Skocz do zawartości
IGNOROWANY

DIAG-MECH


Gość gugas

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam nieoficjalne łódzkie ASO VW/AUDI

www.sztupecki.pl

Robią taniej od ASO na tym samym poziomie. Mają nowoczesny sprzęt i niezłych fachowców. Kilka osób już było i nikt nie narzeka.

Załatwiłem 5% zniżkę dla klubu, wiec powołujcie się na miejscu na Klub A4 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak kolega na spot kiedyś przyjechał ?? :P Wymienimy adresy innych dobrych warsztatów :naughty:

taa chyba piwnych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też polecam,

właśnie zmieniałem wahacz (bo się chlebotał i na przeglądzie nie puścili) i "młody szef" opowiadał mi jak to jeździli swego czasu po oryginały do Niemiec i brali po 30-40 sztuk wahaczy na raz (co jakieś 3 m-ce) i jak się Germanie dziwowali jaki to musi być potężny serwis, skoro tyle biorą części. Niemieckie ASO brały ok. 5 sztuk na cały rok :))))

P.S. Ta zniżka to na wszystko czy tylko na robotę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też polecam,

właśnie zmieniałem wahacz (bo się chlebotał i na przeglądzie nie puścili) i "młody szef" opowiadał mi jak to jeździli swego czasu po oryginały do Niemiec i brali po 30-40 sztuk wahaczy na raz (co jakieś 3 m-ce) i jak się Germanie dziwowali jaki to musi być potężny serwis, skoro tyle biorą części. Niemieckie ASO brały ok. 5 sztuk na cały rok :))))

P.S. Ta zniżka to na wszystko czy tylko na robotę?

Kolego, może byś dzisiaj na Piotrkowską na spot o 20:30 przyjechał ??

A zniżka jest na robociznę i na niektóre części. Po prostu rozmawiałem z Radkiem i będzie nas liczył taniej niż klienta z ulicy. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też 2 dni temu robiłem audiczkę u Sztupeckiego i jestem BARDZO zadowolony. Pełen profesjonalizm, miła obsługa i co najważniejsze autko po odebraniu chodzi tak jak powinno być, czyli wszystko dobrze zrobione.

Naprawdę polecam.

Pozdro - janik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu rowniez robie u nich swoja A4 i z czystym sumieniem mogę polecić ten warsztat każdemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos podac jakies przykladowe ceny za wymiany, chociazby samego rozrzadu tak z ciekawosci pytam. Bo strone ogolnie maja wciaz w przygotowaniu

za wymiane rozrzadu w b6 1,9 avf 400,- wybieram sie do nich w polowie lutego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche wymiana rozrzadu sie przewlekla, ale dzisiaj juz odebralem autko po wymianie w Diag-mech :)

co moge powiedziec...hmm...

goraco polecam ten zaklad, naprawde podchodza do tematu profesjonalnie, przy okazji "zrzucenia" przodu z autka sprawdzili wiele elementow i doradzili, ktore nalezalo by wymienic :) szczegolne podziekowania naleza sie szefowi, ktory widac ze jest zaangazowany w to co dzieje sie na terenie jego zakladu :) powiem szczerze, ze jeszcze nie spotkalem sie z taka sytuacja by szef wiedzial dokladnie co dzieje sie z kazdym samochodem, ktory u niego jest naprawiany :) wielki plus i brawa za to oraz za wysmienity kontak z klientem :D

za wymiane rozrzadu, paskow klimy i wielorowkowego, napinacza paska wielorowkowego oraz kola pasowego ze sprzelem jednokierunkowym zaplacilem 480,- pln (oczywiscie bez czesci)

jeszcze raz polecam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez polecam ten warsztat, chłopaki naprawde sie starają i szef normalnie pierwsza klasa :) żadnej ściemy i naciagania klienta

wszystkim jeszcze raz polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w DIAG-MECH kilka dni temu. Mają dobrze wyposażony warsztat, a do tego fachową i miłą obsługę. Do roboty miałem rozrząd :kwasny: i kilka drobiazgów w zawieszeniu. Samochód był gotowy do odbioru następnego dnia rano. Polecam ten warsztat :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej zadzwonić i zapytać, są dobrzy więc mają co robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...