Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ulubiony program TV


Gość angry

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, ze się pojawił też temat programów oglądanych wspólnie z kims tam.

No to z uwagi na to, że mam 6,5-letnią córkę, jestem na bieżąco we wszystkich bajkach na Disney Channel, Disney XD, Cartoon Network.

I wiecie co?

Hannah Montana wymiata :decayed:

Uwielbiam ten serial :D

moje dzieciaki uwielbiają Fineash i Ferb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, ze się pojawił też temat programów oglądanych wspólnie z kims tam.

No to z uwagi na to, że mam 6,5-letnią córkę, jestem na bieżąco we wszystkich bajkach na Disney Channel, Disney XD, Cartoon Network.

I wiecie co?

Hannah Montana wymiata :decayed:

Uwielbiam ten serial :D

moje dzieciaki uwielbiają Fineash i Ferb

Nie chciałem wcześniej z tym wyskakiwać, ale to też wymiata :D

Szczególnie kultowe: "Gdzie jest Pepe?" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój syn ma trzy lata no to my razem MiniMini zapodajemy Rajdek mała wyścigówka,Tomek i przyjaciele ,Stacyjkowo i świnka pepa.

Ooo, pamiętam Świnkę Pepe i Tomka :good:

Moja córka uwielbiała jeszcze "Małgosię i buciki"

Na Nickelodeon lecą jeszcze Pingwiny z Madagaskaru, jak ktoś widział Madagaskar i kojarzy Króla Juliana i te pingwiny - Kowalskiego, Rico i Szeregowego - polecam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swinka pepe mnie ro***erdala heeee

Będziesz miał dzieci - wtedy pogadamy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ale narazie sie nie spiesze zdarze jeszcze pieluchy zmieniac :polew: :polew: :polew:

Dokładnie, korzystaj z życia póki możesz, bo potem jest ciężkawo :gwizdanie:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:yeee:[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 20:03_________________________________________________teraz to sa takie bajki ze ryja dziciom glowy... kur*** kto by pomyslał jakies atomowki albo ten ben ten czy cos takiego....nie ma to jak bartolini bartłomiej herbu zielona pietruszka heeee :polew: :polew:

atomówki to jest w porządku... ostatnio oglądałem jakąs denną bajke o SŁONIU który szedł do sklepu, cała struktura bajki. Szedł słoń do sklepu spotkał kumpli poszli razem kupili cukier. KONIEC BAJKI. :shocked: i to wszystko wykonane komputerowo aż rzygać sie chce, naprawdę bajki teraz są beznadziejne.

Nie ma to jak reksio, bolek i lolek, miś uszatek, kasztaniaki, pomysłowy dobromir, lucky luck etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szedł słoń do sklepu spotkał kumpli poszli razem kupili cukier.

Jest w tym jakaś głębia...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szedł słoń do sklepu spotkał kumpli poszli razem kupili cukier.

Jest w tym jakaś głębia...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:cool1:

Sorry, jak bym zjarał ze 2G zielska to może miałbym w tym głębie... :>

Ale tak na trzeźwo to większej durnoty nie widziałem, akurat oglądałem to z kobietą i też stwierdziliśmy, że nieźle głowe ryją takie bajki dzieciom -co za przekaz...wszystko kręci się na detalach słonia, żeby był najpiękniejszy... Sądze że w dzisiejszych czasach dziecko to zły pomysł :kox:

To tak jak z grami, nie liczy się fabuła tylko grafika :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądze że w dzisiejszych czasach dziecko to zły pomysł

Źle sądzisz.

Pamiętaj, że to TY wychowujesz dzieciaka, a nie TV, internet i cała reszta.

Ja mam taką metodę, że nie zabraniam córce oglądac bajek, ale ZAWSZE wiem, co to są za bajki, rozmawiam z nią o nich, tłumaczę, że np. taka i taka bajka to raczej nie dla niej, bo jest za dużo przemocy, albo że to i to w tej bajce tak naprawde się nie wydarzy/wydarzyło itd. itp.

Jednocześnie, jeśli jakaś bajka zawiera jakiś przekaz, czy morał, tez staram się jej to wskazać i zwrócic na to jej uwagę.

Dlatego np. wcześniej napisałem o wyśmiewanej wszędzie Hannie Montanie. Ale z reguły wyśmiewają to Ci, którzy nie widzieli ani jednego odcinka. A prawda jest taka, pomijając typowo amerykańską oprawe i wykonanie, że właśnie w tym serialu jest duży nacisk na tzw. "morał" - każdy odcinek zawiera jakis przekaz - czy to o przyjaźni, czy rodzinie, czy szacunku do rodziców, że nie należy kłamać, oszukiwać, bo to i tak się wyda - mógłbym przytoczyć jeszcze poro przykładów na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie temat o dzieciach bo bym powiedział cos jeszcze w tym temacie, ale nie róbmy off topu, po części Kimi masz racje, oczywiście. Ale chyba przyznasz,że kiedyś dzieci łatwiej się wychowywało, tzn. choćby na swoim przykładzie w sensie twoim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie temat o dzieciach bo bym powiedział cos jeszcze w tym temacie, ale nie róbmy off topu, po części Kimi masz racje, oczywiście. Ale chyba przyznasz,że kiedyś dzieci łatwiej się wychowywało, tzn. choćby na swoim przykładzie w sensie twoim :)

Oczywiście, że tak. Masz rację w 100%. Było mniej tzw. "zagrożeń" lub były kiepsko dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo mój drogi sąsiedzie, to będzie koniec świata :cool1: w sumie już jakiś czas temu się zaczął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...