-
Spotkania na drodze
Pozdrawiam,pozdrawiam Rzeczywiście coś się zamuliłem tego dnia że Cię nie spostrzegłem Pozdrawiam również
-
Spotkania na drodze
rowniez pozdrowionka
-
Spotkania na drodze
Gdzie tam utkwiles w tym maratonie zolwi pozdro i sorki za wbitke
-
Spotkania na drodze
Pozdro,pozdro ziomal :>
- DIAG-MECH
- DIAG-MECH
-
[B6 AVF] Navi Plus i zapis stacji radiowych
Znajdujesz stacje którą chcesz zapisać,wciskasz i przytrzymujesz prawe pokrętło aż jedna z 6 stacji na ekranie podświetli się na czerwono),obracasz nią (tzn. ustawiasz na której ma być pozycji dana stacja radiowa) i znów wciskasz i przytrzymujesz prawe pokrętło aż usłyszysz sygnał (oznacza że dana stacja sie zapisała).
-
[B6 AVF] Mały problem z Audi Navigation Plus proszę o pomoc
Mialem identycznie jak Ty! Wyjąłem płytke z navigacji (no niepowiem bo troche styrana była i na dodatek stara mapa jak świat),zgrałem sobie najnowszy Teleatlas DX,wrzuciłem do navi i zapierdziela bez żadnego problemu! A więc jest to wina CD a nie navi. a jak chcesz to mam instrukcje do Audi Navigation Plus (tyle ze po ang.)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich! Od dziś jestem posiadaczem A4,wiec na pewno czesto bede tu zagladal! POZDRAWIAM szczegolnie Łodziakow jak i cala reszte
skibade
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta