Treść opublikowana przez lis
-
[ALL] Czyszczenie turbo - Ile ?
y, a to trzeba?
-
[ALL B7] Klimatronic zwariował
dziś problem nadal istniał ale udało mi sie go naprawić:: po ustawieniu strony kirowcy na 24*C zaczęło grzać na maxa ale gdy zrobiłem na maxa czyli HI i z powrotem zacząłem zmniejszać ogrzewanie strony kierowcy po pół stopnia udało mi się zmniejszyć temperaturę do oczekiwanej temp. jednak po wyłączeniu silnika i po kilku godzinach problem powrócił pewnie rzeczywiście jedynym wyjściem jest vag
-
[ALL] Jakie felgi
Stare RS6
-
[ALL B7] Klimatronic zwariował
po ustawieniu ogrzewania w samochodzie: strona pasażera 22*C i po stronie kierowcy 22*C z nawiewów od strony pasażera wieje właściwą temperaturą powietrza, natomiast od strony kierowcy wieje maxymalnie gorącym powietrzem nawet po zmniejszeniu temperatury do 16*C nadal od strony kierowcy wieje na maxa gorąco, a strona pasażera działa O.K. o co tutaj chodzi, może ktoś miał taki problem bo ja nie wiem co zrobić[br]Dopisany: 29 Styczeń 2010, 16:59_________________________________________________i nic
-
Skrzypiąca roleta bagażnika w Avancie
też mnie to męczyło ale wyłożyłem oba rowki filcem takim do podklejania stołów i krzeseł i jest cichutko
-
[ALL B5] Pomoc przy zakupie felg
najpierw po wiec na jakich oponkach śmigasz i jak Ci sie podobają w jeździe i w komforcie i ktosik cosik doradzi co by pogodzić wygląd i komfort [br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 22:02_________________________________________________ja śmigałem na 16tkach i nigdy bym nie zmienił na inne ale jak polatałem trochę po forum to kupiłem sobie na lato 17stki (są super) a są tacy co latają na 18, 19 ...[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 22:04_________________________________________________
-
[ALL B7] Czy przed chip tuningiem należy wymienić rozrząd
czyli, - nic się nie pogorszy w żywotności silnika dzięki
-
[ALL B7] Szybka pomoc w wyborze felg - ori używane ,czy nie ori ale nowe
już kupiłem cena 1000 złociszy za 4 fele ori s-line-------------- i jak wszyscy już nie moge doczekać sie wiosny żeby je założyć <no i jeszcze oponki jakieś musze zakupić> tylko że dostałem fele bez szpilek i musze poszukać jekiś fajnych może ktoś wie gdzie?
-
[ALL B7] Szybka pomoc w wyborze felg - ori używane ,czy nie ori ale nowe
wynik 5 : 0 - na ori chyba jestem przekonany
-
[ALL B7] Szybka pomoc w wyborze felg - ori używane ,czy nie ori ale nowe
które radzicie wybrać fele na lato - rozmiar to 17' będą jeździły w A4 B7 Avant - cena za jedne i drugie to około 1400 złotych pierwsze są używane ori - http://moto.allegro.pl/item883817269_felgi_audi_a4_a6_17_orginalne.html drugie są nowe ale nie ori - http://www.allegro.pl/item896403292_587_felgi_alu_17_5x112_audi_a8_s8_a6_tanio.html z góry dziękuję [mod]Sprawdzaj pisownie.. [/mod]
-
Co sądzicie o tych 16-tkach, czy ktoś kupił felgi z tej firmy
O.K. znalazłem takie 17stki a czy ktoś wie co to za firma sprzedaje te alusy - co by mi się nie powyginały od samego toczenia
-
Co sądzicie o tych 16-tkach, czy ktoś kupił felgi z tej firmy
ale 235/45/17 to nie na nasze polskie koleiny choć kumpel jeździ na 255/40/17 ale on sam się z tego śmieje
-
Co sądzicie o tych 16-tkach, czy ktoś kupił felgi z tej firmy
Model Ale rozmiar trochę za mały , do B7 przynajmniej 17" choć to i tak troszkę mało ale już ujdzie Przy 17" nie będziesz musiał dawać dystansów oczywiście jeżeli felga będzie miał to samo lub zbliżone ET Zawiechy też nie trzeba obniżać jeżeli całkowita średnica zostanie taka sama jak 16" trzeba po prostu dać niższy profil opony i będzie zaczynam się łamać na 17tki bo nikt nie napisał, że 16 " jest O.K. a ten niższy profil to rozumiem że 225/45 ? a co będzie jak założę 225/50, może troszkę wyższa oponka i lepiej będzie się jeździć no i plomby z zębów na dołkach nie powypadają ?
