Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ulubiony program TV

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spadkobiercy :naughty: :naughty:

Opublikowano

Tap Madl :decayed:

Opublikowano

Spadkobiercy, Top Gear, House M.D. aa i drogówka na TV4:kox:

Opublikowano

:polew:

UWAGA PIRAT no i moda na sukces. :polew:

:polew:

Opublikowano

M jak masakra :polew:

Opublikowano

pierwsza miłość :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

kiedyś to "Ziarno" dawało rade,uczyło życia,miłości do bliźniego :kox:

a teraz to tylko przemoc i seks w tv :evil:

Opublikowano

kiedyś to "Ziarno" dawało rade,uczyło życia,miłości do bliźniego :kox:

a teraz to tylko przemoc i seks w tv :evil:

no 5 ,10 ,15 jeszcze było git a tyro yno przemoc :cool1:
Opublikowano

tęsknie za tym ;(

Pan Tik-Tak - Czołówka

Opublikowano

tęsknie za tym ;(

Pan Tik-Tak - Czołówka

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
:yeee:[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 20:03_________________________________________________teraz to sa takie bajki ze ryja dziciom glowy... kur*** kto by pomyslał jakies atomowki albo ten ben ten czy cos takiego....nie ma to jak bartolini bartłomiej herbu zielona pietruszka heeee :polew: :polew:
Opublikowano

piątek z pan kracym :good:

Opublikowano

krecik :oklaski:

wilk i zajac :notworthy:

Opublikowano

rozmowy w toku, pierwsza milosc, na wspolnej, m jak milosc, ula-brzydula :kox:

to fejworit programy mojej dziewczyny, ale siedzac czasem z nia i ja ogladam :decayed:

z moich to wiadomo ze top gear, fifth gear, ostatnio ice road truckers i cala reszta samochdowych z tvn turbo

Opublikowano

hity hitów:

-Zabawne kłótnie Kulfona i Moniki w Ciuchci (Kulfon mój idol z młodości :polew: )

-Domowe przedszkole

:notworthy:[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 20:09_________________________________________________

wilk i zajac :notworthy:

zajc nu pagadi :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

a oglądacie goło i wesoło to dopiero szajs ale czasem fajne dupcie :slina:

Opublikowano

większość programów z Discovery i Nat Geo :cool1: jak mam więcej wolnego czasu to jakieś wybrane seriale z Comedy Central :good:

a z konkretnych to na pewno House :kox: czasami CSI :wink4: Zakup kontrolowany (ale tylko jak kupuje jakaś fajna laska) :naughty:

Opublikowano

większość programów z Discovery i Nat Geo :cool1: jak mam więcej wolnego czasu to jakieś wybrane seriale z Comedy Central :good:

a z konkretnych to na pewno House :kox: czasami CSI :wink4: Zakup kontrolowany (ale tylko jak kupuje jakaś fajna laska) :naughty:

właśnie leci z laską ale czy fajna :no:
Opublikowano

Widzę, ze się pojawił też temat programów oglądanych wspólnie z kims tam.

No to z uwagi na to, że mam 6,5-letnią córkę, jestem na bieżąco we wszystkich bajkach na Disney Channel, Disney XD, Cartoon Network.

I wiecie co?

Hannah Montana wymiata :decayed:

Uwielbiam ten serial :D

Opublikowano

Hannah Montana wymiata :decayed:

Uwielbiam ten serial :D

Miley fajna jest :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.