną wybuchu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gaz jest ciezszy od powietrza -jesli jest go po ''kolana''mozesz go nie wyczuc,wchodzac do garazu gdzie stoi auto z instalacja,albo to zignorowac,ale wystarczy do duzego bum :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widziałeś zdjecia-bomba nie pozostawia takich sladow,bo ladunek wybuchowy,ktory dokonalby takich zniszczen,nie pozostawilby auta wraz z wlascicielem w jednym kawalku-gaz podczas eksplozji wywoluje duze cisnienie i dlatego zniszczenia dokonane sa w najslabszym elemencie konstrukcji,szukajac ''ujscia''-(okno,drzwi lub slabsza scianka dzialowa-jak wtym przypadku) :wink4:

A gdzie ja napisałem o bombie?

Nie jestem specjalistą od tych spraw, więc wole poczekać na opinie fachowców :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

użytkownicy traktorów się odezwali :tongue4:

Wielu ludzi jedzie do gazownika dopiero jak auto stanie a wczesniej to po kilka lat bez żadnego przeglądu, praktyka nagminna zwłaszcza właśnie w starszych samochodach gdzie szkoda juz pieniedzy na "grata" a potem takie skutki.

Dokladnie. :good:

Niewierze, że przy takich zniszczeniach kobieta nie poczuła zapachu gazu jeżeli jego wyciek był przyczyną wybuchu....

Jak codziennie czula ten smrod, to nie zrobilo to na niej zadnego wrazenia. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie zrozumiem co popycha ludzi do montowania gazu... :gwizdanie:

zacznij robic miesięcznie 3-4 tyś km lub więcej to wtedy szybko zrozumiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...