Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

symon

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez symon

  1. symon odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Łódzkie
    POLECAM !!!!! AUTO TRACIŁO MOC , 3 RÓŻNYCH MECHANIKÓW W 2 RÓŻNYCH MIASTACH MYŚLAŁO I NIC NIE POTRAFILI ZROBIĆ.. U SZTUPECKIEGO MINĘŁO 7 DNI - AUTKO ZROBIONE ,CHODZI JAK BURZA. MIŁA PROFESJONALNA OBSŁUGA !!!! CENA ? - MOC AUTA JEST BEZCENNA POLECAM WSZYSTKIM ! TO SĄ MECHANICY A NIE PARTACZE!!
  2. symon odpowiedział(a) na symon temat w Audi A4 B5
    wiskoza jest wymieniona ,a egr sprawdzali -przepinali i to samo[br]Dopisany: 08 Sierpień 2009, 10:18_________________________________________________u 2 mechanikow tez nic nie moga poradzic , jutro jade do sztupeckiego w lodzi moze oni wkoncu zrobia cos porzadnie ,strasznie ciezko znalezc odpowiedniego mechanika. teraz auto stalo tydzien a pan myslal nad teoria spisku ,przy zakladaniu rozrzadu ze od nowosci zle zalozony byl i ktos powiela ten blad ale juz tego nie sprawdzil , pozniej podpial manometr pod turbo a na nast dzien nie pamietal juz ze sprawdzali turbine . brak slow chyba spale to auto
  3. ja mam taki sam problem ze swoim autem , i mechanicy nie moga dojsc do tego co to jest, teraz stoi w przypuszczam lepszym diesel serwisie i moze cos poradza ,jak tylko naprawia to dam znac moze bedzie pomocne
  4. symon odpowiedział(a) na symon temat w Audi A4 B5
    nie, nie wystarczy dobrze nagrzac silnik ,nawet nie w korkach ,temp jest w normie , wlacza sie wiatrak i auto traci moc ,przewaznie jest to w korkach ,ale na trasie rowniez wystepuje, poprzedni wlasciciel tez mial z tym problem a on po miescie prawie wcale nie jezdzil , pozniej ten problem ponoc zlikwidowali ,wzialem auto i po 3 tyg zauwazylem znow ten problem , p.wlasciciel twierdzi ze i tak jest lepiej bo on nawet nie mogl wyprzedzac i musial sie slimaczyc a teraz czuc poprostu spadek ale odczuwalny. I autko nie ma juz wtedy takiego ladnego dzwieku silnika ,slychac tylko jak wiatrak chlodzi silniczek jakby wiatr w niego dmuchal , juz sie tak fajnie nie wkreca i jest taka jakby odczuwalna dziura , do 2-2500 tys obrotow auto nie jedzie ,tak to jest odczuwalne ,jakby do 2 tys wcale nie istnial ;( zabieram w pon auto od tamtych fachowcow (2tyg i nic nie zrobili) ,musze oddac auto do jakis prof. pewnie okaze sie to jakas pier**la ,albo wystarczy wyczyscic int . albo dolot. a przestrzegali mnie przed 2.5 tdi ale urzekł mnie ten dźwięk Jak 1 raz jechalem autem 2 lata temu juz wtedy wiedzialem ze bedzie moje a teraz takie przygody ehh ,ale i tak wielkie dzieki koledzy , ja sobie to wszystko wynotuje i bede mogl mechanikom dawac wskazowki
  5. symon odpowiedział(a) na symon temat w Audi A4 B5
    wiesz co wojtus , u mnie tez to sie poglebia jak wlaczy sie klime ,ale temp jest normalnie 90 , ale jak jest goraco wentylator sie nie wylacza wcale i ten 2 od klimy slychac tak bardzo przy przyspieszaniu
  6. symon odpowiedział(a) na symon temat w Audi A4 B5
    no tak , nie no musze wstawic do jakiegos specjalismy u siebie w lodzi bo przeciez tak na odleglosc to ciezko wspopracowac z mechanikiem , on mi odp ze byl podpinany pod komp i nic nie wykazuje ,wszystko jest ok ,a ze im wieksza temp to to wieksza masa pow. Ale dzieki za pomoc ,jakbyscie mieli jeszcze jakies sugestie to piszcze bede wdzieczny
  7. symon odpowiedział(a) na symon temat w Audi A4 B5
    w rawie mazowieckiej , porządny zakład , auto kupilem od znajomego i tam od poczatku auto bylo serwisowane i tez tak zostalo ale chyba bede musial pojechac gdzies indziej , juz rece opadaja z tym autem a tak zaje... jezdzil
  8. symon odpowiedział(a) na symon temat w Audi A4 B5
    A wiesz ,ze nie wiem , zaraz chyba zadz do mechanikow bo auto aktualnie jeszcze jest w serwisie , tylko ze ci juz maja go dosc [br]Dopisany: 07 Sierpień 2009, 15:30_________________________________________________ Dzwonilem i fachury mowia ze wszystko sprawdzane bylo ,i ze kiedys nawet wymieniony byl intercoler w tym aucie Mowi ze te objawy wystepuja jak auto sie nagrzewa a tak to wszystko jest dobrze (jak wyzej juz pisalem)
  9. symon opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam ,mam problem z silnikiem. Mianowicie , przy wysokich temperaturach (30 stopni) auto traci moc ,ok 20 %. (najczesciej dziele sie to w miescie w korkach) Mechanicy już skapitulowali ,powiedzieli ,że wszystko sprawdzili i nie maja pojęcia co jest z tym autem: -Rozrząd jest wymieniony dopiero co -Przepływomierz chyba 6 (nowy) -Mówią ,że dolot jest czysty -Pompa paliwa sprawdzona -Turbina ok - sprawdzana -wszystkie czujniki ,zawory egr n75 -wszystkie przewody sprawdzone ok I co najciekawsze auto podłączone pod komputer - I NIE WIDZI ŻADNYCH BŁĘDÓW Koledzy pomóżcie !!! p.s w serwisie auto tez bylo i tez nie wiedzieli Kupilem sobie wymarzoną a4 od znajomego po tym jak mechanikom udalo sie naprawic auto a po 3 tyg wszystko wrocilo (wtedy problemem byla zbyt wysoka temp w przepływomierzu ) -teraz chyba tez jest za wysoka , nie wiem co z tym zrobic i do kogo sie udac
  10. witam i kłaniam sie nisko wszystkim kochajacym audiczki narescie sprawilem sobie wymarzona a4 ,

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.