Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

janik

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez janik

  1. No i zamówiłem 195\65R15. A to dlatego, że wyjeżdżam i nie chcę narazie eksperymentować. Może jak będe zmieniał następny raz to coś pokombinuję, ale to dopiero jak kupię nowe felgi. Wziąłem te Dunlopy SP SPORt FASTRESPONS. Goście mi zrobili niezłą cene - przynajmniej tak mi się wydaje - 227zł. A co do wrażeń to napiszę jak trochę pojeżdżę. Pozdro - janik
  2. Witam. Ja też mam dylemat z oponkami. Teraz na aluskach mam ( ori Audi 15 cali ) 205/60R15 Bridgestony. I chcę zmienić. Zastanawiam się czy kupić takie jak mam, czy lepiej 195/65R15. Druga sprawa to oponki. W grę wchodzą Fulda Carat Progresso lub Dunlop SP SPORT FASTRESPONS. Co byście polecili ? Za Fuldą przemawia miejsce produkcji czyli Polska lub Francja. Dunlop natomiast jest polecany przez ADAC.de, ale jak wiadomo jest produkowany w fabrykach GoodYear'a , a tam wszystko jest "Made ich China". Więc co polecacie ? Może coś doradzicie ? Pozdro - janik Aha i jeszcze jedno. Czy ktoś już kupował z tego sklepu www.opony.pl ? Bo jakoś mam opory przed kupnem opon przez internet. Czekam na odpowiedź. Pozdro
  3. janik odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Co do spociku we wtorek - można wpaść ? Tylko ile to będzie trwało, bo żonka późno pracę kończy i będe z moim trzymiesięcznym bobasem . Pozdro - janik
  4. janik odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Łódzkie
    Ja też 2 dni temu robiłem audiczkę u Sztupeckiego i jestem BARDZO zadowolony. Pełen profesjonalizm, miła obsługa i co najważniejsze autko po odebraniu chodzi tak jak powinno być, czyli wszystko dobrze zrobione. Naprawdę polecam. Pozdro - janik
  5. Witam, mam na imię Artur i od 2 dni jestem szczęśliwym posiadaczem pięknej Audi A4 Avant 1.9 TDI w automacie. Pozdrawiam serdecznie - janik

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.