Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ulubiony program TV

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mój ulubiont to Top Gear,może inni polecą coś ciekawego?

Opublikowano

mój ulubiont to Top Gear,może inni polecą coś ciekawego?

Polecam Top Gear :good:

:decayed:

A poważnie:

- National Geographic i cykl Megafabryki - było kiedyś o Ferrari (cały proces produkcji 599 GTB Fiorano, mam nagrane), ostatnio pojawiły się nowe odcinki: Porsche (jeszcze nie widziałem) oraz Audi (proces powstawania R8)

- TVN Turbo - programy prowadzone przez Adama Kornackiego ( "Zakup kontrolowany", "MotoON" ) oraz "Jazda polska" no i nieśmiertelny "Uwaga! Pirat" :D

- Discovery Channel - "Fifth Gear"

Ale generalnie i tak "Top Gear" wymiata wszystko i wszystkich.

Opublikowano

może program internetowy np.UPD@TE polecam :naughty:

Opublikowano

może program internetowy np.UPD@TE polecam :naughty:

A, no to jeszcze tv.audi.com

Czasem można trafić fajny materiał

Opublikowano

szkoła przetrwania na discovery :good:

Opublikowano

programy prowadzone przez Adama Kornackiego

jak ja go kórwa słysze to mi sie drobne nie zgadzają :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

programy prowadzone przez Adama Kornackiego

jak ja go kórwa słysze to mi sie drobne nie zgadzają :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

No wolę jego, niz tych przydupasów z Automaniaka :thumbdown:

A ten z "Jazdy polskiej" jest spoko koleś :D - Kuba Bielak

Opublikowano

programy prowadzone przez Adama Kornackiego

jak ja go kórwa słysze to mi sie drobne nie zgadzają :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

No wolę jego, niz tych przydupasów z Automaniaka :thumbdown:

A ten z "Jazdy polskiej" jest spoko koleś :D - Kuba Bielak

dokładnie kiepska imitacja top gear :sick3:
Opublikowano

szkola przetrwania i ekipa z NY na MTV szkoda ze sie skonczyla :confused4:

Opublikowano

Moi Idole to właśnie Trzech Gigantów z Top Gear. Goście są :good: a sam program z takim budżetem jaki ma BBC jest bez konkurencji. Codziennie leci po dwa odcinki na BBC Knowledge , czasem widzę na TVN Turbo :chytry:

I zgadzam się w zupełności z Kolegą wyżej , Adaś Kornacki z TVNu właśnie , mój ulubiony, polski dziennikarz motoryzacyjny. Zakup Kontrolowany czy inne prowadzone przez Niego - :notworthy:

Opublikowano

Adaś Kornacki z TVNu właśnie , mój ulubiony, polski dziennikarz motoryzacyjny. Zakup Kontrolowany czy inne prowadzone przez Niego - :notworthy:

Wyglada i gada jak pedał , kierownice trzyma jak pedał , pamietam jego starty ładnych kilka lat temu w rallycrossie - jeździł jak pedał :decayed:

Opublikowano

Adaś Kornacki z TVNu właśnie , mój ulubiony, polski dziennikarz motoryzacyjny. Zakup Kontrolowany czy inne prowadzone przez Niego - :notworthy:

Wyglada i gada jak pedał , kierownice trzyma jak pedał , pamietam jego starty ładnych kilka lat temu w rallycrossie - jeździł jak pedał :decayed:

:polew:
Opublikowano

szkoła przetrwania na discovery :good:

zjedzmy robaka ma dużo białka :kox:

Szkoła przetrwania :good: Generalnie discovery ma dużo ciekawych programów, szkoda tylko że tak często powtarzaja..

Opublikowano

możecie mi napisać kiedy i gdzie i o ktorej leci Top Gear ?:D

Udręki młodego Bergera - MTV ! ;D

Fani czterech kółek - co niedziele o 12 na discovery chanel ;)

Opublikowano

Adaś Kornacki z TVNu właśnie , mój ulubiony, polski dziennikarz motoryzacyjny. Zakup Kontrolowany czy inne prowadzone przez Niego - :notworthy:

Wyglada i gada jak pedał , kierownice trzyma jak pedał , pamietam jego starty ładnych kilka lat temu w rallycrossie - jeździł jak pedał :decayed:

Dla mnie to ekipa Automaniaka to taka własnie gejowska ekipa :thumbdown:

Opublikowano

Familjada,Jak to ruszyć,Wypadek przypadek,Turbo kamera,Doctor G,

Opublikowano

Familjada

:blink:

No to jak juz jedziemy nie-motoryzacyjne, to:

"Katastrofa w przestworzach" , "Inzynieria ekstremalna" , "Megafabryki" , "Brainiac", "Pogromcy mitów" , wszystkie programy o jednostkach specjalnych typu "Miami SWAT" czy ostatnio na Discovery taki cykl był o najbardziej elitarnych policyjnych jednostkach AT (w tym o naszym BOA)

Opublikowano

"Turbo erotyk" na TVN Turbo :kox:

Opublikowano

"Taniec z baranami"

"Miłość nad wysypiskiem"

:decayed:

Opublikowano

Najlepsze to "Supernatural" i "Chirurdzy" :kox::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.