Treść opublikowana przez gruszka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Sent from my Porsche ---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ---------- Sent from my Porsche
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Idź szerzyć radość gdzie indziej Sent from my Porsche
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak Cie spotkam To Cię obrażę Sent from my Porsche Ty ale o co chodzi? Doradzam szczerze koledze... Super wóz Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalk now Free ---------- Post dopisany at 14:08 ---------- Poprzedni post napisany at 14:08 ---------- I nikt takiego nie ma Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalk now Free Bedziesz mnie prosil zebym Cie przewiozl Sent from my Porsche
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak Cie spotkam To Cię obrażę Sent from my Porsche
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
S4 i tyle 4.2 Sent from my Porsche
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Widzę noc była pracowita Sent from my Porsche
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zapraszam Sent from my Voyager
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pozdry z Krynicy Sent from my Voyager
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Łukasz jak patrze na to co Ty piszesz że wymieniasz to jakaś masakra.. czy aby na pewno castrol to jedyny olej dedykowany do tego silnika? ja do tego producenta jak i do Motula (który ostatnio często jest podrabiany) nie mam przekonania i zaufania a ja dzisiaj wrzucam do siebie małego moda i w poniedziałek może drugiego.. ---------- Post dopisany at 08:16 ---------- Poprzedni post napisany at 08:15 ---------- Męski antydepresant! dla mnie na dziś jak znalazł Ten filmik to dzieło szatana. Ja nie mogę patrzeć na takie rzeczy. Tak się z żoną umówiłem Sent from my Voyager ---------- Post dopisany at 09:17 ---------- Poprzedni post napisany at 09:13 ---------- Wspomnienia ze szkolnej ławy Sent from my Voyager
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A jest tam cos dzis? Sent from my Voyager
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzieki za spota Sent from my Voyager
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Lipiec
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Graty! Koniecznie muszę go obadać ---------- Post dopisany at 12:25 ---------- Poprzedni post napisany at 12:22 ---------- Trzeba było zrobić sobie rundkę tym efhaczem zobaczyłbyś jak się tym jeździ a każdy się spieszy i też chce wyprzedzić. Fakt że czasami przesadzają ale nie można uogólniać. Ale jak jest tak trudno to nikt im nie kaze jezdzic "duzym", a to ze uwazaja sie za krolow szosy i sami ustalaja swoje wlasne przepisy i w d*pie maja czy ktos ich wyprzedza lub zaraz bedzie, bo on jest wiekszy i wymuszaja non stop pierwszenstwo to inna sprawa.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jeszcze sie dobrze wrzesien nie skonczyl. Ale spoko w Maju bedzie juz cieplej Sent from my Voyager
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Słyszałem że ten silnik daje rade Problem tylko w tym ze sie d*p.ą łańcuchy w nich i trza targać motor poza tym w pyte Sent from my Voyager
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Sent from my Voyager ---------- Post dopisany at 12:44 ---------- Poprzedni post napisany at 12:42 ---------- Sent from my Voyager
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
991 turbo s, to jakis kosmos )) Sent from my Voyager ---------- Post dopisany at 11:56 ---------- Poprzedni post napisany at 11:55 ---------- Sent from my Voyager
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
True Sent from my Voyager
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Błogosławieni, Ci co nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą. Sent from my Voyager
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kto podjechał?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzieńks za spota. Smutek był
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale to ośka jest? Sent from my Voyager
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A przecież jaja sobie robie. Powiem Wam ze dzisiaj się zdziwiłem bo przystartowal gość mazda 3 i nie było to MPS i miałem ciepło... Jakie tam silniki wchodzą? Wysyłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2 od 1.2 do 1.6 ( 90 - 136 KM)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
boś nie słyszał mojego ałdio w krajslerze
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Ogr UM Wielicka