Treść opublikowana przez gruszka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
poszlo pw
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No przeciez wiadomo o nim już od dawien dawna i jest dość znaną osobą w Krakowie Przemianowi odpalal auto i naprawiał stacyjke po próbie kradziezy to samo Zieluchowi ale jak pytałem o fachowca po kradzieży to nikt mi go tu nie polecił bo pytałeś w środe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kur..a to wsiadam na skuter, sopel i jazda
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dla chcącego nic trudnego ja nie szukałem a mam [br] [br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 22:03_________________________________________________ dla chcącego nic trudnego ja nie szukałem a mam [br] [br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 22:03_________________________________________________http://rajdy.autoklub.pl/news/w-garazu-pettera,33439 a to widzieli??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
7,2 w miescie w korkach ? stawiam skrzynke wódki jak osiagniesz takie spalanie jeźdząc po miescie w godzinach od 7 do 17 , przejedziemy 100 km jesli bedzie takowe stawiam skrzynke wódki jeśli nie to Ty z tym że obawiam sie ze na 100 km w miescie w tych godzinach moze nam braknąc czasu mam a3 1.9 tdi 105 km i po miescie pali prawie 9 litrow, o s-ce nie wspomnę, mam tez puga 1.9d i po miescie pali ok 6-7
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mają teżLAMBO
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja jestem w zakopcu i droga raczej biała
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.worldcarfans.com/110112229697/pagani-zonda-cinque-chased-by-lamborghini-murcielago-interceptor ma ktośna PS3 co by sie w sieci pościgać ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tylko silnik odwrotnie wsadzony i przez to niestety haldex
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co za wersja tej t5?[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 09:41_________________________________________________logitech g25 teraz wyszedł 27 wiec jest szansa ze 25 uda sie gdzies w dobrej cenie trafic
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 08:53_________________________________________________http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,8679081,Tracimy_wiecej_przez_oszustow__Metoda__podszywaja.html czym przyjechales?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie, ale znam kogośinnego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
fajna pupa Karol BARTEK wielkie :notworthy: dziękuję Płosze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak dorośniesz to Cięzabiorę w takie miejsce
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bedzie ktos jakos w przyszlosci w stolycy? moze David ????????
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak a co kupuje??? dachówki, okna, płot itd itp
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kolega mój ma do sprzedania S8 godne polecenia 98 rok ja cos to PW
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jest piz.a
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w sportmile w piasecznie[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 09:35_________________________________________________http://www.sportaudi.pl/forum/viewtopic.php?t=525&postdays=0&postorder=asc&start=0
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
buduje sięs4 b5 z motorem 5.0 tfsi z rs6
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a propos fajnego dźwięku silnika
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Baby Bob Marley Bob rules
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 15:32_________________________________________________ [br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 15:33_________________________________________________Bartuś że mła? - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!