Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaką drogą jechać do Warszawy ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W święta jadę do rodziny do Warszawy po raz pierwszy i teraz mam do was pytanie:

Jaką drogę wybrać??

Jechać na Wrocław i później na Łódź czy może lepiej na Kalisz, Łowicz itp. czy może macie coś lepszego??

Pozdrawiam i Wesołych Świąt.

Opublikowano

ja jeżdżąc z niemiec jadę Legnica Wrocław Wieluń Piotrków i odbijam na Opoczno Radom a ty lecisz z Piotrkowa na Tomaszów Maz Rawa Maz Mszczonów i Wawa

Opublikowano

Polecam drogę jak kolega mcm00, jest na niej troszkę radarów (większość pusta), trzeba uważać... Ale dość przyjemnie się jedzie jak na polskie warunki. Pozdrowionka

Opublikowano

na radary w taką trasę polecam CB :wink4:

Opublikowano

Też poruszałem się swego czasu tą trasą i jest OK :good:

Opublikowano

Z perspektywy mieszkańca - lepiej omiń Łódź.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za informacje. CB już mam od niedawna i kilka razy się przydało. Pojadę jak mówicie.

Opublikowano
Opublikowano

Polecam drogę jak kolega mcm00, jest na niej troszkę radarów (większość pusta), trzeba uważać... Ale dość przyjemnie się jedzie jak na polskie warunki. Pozdrowionka

Trasa może być. Nie powala szałem. Musisz uważać przed wieluniem za przejazdem kolejowym jest długa prosta i tak każdy dusi a na zakręcie stoi fotogram zawsze aktywny :thumbdown: przyuczyłem tam o 4 rano 10 pkt i 500 zł :disgust:

Na gierkówce kręci się zazwyczaj widoradar. Połowa fotografów przy drodze to puszki ale CB wskazane.

W kępnie koło maka też często kręci się vectra :sick3:

Jednym słowem można nią jechać ale w nocy jak ruch mały w ciągu dnia a jeszcze przed świętami będziesz miał kocioł. Nie ma jak wyprzedzać i pełno wioch. Do bełchatowa najgorzej bo przez wiochy. Później już tylko jak wspominałem puszki i nieoznakowani.

Opublikowano
  • Autor

Kuzyn mi polecał drogę Legnica - Wrocław - Częstochowa - Radomsko - Piotrków Tryb. - Tomaszów i Warszawa

Czy lepiej tak jak pisał mcm, chociaż tak samo mi też navi pokazuje.

Opublikowano

KrzyHo :cool1: polecam alternatywną trasę,Legnica - Karaiby - Warszawa :naughty:

kwestia tylko czy masz czas i kase :decayed:

Opublikowano
  • Autor

W sumie mam całą sobotę i sobotnią noc :D a co do kasy to raczej wybiorę krótszą drogę :naughty:

Opublikowano

W sumie mam całą sobotę i sobotnią noc :D a co do kasy to raczej wybiorę krótszą drogę :naughty:

a w ogóle to najlepiej Legnica - Karaiby :naughty:

taki one way ticket

Opublikowano

Z Kalisza to ja do Wawy jeżdżę zawsze przez Piotrków, więc o czymś to świadczy... Jeżeli będziesz jechał w nocy, to opcja przez Kalisz Łowicz wcale nie jest głupia, tylko jedź przez Koło. Droga w znacznej mierze równa, nie ma 4 pasów, ale w nocy nie będzie to dużym problemem.

Opublikowano

Kuzyn mi polecał drogę Legnica - Wrocław - Częstochowa - Radomsko - Piotrków Tryb. - Tomaszów i Warszawa

Zdecydowanie tą drogę polecam. :good:

Opublikowano

Kuzyn mi polecał drogę Legnica - Wrocław - Częstochowa - Radomsko - Piotrków Tryb. - Tomaszów i Warszawa

Czy lepiej tak jak pisał mcm, chociaż tak samo mi też navi pokazuje.

Dokładnie tak. Proponuję wyjechać w nocy. Ja przez 3 miesiące weekend w weekend i w tygodniu też się zdarzało latałem tą trasą. Z wrocka wyjeżdżałem o 4 i na 8 byłem w pracy we 100 licy

Opublikowano
  • Autor

To musiałeś mieć dobrą robotę, żeby tak jeździć.

Wyjeżdżam jutro w dzień po 10, i jadę jednak na Wrocław Oleśnice Piotrków itd.

Dzięki za info i Wesołych Świąt.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.