Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gruszka

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gruszka

  1. http://www.bh-finance.pl/gotowe_od_zaraz/zobacz/29 Kumpel sprzedaje. Boseron?
  2. Ja tylko jestem zachwycony tym jak nasza wspaniala policja dba teraz o nasze bezpieczeństwo, tak jakby wcześniej szybka jazda po miescie byla bezpieczna. I bardzo mi sie podoba jak wciaz chowają sie po krzkach, oczywiscie wszystko w imię bezpieczeństwa.
  3. Tez jestem za, najgorsze sa wioski w nocy bez zabudowan, ale teren zabudowany jest.
  4. Ale niestety w sluzbach mundurowych zageszczrnie ich jest najwieksze.To chyba jedyne "firmy " w ktorych wciaz pracujesz bedac kompletym idiota
  5. A do lodzi ktos jedzie?
  6. Pancie nie jedzie ktos do legnicy?
  7. Ja w s4 wiecznie mialem problemy z tarczami. Czasem padały po jednym dniu, prawda Wąski? W Beci narazie hamulec nie do zmęczenia
  8. http://m.autoscout24.com/offer/audi-rs6-1-hand-99000km-accident-free-gasoline-blue-271309289 http://m.autoscout24.com/offer/mercedes-benz-s-500-1-hand-89000km-accident-free-gasoline-violet-271308408 http://m.autoscout24.com/offer/bmw-540-i-edition-exclusive-1-hand-69000km-accident-free-gasoline-black-271308148 Gdyby ktos cos
  9. http://allegro.pl/chrysler-voyager-2-8-crd-i5357585809.html#thumb/1 Gdyby ktos wozu na wakacje szukał
  10. Tam gdzie byłem. czyli ? W żopie
  11. ooo widze nawet że są już u CIebie pod domem... Ta
  12. Pierwsze cztery wozy juz w kraju
  13. To nie pis dał, tylko ja i inni poddatnicy.Zmieni się tyle, że znów kaczor z Macierewiczem będą badać mgłę i spuszczą ze smyczy Ziobre
  14. Te, a Tobie kto głosu udzielił a?
  15. Dlatego wlasnie boje sie Pisu i jego elektoratu
  16. Na jakie ja forum wszłem ?
  17. fajnych masz kolegówW nowym numerze Auto Motor i Sport ma być artykuł o RS'achCiekawe czy napisza, ze nie trzymaja mocy i wyjezdzaja przodemTak, napiszą tez ze Kryska je objeżdżasz i szkoda sensu na ich zakup I bylby to pierwszy rzetelny artykul
  18. fajnych masz kolegówW nowym numerze Auto Motor i Sport ma być artykuł o RS'ach Ciekawe czy napisza, ze nie trzymaja mocy i wyjezdzaja przodem
  19. to dobrze co się tak krzywisz w jakiej sekcji robi ?Siedzę za kratami :-)Nie jednemu Psu Ogr.Mowimy o starym Ogrze ciekawą wybrał drogę kariery ciekawe co powie nasz kolega Kepassa Wymienia sie doswiadczeniami
  20. to dobrze co się tak krzywisz w jakiej sekcji robi ?Siedzę za kratami :-) Nie jednemu Psu Ogr. Mowimy o starym Ogrze
  21. W knurowie juz mamy swojego człowieka Chlopak zony Kercziego
  22. Opierd..la sie jak wszyscy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.