-
[ALL B7] Czy przed chip tuningiem należy wymienić rozrząd
ok. jeszcze tylko poszukam dobrego fachowca i jedziemy z tym koksem
-
Co sądzicie o tych 16-tkach, czy ktoś kupił felgi z tej firmy
wiem wiem, że 17 wyglądały by lepiej, ale zaraz idą za tym dystanse i obniżanie zawieszenia więc chyba zostanę przy 16 ale może ktos zna tą firmę i wie jakie fele oni sprzedają czy to jakaś byle jaka chińszczyzna czy może lepsze zachodnie
-
Co sądzicie o tych 16-tkach, czy ktoś kupił felgi z tej firmy
zastanawiam sie nad kupnem felg na lato czy ktoś z Was może kupił felgi z tej firmy http://www.allegro.pl/item889049032_587_felgi_nowe_16_5x112_audi_a4_a6_a8_tanio.html i co o nich sądzicie czy wg Was będą spoko wyglądały w B7 Avant dzięki
-
[ALL B7] Czy przed chip tuningiem należy wymienić rozrząd
mam przejechane 180 000 przy 120 000 był wymieniany rozrząd to wygląda że jeszcze trochę pojeżdżę ale właśnie usłyszałem opinie że przed chipem trzeba zmienić pasek bo jak po chipowaniu dam w p.zdę to może strzelić
-
[ALL B7] Czy przed chip tuningiem należy wymienić rozrząd
witam czy jest prawda że przed chiptuningiem nalezy wymienić rozrząd ? i czy chiptyning może spowodować że silnik będzię bardziej narażony na awarie ?
-
[ALL] Jakie felgi
a tobie dalej o te12% biega ? ? ?
-
[ALL] Jakie felgi
Mylisz pojęcia. Lekarstwem na padnięte amory nie jest wymiana kół, tylko amorów na nowe Na sprawnie tłumiącym zawieszeniu odczucia byłyby zupełnie inne Raczej byłbyś zachwycony stabilnością prowadzenia na niskim profilu... :gwizdanie: po co wymieniać zawieszenie na nowe skoro :gwizdanie:- - jest nowe --88% to zawieszenie idealne z fabryki jak wyjedziesz nowym audi to masz zawieche w granicach 85-95% sprawności zawieszenia po zmianie kół na mniejsze tłumienie było całkiem inne, dużo dużo lepsze skoro ten test nic nie udowadnia to po co cała polska mierzy w ten sposób sprawność amortyzatorów auto miało przejechane kupę kilometrów a sprawność nie spadła o 12 % tylko wynosiła 88% a to jest bardzo dobrze jak na amorki, sprawność amortyzatorów pewnie nigdy nie wynosi 100%
-
[ALL] Jakie felgi
Zawsze można wziąć profil 50 a nie 45 i komfortowo jeździć na 17 :gwizdanie: a wtedy i oponka będzie droższa jak jeździsz na 16" i masz oponki 205/55 to na pewno odczujesz różnice jak założysz 225/45R17 - jednak w tą negatywną stronę jakiś czas temu kupiłem samochód w niemczech (kapcie:235/45/17)przyjechałem do Polski i zanim dojechałem do wa-wy to myślałem że mi zawieszenie odpadło - dziura na dziurze. wjeżdżam do mechaniora, a tam 88% sprawności zawieszenia w mojej furmańce , sprzedałem kapcie z zyskiem a sam kupiłem 16tki - i jest OK :> :>
-
[ALL B5] Co sądzicie o tych 16-stkach? Oryginał czy podróba?
chiba tak -o cały cal
-
[ALL] Jakie felgi
- [ALL B7] Czy te felgi są oryginalne
właśnie wysłałem sprzeadwcy maila - zobaczymy a tak z innej strony pytanie cena jest OK czy szukać cosik tańszego czy juz taniej się nie da- [ALL B7] Czy te felgi są oryginalne
podobają mi się felgi w taki stylu: http://moto.allegro.pl/item859398580_felgi_oryginal_audi_a4_a_4_a6_a_6_a8_a_8_17_cali.html tylko nie wiem czy one są oryginalne a w ogóle to czy według Was będą pasowały do Avanta A4 B7 ? - [ALL B7] Czy te felgi są oryginalne