Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gruszka

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gruszka

  1. No przeciez wiadomo o nim już od dawien dawna i jest dość znaną osobą w Krakowie Przemianowi odpalal auto i naprawiał stacyjke po próbie kradziezy to samo Zieluchowi ale jak pytałem o fachowca po kradzieży to nikt mi go tu nie polecił bo pytałeś w środe
  2. kur..a to wsiadam na skuter, sopel i jazda
  3. dla chcącego nic trudnego ja nie szukałem a mam [br] [br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 22:03_________________________________________________ dla chcącego nic trudnego ja nie szukałem a mam [br] [br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 22:03_________________________________________________http://rajdy.autoklub.pl/news/w-garazu-pettera,33439 a to widzieli??
  4. 7,2 w miescie w korkach ? stawiam skrzynke wódki jak osiagniesz takie spalanie jeźdząc po miescie w godzinach od 7 do 17 , przejedziemy 100 km jesli bedzie takowe stawiam skrzynke wódki jeśli nie to Ty z tym że obawiam sie ze na 100 km w miescie w tych godzinach moze nam braknąc czasu mam a3 1.9 tdi 105 km i po miescie pali prawie 9 litrow, o s-ce nie wspomnę, mam tez puga 1.9d i po miescie pali ok 6-7
  5. ja jestem w zakopcu i droga raczej biała
  6. http://www.worldcarfans.com/110112229697/pagani-zonda-cinque-chased-by-lamborghini-murcielago-interceptor ma ktośna PS3 co by sie w sieci pościgać ?
  7. tylko silnik odwrotnie wsadzony i przez to niestety haldex
  8. co za wersja tej t5?[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 09:41_________________________________________________logitech g25 teraz wyszedł 27 wiec jest szansa ze 25 uda sie gdzies w dobrej cenie trafic
  9. [br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 08:53_________________________________________________http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,8679081,Tracimy_wiecej_przez_oszustow__Metoda__podszywaja.html czym przyjechales?
  10. nie, ale znam kogośinnego
  11. fajna pupa Karol BARTEK wielkie :notworthy: dziękuję Płosze
  12. Jak dorośniesz to Cięzabiorę w takie miejsce
  13. Bedzie ktos jakos w przyszlosci w stolycy? moze David ????????
  14. Tak a co kupuje??? dachówki, okna, płot itd itp
  15. kolega mój ma do sprzedania S8 godne polecenia 98 rok ja cos to PW
  16. w sportmile w piasecznie[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 09:35_________________________________________________http://www.sportaudi.pl/forum/viewtopic.php?t=525&postdays=0&postorder=asc&start=0
  17. buduje sięs4 b5 z motorem 5.0 tfsi z rs6
  18. a propos fajnego dźwięku silnika
  19. Baby Bob Marley Bob rules
  20. [br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 15:32_________________________________________________ [br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 15:33_________________________________________________Bartuś że mła?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.